BYU linebacker اشعیا Kaufusi شد ‘شوکه’ توسط پسر عموی Devin انتقال به یوتا اما او در حمایت از این حرکت

پروو — این Kaufusi نام است که تقریبا مترادف با BYU-یوتا رقابت.

چرا که اعضای Kaufusi خانواده ایفا کرده و نقش برجسته در هر دو فوتبال برنامه از سال 1980s.

آخرین پیچ و تاب در آوریل زمانی که دفاعی lineman Devin Kaufusi اعلام کرد

او انتقال از BYU به ایالت یوتا است.

Devin را برادران Bronson و Corbin, ستاره دار, برای, خانمها بالغ قبل از او و پدرش, استیو, بازی های برگزار شده برای BYU و دیرین دستیار مربی برای خانمها بالغ. Devin مادر میشل است که شهردار فعلی پروو و سابق Cougarette.

او عموزاده اشعیا و جکسون Kaufusi شده اند و هم تیمی های خود در BYU گذشته چند فصل است.

آنچه ارشد linebacker اشعیا Kaufusi واکنش به Devin تصمیم به انتقال به archrival برنامه ؟

“برای من, من می خواهم بگویم من شوکه شده بود. به من Devin از نوع ‘به BYU مرد,’ شما می دانید ؟ و بنابراین به دیدن او ترک بود و مایه تاسف است. اما او می داند که من او را دوست دارم. او می داند که در خانواده ما فوتبال خیلی بزرگ است … این شده است بخش عظیمی از خانواده ما” اشعیا گفت. “ما تا به حال عموزاده رفتن به مدارس مختلف. من فکر می کنم که ما فقط حمایت از یکدیگر. داشتن Devin ترک و رفتن به ایالت یوتا دانستن بود که بهترین چیز برای او به من پشت می توانید دریافت کنید که 100%.

“من واقعا نمی توانید صبر کنید برای او (برای بازی). او بسیاری از بالقوه است. من واقعا هیجان زده در مورد او رفتن به یوتا” او ادامه داد. “تولید آنها واقعا خوب D-linemen و آنها را به یک D-خط مربی و آنها را بزرگ دفاعی هماهنگ کننده و بزرگ سر مربی. من واقعا هیجان زده برای Dev. این همه عاشق و او می داند که. من فقط برای او هیجان زده.”

Devin Kaufusi, left, and Corbin Kaufusi warm up prior to the BYU-Washington game in Seattle on Saturday, Sept. 29, 2018.
Devin Kaufusi چپ و کربین Kaufusi گرم کردن قبل از BYU-واشنگتن بازی در سیاتل در شنبه سپتامبر. 29, 2018.
Jaren Wilkey/BYU

برای Kaufusis آن را همیشه در خانواده بیش از فوتبال است.

Petelo و Eveline Kaufusi وارد ایالات متحده از تونگا در سال 1972 است. آنها تا به حال شش پسر و همه آنها را در بازی های فوتبال برای هر BYU یا ایالت یوتا است. در حالی که استیو و غنی Kaufusi برای خانمها بالغ در اواسط 1980s, جف, هنری, داگ و جیسون Kaufusi بازی برای Utes از اواسط 1990s به اوایل 2000s.

استیو Kaufusi شد یوتا خط دفاعی مربی از 1995-2001. او در سمت چپ یوتا کارکنان برای تبدیل شدن به خط دفاعی مربی در BYU در سال 2002 و او همچنان در Cougars’ کارکنان از طریق سه سر متفاوت مربیان از طریق 2017 فصل است.

Bronson و کوربين برای پدر خود و دوین امضا شده با در Cougars 2015 قبل از خدمت یک ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به آلپ-زبان آلمانی ماموریت.

دوین (6-پا-7, 257 پوند) برای دو فصل در BYU از جمله یکی با کربین در سال 2018 است. Devin ثبت 15 پردازد و یک گونی یک کارفرمایی عجله و دو breakups در Cougars ،

“ترک BYU است یک چیز برای یک Kaufusi اما ترک BYU برای رفتن به یوتا کل متفاوت حیوانات” Devin گفت: Deseret News طولانی نیست پس از اعلام. “اما هنگامی که آن را به آن آمد با من انتقال یوتا بود فقط نوع از همیشه از مدرسه در ذهن من بود.”

