BYU مربی تیم فوتبال Kalani Sitake آدرس شروع QB, جنگ, تهدید به, کالج, فصل فوتبال در رسانه های اجتماعی حوادث چهار شنبه

پروو — BYU مربی تیم فوتبال Kalani Sitake انجام بسیاری از صحبت کردن در پنجشنبه گذراندن نزدیک به نیم ساعت در صبح در یک BYUtv برنامه ورزشی و یک ساعت در شب در Instagram به عنوان بخشی از BYU ورزشی وزارت “حلق آویز با Cougs” رسانه های اجتماعی جشن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بدیهی است که این بیماری همه گیر را اختلال در کالج ورزشی و اینکه آیا 2020 فصل فوتبال به تعویق خواهد افتاد, کوتاه و یا لغو در مجموع یک موضوع داغ در طول هر دو برنامه.

Sitake گفت: او مشتاق است به عقب بر گردیم به همراه تیم خود را و آنها را آماده در فرد می شود. هنگامی که خواهد بود ؟ او نمی داند اما به نام ایالت یوتا در حال حرکت به یک ریسک پایین رده در پاسخ به COVID-19 “واقعا نشانه ای بزرگ.”

BYU گفت: امکانات ورزشی در بسته باقی خواهد ماند تا آخر ممکن است اما مردم در حال حاضر می تواند در دیدار گروه تا 50 نفر به عنوان مخالف فقط به 20.

“ما دولت است باور نکردنی است” Sitake گفت. “آنها تهیه شده است برای بسیاری از حالات مختلف. آنها آماده هستند برای این انتقال بعدی ما در مورد به را است.”

Sitake گفت: سلامت بازیکنان خود باقی مانده خود را اولویت است.

“ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانید به مطمئن شوید که آنها سالم هستند و آموزش آنها را و آنها را آماده برای فصل,” او گفت:.

در حالی که برخی مربیان باید گفت که آنها باید تا دو ماه به تیم خود را آماده Sitake گفت که او نیاز به زمان بسیار کمتر تکرار آنچه که او گفت: در “Zoomin با Cougs” تولید چهار شنبه.

“تا زمانی که ما با توجه به همان مقدار از زمان به عنوان هر کس دیگری من نمی بینم که چگونه وجود دارد می تواند یک مشکل در اجازه دادن به این بچه ها بازی این فصل است. به طوری که چیزی است که آن را در حال آمدن است به گفته مدیر اسپنسر لینتون در Instagram update. “من احساس می کنم مانند (BYU مدیر ورزشی) تام Holmoe انجام داده است یک کار شگفت انگیز خود را با کارکنان در برقراری ارتباط با ما و طرح مناسب برای رفتن به اثر پس این چیزی که رول دوباره او را به انجام یک کار بزرگ از پیش بینی همه آن را.”

Sitake گفت: تیم خود را “شگفت انگیز بود ترم” excelling در کلاس درس حتی در زمانی که کلاس های آنلاین رفت تنها در اواسط ماه مارس.

پرسید که چه اولویت خود را برای فصل خواهد بود — کوتاه با تاخیر کنفرانس-فقط بازی و غیره. — Sitake بیشتر demurred اما گفت: یک فصل کامل خواهد بود.

“من فکر می کنم وجود دارد این است که تشنگی و گرسنگی برای افرادی که مایل به عقب بر گردیم با هم و همه چیز به حالت عادی و طبیعی زندگی فوتبال است در پاییز. بنابراین من فکر می کنم که آرزو گفت:” گرگ Wrubell و جیسون چوپان BYUtv ورزشی. “برای هر کس که مایل است برای همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی — و نه فقط فوتبال بلکه مدرسه, زندگی, فقط, همه چیز در جامعه است. من فقط می دانم که زمانی که فوتبال در حال بازی در پاییز که نشانه خوبی است که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی است.”

Sitake اذعان کرد که “تعداد بالا” از بازیکنان باید به خانه بازگشت از کلیسا ماموریت در پاسخ به COVID-19 گسترش و بسیاری از آنها فقط در حال حاضر reassigned به مکان های مختلف در ایالات متحده و یا کانادا.

کسانی که به طور ناگهانی در این برنامه و نه بیرون رفتن دوباره “را jumbled تا چیز اعداد, عاقلانه, کمی, اما که ما را تنظیم کنید و سعی کنید به جای به عنوان بسیاری از ما می توانیم” او گفت:. “ما نمی تواند جای همه آنها را به خاطر NCAA نمی خواهد به ما بیش از 85 بورسیه ما در حال اختصاص داده شده است.”

Sitake گفت: شش شیوه های BYU برگزار شد در ماه مارس قبل از بهار توپ بود فسخ شد و فیزیکی و مفید است. لینتن او را در مورد این رقابت ها بود شروع کارفرمایی بین ژاک Wilson, Jaren سالن و بیلور رامنی.

“از اولین اقدامات ما تا به حال در این بهار ما شاهد برخی چیزهای واقعا خوب از ژاک,” Sitake گفت. “اما ما همچنین شاهد برخی چیزهای واقعا خوب از Jaren و بیلور. بنابراین آن دسته از بچه ها واقعا پا تا بازی های خود را. مانند این است که آنها تا به حال به گرفتن تا یکی به دیگری. آنها همه بدست بهتر است.”

Sitake گفت که او شنیده ام “گزارش های خوب” که هر سه در حال کار سخت در طول بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم آن است که یک چیز مفید برای ما به عنوان کارکنان به ارائه یک رقابت برای آنها و آنها همه در مورد آن. ما را ببینید که چگونه آن را تمام می لرزد,” او گفت:. “من احساس می کنم واقعا اعتماد به نفس در همه سه تا از این بچه ها چون هر سه برنده بازی برای ما به دست آورده اند و تجربه با ارزش است. من نمی دانم هر راه دیگری از اجازه دهید به, بهترین, بازی, و بنابراین به منظور برای این اتفاق ما باید به آنها فرصتی برای رقابت و این چیزی است که ما نگاه به جلو به انجام. یکی از بهترین در این زمینه است.”

Sitake گفت: همه BYU را در برنامه های ورزشی شده اند با استفاده از زوم زیادی برای برقراری ارتباط با ورزشکاران خود را.

به تازگی مربی اندی رید از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs صحبت از طریق زوم به کل گروه ورزشی. سابق BYU football stars استیو جوان راب موریس جان تایت دنیس Pitta جان بک و آستین سگ گله اسکاتلندی نیز ساخته شده حضور به صحبت خاص فوتبال موضع گرفتند.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im