BYU football بلیط فصل تمدید برگزاری مداوم با وجود ترس coronavirus همه گیر می تواند کوتاه و یا انصراف از سال 2020 فصل

پروو — نگرانی که 2020 کالج فصل فوتبال لغو خواهد شد کوتاه و یا به تعویق افتاد با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر است نه نگه داشتن BYU طرفداران فوتبال از خود را تجدید بلیط فصل به هیچ وجه قابل توجه یک BYU ورزشی اعلام پنج شنبه.

این روز نه تنها مشخص شده پایان مارس آن را نیز مشخص شده مهلت فوتبال بلیط فصل تمدید در BYU. جای تعجب وجود ندارد یک قطره بزرگ در تمدید گفت BYU دانشیار مدیر ورزشی برای ارتباط داف Tittle.

“در حال حاضر ما احساس می کنیم بسیار راحت است که ما در حال انجام به خوبی” Tittle گفت. “ما واقعا به آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته اگر شما نگاهی به یک عکس فوری بیش از سه سال گذشته است. پس این یک چیز خوب است. ما شده ایم خوشحال است.”

BYU نیست و انتشار آن فصل فروش بلیط اعداد اما مدیر ورزشی تام Holmoe گفت: در ماه ژانویه که افزایش آنها در سال 2019 با تشکر قوی صفحه اصلی برنامه که شامل یوتا USC واشنگتن و Boise State.

تکثیر که بنر سال به خصوص تحت شرایط فعلی دشوار خواهد بود اما “این منصفانه است که می گویند که آنها بسیار نزدیک” Tittle گفت.

Tittle گفت: زمانی که او توصیف بلیط فصل تمدید به برگزاری مداوم او مقایسه آنها را به سه سال گذشته و نه فقط در سال گذشته است. قدرت یا ضعف از BYU صفحه اصلی برنامه به عنوان یک مستقل و متفاوت زیادی از فصل به فصل به دنبال در یک 3-4 سال پنجره بهتر است یک نشانه.

“صادقانه میگویم که یک ادای احترام به خانمها ملت است که آنها هنوز هم تجدید با وجود این (همه گیر) ترس” Tittle گفت. “این که چگونه ما طرفداران هستند — آنها عاشق این برنامه است.”

با تمدید مهلت پس از تصویب برای خانمها اعضای باشگاه و سابق دارندگان بلیط فصل, فصل بلیط در حال حاضر در دسترس برای خریداری توسط عموم مردم. تک-بلیط بازی هنوز در دسترس نیست.

این یکی دیگر از قوی برنامه با فرض این فصل همچنین با صفحه اصلی مسابقات در برابر میشیگان ایالتی یوتا, خارجه میزوری, هوستون, San Diego State و شمال آلاباما یک FCS مدرسه. چون BYU شروع فصل بلیط فرایند نوسازی زودتر از بسیاری از مدارس در فوریه معمولا — و آن را در امواج بر اساس اولویت تعداد زیادی از کرسی تمدید شد قبل از کلمه “کوروناویروس” یک چیز است.

اگر چه برخی یا همه از این بازی ها لغو شد به دلیل COVID19 گسترش یابد ؟

Tittle گفت: BYU ورزشی اداره و دفتر فروش بلیط “بدیهی است که کار بر روی یک طرح” بوده و “تعداد زیادی از گفت و گو” بر روی آن.

“شما احتمالا شاهد ما نورد طرح ما برای ورزش اردوگاه (بازپرداخت),” او گفت:. “یکی برای بلیط فصل مشابه خواهد بود. آن است که فقط کمی بیش از حد در اوایل برای ما به دانستن است. ما باید برای دیدن آنچه در چند هفته آینده به ارمغان بیاورد. … اما ما آماده شده است. که کلید است.

بر خلاف یوتا که با ارسال یک ایمیل به فصل آن بلیط-دارندگان با سه گزینه و تمدید آن مهلت به اواسط ماه مه در BYU نیست در حال حاضر ارائه هر گزینه. که می تواند تغییر کند.

“بسیاری از متغیرهای در حال حاضر بسیاری از راه های ما می تواند رویکرد آن” Tittle گفت.

چند فصل دارندگان بلیط گفت: Deseret News که شده است وجود دارد برخی از مکاتبات از BYU به تازگی اشاره کرد که بازپرداخت در دسترس خواهد بود اگر هر گونه بازی ها را لغو و یا مخالفان تغییر کرده است. که زبان نبوده است وجود دارد قبل از خود خاطره است.

می تواند این برنامه را تغییر می شود ؟ یکی از گزینه های مورد بحث در میان کالج فوتبال ذینفعان — مربیان و مدیران ورزشی و روسای جمهور — بازی بازی های کنفرانس تنها. در پاسخ به این که برخی از مقامات در مستقل مانند BYU ارتش UMass و جدید مکزیک کشور را مورد بحث و بررسی بازی هر یک از دیگر ،

اگر که اتفاق می افتد, BYU برنامه خواهد بود بدیهی است که تضعیف قابل ملاحظه ای.

“ما فقط می خواهم به بازی فوتبال” Tittle گفت. “اما برخی از (گزینه) بهتر از دیگران هستند.”

BYU را در خانه به طور متوسط برای حضور در, فوتبال ملی رتبه بندی) و مخالفان با سال

2019 — 59,547 (22) — یوتا, USC, واشنگتن, Boise State, Liberty, ایالت آیداهو

2018 — 52,476 (33) — کالیفرنیا quilmes, یوتا, دولت, هاوایی, Northern Illinois, NMSU

2017 — 56,267 (31) — پورتلند ایالت, یوتا, ویسکانسین, Boise State San Jose State, UMass

2016 — 58,569 (28) — UCLA, تولدو, دست, دولت, فعالیت, UMass, یوتا, دولت

2015 — 58,532 (30) — Boise State, UConn, East Carolina, Cincinnati, Wagner, Fresno State

2014 — 57,141 (31) — Houston, ویرجینیا ایالتی یوتا, نوادا, UNLV, Savannah State

2013 — 61,255 (28) — تگزاس و یوتا MTSU, Georgia Tech ایالتی بویزی آیداهو دولت

2012 — 61,161 (26) — ایالت واشنگتن وبر دولت., هاوایی, یوتا ایالتی اورگان, خارجه آیداهو,

2011 — 60,265 (26) — یوتا مرکزی فلوریدا, یوتا, دولت, SJSU, آیداهو ایالت آیداهو, NMSU

عضو کوه کنفرانس غرب

2010 — 61,381 (27)

2009 — 64,235 (27)

2008 — 64,102 (27)

2007 — 64,497 (27)

توجه: ظرفیت LaVell ادواردز ورزشگاه از سال 2005 تا 2009 بود 64,045; ظرفیت از سال 2010 در حال حاضر ذکر شده است به عنوان 63,470

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im