BYU از دست می دهد 3 بیشتر مسابقات پس از Pac-12 می رود کنفرانس-تنها برای سال 2020

پروو — BYU را 2020 فوتبال برنامه در نظر گرفته شده بود به عنوان یکی از بهترین ها در مدرسه تاریخ است.

که حداقل تا دو روز گذشته زمانی که بزرگ ده و Pac-12 اعلام کرد آنها خواهد شد بازی بازی های کنفرانس تنها در پاییز امسال با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

فقط می خواهم که مستقل Cougars’ کل سپتامبر برنامه های خود را در مقابل قدرت پنج مخالفان شده است از بین برود.

Pac-12 تصمیم آمد جمعه یک روز پس از بزرگ ده است.

در حال حاضر خانمها بالغ را فقط در هفت بازی باقی مانده در سال 2020 برنامه پس از مسابقات در archrival یوتا (Sept. 3) Michigan State (Sept. 12) در ایالت آریزونا (Sept. 19) در مینه سوتا (Sept. 26) و در دانشگاه استنفورد (Nov. 28) لغو شد.

BYU را در بازی های باقی مانده در حال حاضر در برابر ایالتی یوتا (Oct. 2) میسوری (Oct. 10) هوستون (Oct. 16) در ایلینوی شمالی (Oct. 24) در Boise State (Nov. 6), San Diego State (Nov. 14) و شمال آلاباما (Nov. 21).

سابق BYU مدیر ورزشی وال Hale که خدمت در آن موقعیت از 1999-2004 قبل از BYU رفت و مستقل دارای یک ایده چه زمان مدیر ورزشی تام Holmoe — که سال ها صرف ایجاد 2020 برنامه — رفتن را از طریق در حال حاضر.

اکثر مدیران ورزشی تنها باید به نگرانی در مورد برنامه ریزی سه یا چهار nonconference بازی در هر سال. Holmoe که در راس مستقل برنامه باید برنامه 12 بازی برای هر فصل است. Holmoe سختی کار درست شد و حتی سخت تر.

“این واقعیت است که آن را اساسا یک ماه و نیم قبل از شروع فصل قرار می دهد که شما تقریبا در حالت وحشت. تام ممکن است تلاش برای پیدا کردن برخی از تیم های است که می تواند در آمده و بازی. من حدس می زنم او در حال کار در سراسر ساعت به سعی کنید به کشف کردن آنچه به انجام وجود دارد” هیل گفت. “نه به ذکر است که در پشت ذهن خود را به فکر کردن در مورد تمام پیامدهای مالی این خواهد شد که در این برنامه است. فوتبال تولید درآمد برای برنامه است. چگونه شما مقابله با از دست دادن از تلویزیون درآمد اگر آن بازی نیست بازی کرد ؟ وجود دارد بسیاری از مسائل هستند که در آینده او را در حال حاضر از بسیاری از جهات مختلف است. سر خود است که احتمالا در حال چرخش است.”

در ضمن BYU-یوتا رقابت قطع شده است و تنها چند بار از این سری رسما لگد در سال 1922 — جنگ جهانی دوم (1943-45); یوتا دو بازی برنامه ریزی شده در برابر میشیگان (2014-15); و زمان همه گیر.

BYU باید صبر کنید تا یک سال دیگر به یک شات در پایان دادن به آن و نه بازی از دست دادن رگه برابر Utes.

“یوتا بازی به خصوص پس از BYU تبدیل شده مستقل است بازی که BYU آویزان آن کلاه. این یک بازی است که اگر آنها می توانند آن را به نفع خود بسیاری از بقیه فصل یک موفقیت است” هیل گفت. “نه قادر به آن بازی لطمه می زند و از اعتبار نظر بلکه از استخدام یک نظر. این است که تا سال BYU طرفداران امیدوار بودند برای معکوس کردن این روند از چند سال در یک ردیف. قادر به انجام این کار نیاز به صبر کردن برای یک سال دیگر و تلاش برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به عنوان آنها رقابت برای بازیکنان با ایالات متحده و به عنوان آنها در رقابت برای حقوق bragging در اطراف watercooler.”

روز پنج شنبه در پی ده بزرگ را اعلام BYU منتشر کرده است.

