BYU مردان والیبال: خانمها بالغ لبه با شماره 1 هاوایی پنج-مجموعه ای هیجان انگیز

هونولولو — BYU نمی تواند نگه دارید 2-0 مجموعه منجر به از دست دادن سختی پنج مجموعه تصمیم به هاوایی در روز جمعه (20-25, 22-25, 25-22, 25-23, 19-17.)

این مسابقه به طول انجامید فقط از سه و نیم ساعت و برجسته نوع رقابتی عقب و جلو بسیاری از بازی پیش بینی شده که این ردیف 1-رتبه هاوایی تیم مواجه خاموش در برابر ردیف 2 BYU.

پنجمین مجموعه ثابت به خصوص رقابتی با در Cougars مبارزه با پنج امتیاز بازی را قبل از هاوایی پاتریک Gasman به پایان رسید همه چیز با یک سرویس آس.

نهایی مجموعه شاهد رنگین کمان رزمندگان پرش سریع 9-4 منجر قبل از BYU آمد طوفان به نمره پنج مستقیم و کراوات چیز در 9-9. متوالی امتیاز به ثمر رساند BYU را Gabi گارسیا فرناندز به تیم خود یک 13-11 منجر شود اما پاسخ داده شد توسط سه مستقیم از هاوایی دادن این تیم در خانه سرب در 14-13. پاشنه ثابت شده قادر به بازگشت از سرب وجود دارد از دست دادن در غیر این صورت سخت-بازی مبارزه.

BYU مجموعه ای از تن در اوایل کار خوبی برای تسلط بر این برای اولین بار مجموعه ای بسیار شبیه به آن را در سراسر پنجشنبه مستقیم-مجموعه برنده بیش از خانه هاوایی رزمندگان رنگین کمان. مجموعه دوم دیدم هاوایی دوباره بجای اول برگشتن و یک فرمانده 19-13 منجر قبل از مامان گل 12 بعد از 15 امتیاز به جعل قابل توجه گشت تعیین برنده.

اما هاوایی ثابت نیست به بیرون رفتن بدون مبارزه و ساخته شده است یک 19-10 سرب در مجموعه سوم قبل از مبارزه با اواخر وحشی تجمع به گسترش مطابقت دارد. چهارمین مجموعه برجسته تنگ بازی در سراسر با تیم اصلی اثبات قادر به شکستن و دور دیر که منجر به یکی دیگر از محکم-رقابت پنجم مجموعه.

این دوره از بازی های برجسته بسیاری از بحث و تاخیر در بین نقاط باعث مطابقت برای رفتن طولانی تر از حالت عادی اخلال در حالی که بسیاری از پتانسیل ریتم به دنبال هر دو طرف است.

BYU بود دوباره به رهبری گارسیا فرناندز و 21 کشته در یک .405 ضربه در صد. گارسیا فرناندز همچنین شکست تمام وقت BYU خدمات آس رکورد برای یک فصل با سه گل در این مسابقه است.

Davide Gardini اضافه شده 17 کشد برای خانمها بالغ با ژاک Eschenberg نمره 14 از خود.

هاوایی Rado Parapunov led تمام گلزنان با زن 30 کشته در یک .440 ضربه در صد.

پاشنه قطره به 17-1 در سال با از دست دادن در حالی که هاوایی را بهبود می بخشد به 15-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im