BYU مردان والیبال: خانمها بالغ رفت و برگشت شماره 1 هاوایی در جاده

پروو — BYU والیبال مردان شده است نورد در طول فصل مواجه شده اما آنچه در نظر گرفته شد بزرگترین آن تست از این فصل در روز پنج شنبه در شکست نخورده و ردیف 1-رتبه هاوایی در جاده ها است.

پاشنه گذشت با رنگ پرواز برای قرار دادن آن ملایم است.

در آنچه که می تواند با دقت شرح داده شده به عنوان قرار دادن در یک کلینیک در Cougars جاروب رنگین کمان رزمندگان در تکان دهنده مد (25-15, 25-17, 25-20,) به مناسبت اول از دست رفتن فصل برای هاوایی در حالی که همچنین شکستن آن 26-مطابقت با شکست خط.

پاشنه کنترل این دوره از بازی های اولیه و اغلب راه برای 6-1 سرب در اولین مجموعه و هرگز به دنبال بازگشت به مسیر به 10 نقطه اول مجموعه برنده شوید.

صحبت از تنظیم گابی گارسیا فرناندز بود که در نقطه ای از پشت خط سرویس تمام شب به ثمر رساند هشت سرویس aces به همراه بازی خود را-13 کشته در یک .688 ضربه در صد.

مجموعه دوم رفت و تا حد زیادی مانند اول با BYU درآمد اولیه راحت سرب و سپس کروز به 25-17 مجموعه برنده شوید. بازی قوی در مجموعه دوم شد ژاک Eschenberg که به پایان رسید در این مسابقه با 10 کشته در یک .500 ضربه در صد.

بازی قوی در سراسر دوباره Davide Gardini که به ثمر رساند 10 کشته در یک .750 کلیپ.

به عنوان یک تیم در Cougars چرخش در یک .603 درصد فقط .250 برای هاوایی و outblocked رنگین کمان رزمندگان 6.5-2.5.

مجموعه سوم دیدم هاوایی نشان می دهد بیشتر مبارزه قبل از Cougars شکست دور میدوی را از طریق ساخت یک 17-12 منجر شود و در نهایت حفظ آن منجر شود تا تکمیل کردن مجموعه ای 25-20.

با پیروزی BYU را بهبود می بخشد به 17-0 در سال در حالی که هاوایی قطره به 14-1. این دو تیم را از میدان خارج و دوباره در شب جمعه در 7 بعد از ظهر هست و با مطابقت جریان زندگی می کنند در https://bigwest.org/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im