“ده بزرگ را امروز اعلام بدیهی است که خاص انشعابات در مورد 2020 BYU فوتبال برنامه” خواندن بیانیه ای. “همانطور که ما حرکت به قطعیت از زمان همه گیر BYU ادامه خواهد داد و به بحث و گفتگو با دیگر دانشگاه ها و ذینفعان ما به بهترین تصمیم ممکن است برای ما دانشجویان ورزشکار و ما برنامه های ورزشی.”

Pac-12 منتشر شد بیانیه روز شنبه خود تصمیم به بازی کنفرانس-بازی تنها در فوتبال مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما,” Pac-12 کمیسر لری اسکات گفت. “ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت.”

BYU سه بازی در برابر اعضای سابق آن همایش کوه غرب در برنامه (ایالتی یوتا ایالتی بویزی, San Diego State). کوه غرب در برخورد با یک مشکل مشابه به عنوان Cougars. لیگ از دست داد 13 برنامه ریزی شده بازی برابر Pac-12 در این پاییز. را کوه غرب تصمیم به بازی یک کنفرانس-تنها برنامه هست ؟

“ما به طور کامل درگیر با ما عضویت و مشاوران نزدیک به صورت روزانه بررسی هزاران حالات بالقوه در سراسر بازگشت به رقابت” کمیسر Craig Thompson گفت. “ما … ادامه خواهد داد به منظور بررسی تصمیم گیری مناسب و زمان مناسب رفتن به جلو است.”

در رسانه های اجتماعی وجود دارد مقدار زیادی از راه حل های (برخی امیدوار جدی و برخی از شوخ) در حال اتمام حجت با صاحب نظران و طرفداران از BYU برنامه ریزی آلاباما (زرشکی جزر و مد برنامه ریزی شده بود به بازی Pac-12 USC در سپتامبر. 5) به خانمها بالغ به طور موقت پیوستن به بزرگ 12 به BYU به طور موقت رفتن به کوه غرب این سقوط به Cougars بازی هر هفته در برابر همکار مستقل نوتردام (که انتظار می رود که جایگزین برنامه عاقلانه توسط شریک زندگی خود را به سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس), به بازی های دیگر مستقل مانند آزادی, ارتش, UMass, UConn و ایالتی نیومکزیکو.

BYU پخش, شریک, ESPN است که انتظار می رود برای کمک به مدرسه در پیدا کردن بازی اضافی. در ماه ژانویه BYU اعلام کرد که آن خانه فوتبال بازی خواهد تلویزیونی توسط شبکه ESPN از طریق 2026 به عنوان بخشی از هفت ماه تمدید قرارداد.

“من شک دارم که تام در حال حاضر باید تلاش برای کشف تمام گزینه های. بدیهی است که بازی های خود را در ماه سپتامبر در حال حاضر از بین رفته اند. وجود دارد ممکن است یک شانس برای تیم های دیگر که در حال تجربه مشابه چیزهایی که نیز تا به حال بازی در مقابل تیم در این همایش از آنها ممکن است به دنبال برای بازی و همچنین” هیل گفت. “شاید این احتمال وجود دارد که آنها می توانند انجام برخی از آخرین دقیقه برروی آن بکشید در برنامه و آوردن برخی از این تیم ها در و پیدا کردن یک راه برای بازی سه یا چهار بازی که در ماه است. من امیدوارم که اتفاق می افتد. اکثر کالج طرفداران فوتبال نفرت را به دیدن فوتبال کالج تاخیر به خصوص BYU طرفداران نفرت را به دیدن تمام ماه سپتامبر با هیچ چیز.”

و با راه coronavirus پخش شده است, بدون شک وجود دارد که فوتبال کالج فصل است که حلق آویز در تعادل است.

“هیئت منصفه هنوز هم ممکن است در فوتبال کالج کمی. شما ببینید چه اتفاق می افتد در آریزونا در حال حاضر با افزایش آنها تا به حال با این ویروس که قابل توجه” هیل گفت. “آنها در حال رفتن به بازی فوتبال کالج با بسیاری از مردم در می ایستد. اگر آنها در همه بازی حدس من این است که آنها را با جمعیت وجود دارد. که ممکن است مورد در سراسر کشور است. ممکن است بازی هنوز لغو اگر این ویروس را دریافت نمی کند تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im