BYU ایمنی Troy وارنر خوشحال و با چه تیمی را در آغوش Black Lives Matter جنبش

پروو — درخواست BYU بازیکنان فوتبال Kavika Fonua کریس فروردین حداکثر Tooley یا سرخس ال-Bakri که از همکار خود دفاعی standouts گرفته است نقش رهبری در طول coronavirus همه گیر و ناآرامی های اجتماعی است که کل کشور را فرا گرفته و تقریبا همه آنها اشاره به یک هم تیمی در خاص است.

خواهد بود که ارشد ایمنی Troy وارنر.

“بسیاری از بچه ها با نگاه کردن به او” Fonua گفت.

به تازگی Warner شده است یکی از این بیشتر خانمها بالغ در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. او شرکت در یک “تغییر” ویدیو منتشر شده توسط BYU football حساب رسمی توییتر در ژوئن 10 همراه با هم تیمی های Shamon ویلیس Talmage گونتر, Khyiris Tonga, Chaz Ah شما Jaren سالن ملک مور d’angelo pabst blue ribbon, جورج Udo مت آبادی و فروردین.

وارنر گفت که او خوشحال شده است که چگونه با هم تیمی های خود از همه اقوام را مورد بحث و بررسی آنچه که در این کشور در مورد روابط با بلوغ و کردار است. او همچنین خدا را شکر که رهبران کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — ایمان که صاحب و عمل BYU — نژادپرستی را محکوم کرده اند.

وارنر یکی از حدود 17 آفریقایی دانشجو-ورزشکاران در BYU فهرستی.

“من احساس می کنم مثل رفاقت است که ما برای خود صحبت می کند” او گفت:. “هرگز وجود دارد هر نوع نژادی کوردلی درگیر با تیم, که بزرگ است. من فکر می کنم ما به عنوان بازیکنان می دانند که ما از یکدیگر حمایت کنند و ما هر چیزی را برای یکی دیگر.”

وارنر برادر کوچکتر از سان فرانسیسکو 49ers standout linebacker فرد وارنر سابق گربه وحشی پشمالو. فرد وارنر پیوست یک میزگرد بحث و گفتگو در NFL Network به تازگی و گفت: او نمیخواهد گفتگو در مورد برابری نژادی به پایان رسید که بازیکنان NFL بازگشت به تیم خود.

“در پایان روز تغییر نیاز به شروع به سمت داخل” فرد وارنر گفت. “من خودم را نگاه کنید: چگونه می توانم یک فرد بهتر در جامعه و در جامعه ای که در آن من می توانم رفتار دیگران با همان عشق و محبت که من با خانواده خود من?'”

Troy وارنر گفت که او در تلاش به ارمغان می آورد که همان نگرش به BYU اتاق قفل است.

“من فکر می کنم ما وحدت را نشان می دهد مقدار از بچه ها که مایل به انجام این ویدئو و مایل به استفاده از صدای خود را برای ابراز وحدت با بچه ها از رنگ در تیم” او گفت:. “با تمام است که من فکر می کنم که از آن شده است بسیار آرامش را به می دانم که واقعا وجود دارد نبوده است, کسی است که نسبت به این موضوع است.”

اگر چه سیاه پوستان را تا درصد کمی از تیم ملی فوتبال و حتی درصد کمتری از BYU بدن دانش آموز وارنر گفت: او را تجربه کرده است هر گونه نژاد پرستی در محوطه دانشگاه خود را در طول چهار سال به علاوه در پرووو.

او گفت که او بود به خصوص سپاسگزار زمانی که رئیس جمهور راسل M. Nelson از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران صحبت کردن در برابر نژادپرستی در اوایل ماه ژوئن و بعد از آن پیوست ارشد ملی رهبران NAACP به تماس برای اصلاح نژادی.

“من آن را واقعا آرامش برای دیدن که پیامبر (ص) صحبت کرد و در مورد این مسئله” وارنر گفت. “که واقعا آرامش برای شنیدن به عنوان یک فرد از رنگ در BYU.”

وارنر اذعان کرد که وجود ندارد مقدار زیادی از تنوع در BYU که می تواند منجر به کلیشه از آنچه زندگی است مانند سیاه و دانش آموزان است.

“من می توانم صحبت می کنند برای همه چیز, اما من شخصا تا به حال هرگز یک شرایط جایی که من مواجه می شوند هر نوع نژادی و بی عدالتی و یا فقط نژاد پرستی به طور کلی” او گفت:. “و که واقعا خوب بوده است به دلیل آن است که قطعا (کلیشه) وجود دارد که در آن یک مرد از رنگ ظاهرا نمی تواند به BYU به دلیل این است که یک محل با یک مقدار تنوع است.”