Devin تا به حال جراحی شانه پس از 2019 فصل قبل از ورود به انتقال پورتال مارس.

“BYU انجام داده است و آنقدر برای من و خانواده ام و شده است یک برکت و رحمت برای ما” Devin گفت. “من نمی خواهد که در آن من یا خانواده من در بدون BYU.”

بدون شک رقابت است یک معامله بزرگ را به Kaufusi قبیله. در سال 2018 به طور منظم فصل آخر در برنج-اکلز ورزشگاه, خانمها بالغ شروع به پریدن کرد به تکان دهنده 27-7 سرب در اواخر سه ماهه سوم قبل از Utes به ثمر رساند 28 پاسخ داده نشده امتیاز بیش نهایی 15:40 از این بازی به ادعای یک هشتم راست برنده بیش از BYU.

یک هفته قبل از آن مسابقه BYU مربی Kalani Sitake اعلام کرده بود که کربین Kaufusi یک 6-9 ارشد خواهد بود طرد می شود و برنامه ریزی شده بود تحت عمل جراحی.

اما کربین تصمیم به بازی در برابر یوتا به هر حال. او به پایان رسید و با هفت پردازد و روز بعد او تحت عمل جراحی مچ پا. بعد از آن او تا به حال تحت عمل جراحی سه سر بازو و انگشت کوچک انگشت.

Isaiah Kaufusi laughs with his cousin Devin Kaufusi after BYU opened football practice at the indoor facility in Provo on Wednesday, July 31, 2019.
اشعیا Kaufusi می خندد با پسر عموی خود Devin Kaufusi پس از BYU باز تمرین فوتبال در داخل تاسیسات در پروو در پنج شنبه, جولای 31, 2019.
اسکات G Winterton, Deseret News

“آنها گفتند: اگر شما می تواند تحمل درد و سپس شما می توانید (بازی)” Corbin گفت: بعد از بازی. “من فقط می خواستم به بازگشت به این تیم است. من عاشق این بچه ها. که چه بازی فوتبال, همه چیز در مورد عشق و عشق بازی. من می دانستم که من تا به حال بیشتر به من بدهید.”

اشعیا Kaufusi می داند آنچه در آن می خواهم برای رفتن از قرمز به آبی. پدر خود را, جف, بازی های برگزار شده در یوتا از 1994-96 و بني اسرائيل بزرگ به عنوان جان سخت یوت فن قبل از انتخاب به ثبت نام با BYU در سال 2014.

“من احساس می کنم هدایت شد که به تصمیم گیری. من عاشق یوتا و من دوست دارم همه چیز را در مورد این برنامه است. پدر من هنوز هم آن را دوست دارد. او روابط به یوتا” اشعیا گفت: در سال 2018 است. “من احساس می کردم هدایت در اینجا و مربی Kalani. او به من آموخت یک تن. ممنون میشم که سوئیچ است که من ساخته شده چون من نمی تواند انسان را که من امروز بدون Kalani و برنامه و مدرسه و تمام چیزهایی که با BYU.”

جف Kaufusi پشتیبانی پسرش تصمیم به بازی برای مادر آلما رقیب.

“در ابتدا دشوار بود. زمانی که او با بازی در یوتا او تحت مربی (ران مک براید). این برنامه در حال حاضر در BYU نوع همان احساس می کنید که مک تا به حال در ایالات متحده,” اشعیا گفت. “ما Kalani و پلینزی اتصال. آن او را به یاد زمانی که او بازی در ایالت یوتا است. او آن را دوست دارد. او می داند که آن را به بهترین چیزی که برای ما پسران خود را به در یک برنامه می خواهم که. او خود را BYU مسائل و یوتا ، او همیشه آنها را پوشیده است.”

در حال حاضر با Devin Kaufusi انتقال, برای اولین بار در نزدیک به 20 سال Kaufusi خواهد شد بخشی از ایالت یوتا برنامه. و Kaufusi خانواده انجام خواهد داد آنچه را که آنها را همیشه انجام داده ایم — عشق و حمایت از یکدیگر صرف نظر از این که آیا آن را در یوتا و یا BYU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net