وارنر گفت که او احساس می کند مانند مردم در پردیس احترام او را برای او چه کسی است.

BYU defensive back Troy Warner (1) looks at the clock near the end of the game against Boise State in Provo on Friday, Oct. 6, 2017.
BYU دفاعی پشت Troy وارنر (1) به نظر می رسد در ساعت در نزدیکی پایان بازی برابر بویزی امور خارجه در پروو در جمعه, اکتبر. 6, 2017.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

“شما به راحتی می تواند احساس می کنید مانند شما می دانید ‘من بودن در نظر گرفته?'” او گفت:. “اما برای من شخصا احساس می کنم مثل من شده اند در این نوع از موقعیت.”

حتی توهین آمیز بازیکنان احترام زیادی برای تروی وارنر با توجه به کارفرمایی ژاک ویلسون و انتهای تنگ آبادی.

“او یک حضور بزرگ در رختکن گفت:” ویلسون. “بچه ها احترام او.”

اضافه دفاعی هماهنگ کننده Ilaisa Tuiaki: “تروی وارنر تا به حال تاثیر زیادی بر روی تیم در این زمان است که او اینجا بوده است, اما به خصوص در حال حاضر. او یک بچه است که همه بازیکنان اعتماد و نگاه کردن به عنوان آنجا که فقط آن را انجام راه آن قرار است به انجام در اینجا در BYU.”

این درست است حتی اگر Warner نشده است یک کمک کننده در این زمینه به تازگی عمدتا به دلیل مصدومیت. سابق چهار ستاره استخدام از, San Marcos, کالیفرنیا, نبوده است, همان پس او پایدار پایان فصل Lisfranc پا آسیب در برابر شرق کارولینای خود را در طول سال دوم فصل در سال 2017.

“آن شده است که فوق العاده خسته کننده” وارنر گفت: در هفته گذشته.

اما آن را متوقف کرده وارنر از در حال ظهور به عنوان یک احتمال کاپیتان در این سال تیم (با فرض وجود دارد یک فصل) با توجه به توانایی رهبری و مثال. Safeties مربی پرستون هدلی گفت: Deseret News پس از کوتاه بهار اردوگاه در ماه مارس که وارنر “است که در بهترین توپ او را تا کنون ایفا کرده” در حالی که Tuiaki گفت: در ماه ژوئن که وارنر “است که شروع به دریافت فرم برگشت از زمانی که او دانشجوی سال اول به عنوان دور به عنوان ورزشکاری.”

که وارنر است که رهبر تیم است به خصوص قابل توجه با توجه به او به سختی ساخته شده تاثیر در 2019. او بازی نمی کند تا زمانی که در اواخر فصل به خاطر او reaggravated پا آسیب قبل از این فصل است.

هنوز هم او ساخته شده شش تکل در کاسه بازی برابر هاوایی در دسامبر. 24 و نشان داد تا برای بهار اردوگاه احساس بهتر از او در سال است.

“من احساس می کنم مثل من هرگز احساس به عنوان خوب به عنوان من در حال حاضر” وارنر گفت. “برخی از آسیب ها را برای همیشه از بین برود. و گاهی اوقات آنها نمی رفت. بنابراین من بسیار خوش شانس هستم که نمیفهمد من پا آسیب است. این احساس طبیعی در حال حاضر و من قادر به رقابت و کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم می شود و در شکل نوک بالا به بازی در سطح بالا. من بسیار سپاسگزار بود در آن موقعیت است.”

وارنر گفت که او “هرگز مشغول به کار به عنوان سخت” را به عنوان او این offseason “به دلیل راه من آن را ببینید این است که اگر من هر چیزی و همه چیز که من می توانید آن را به سطح بعدی و بهترین بازیکنی است که من می توانم برای این تیم قرار داده و آنها را در بهترین موقعیت به نفع خود بازی پس از آن من احساس می کنم مثل من فریب خودم و من فریب کسانی که در اطراف من است.”

او پیشرو به عنوان مثال. و هم تیمی های خود متوجه شده اند.

Troy وارنر آسیب پر BYU حرفه ای

2016 — آغاز شده و در نه بازی در cornerback به عنوان یک درست دانشجوی سال اول ساخت 21 پردازد و هفت پاس breakups

2017 — آغاز شده و در هشت بازی قبل از حفظ پایان فصل Lisfranc پا آسیب در برابر کارولینای شرق

2018 — آغاز شده و در چهار بازی در حالی که مبارزه با آزار دهنده صدمات پا و 24 پردازد

2019 — Redshirted پس از reaggravating پا آسیب در پیش فصل و ظاهر نهایی چهار بازی از فصل

2020 — در نهایت سالم پس از چند عمل جراحی پا و آماده برای یک رهبر تیم در فصل نهایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de