BYU و سافتبال را از ارزش های اصلی — فداکارانه انعطاف پذیر و رانده شده — دریافت تیز تمرکز از طریق coronavirus همه گیر

پروو — فداکارانه انعطاف پذیر و محور اصلی ارزش های BYU سافتبال بانوان مربی گوردون Eakin با این نسخهها کار برای ترویج در تیم خود. ارزش ها که در زمان های مختلف و تشدید معنی در طول یک اتوبوس سواری طولانی به آتلانتا فرودگاه پشت در مارس 12.

مانند بسیاری از, مارس 12 احساس می کند خیلی دور تر از تاریخ واقعی به BYU ارشد سافت استار زندان جنسن-مک فارلند با توجه به همه که صورت گرفته پس از coronavirus شیوع همه گیر.

این BYU سافتبال تیم برای شرکت در آن نهایی پیش فصل مسابقات فصل برگزار می شود در دانشگاه آلاباما قبل از بازگشت به خانه برای اولین بار شانس در واقع این بازی یک بازی خانگی است.

“ما احساس واقعی خوب در مورد چگونه همه چیز در آینده هم برای ما به عنوان یک تیم و سپس آن را فقط آمار ما خیلی سریع” جنسن-شهربابک گفت. “ما می دانستیم که همه چیز اتفاق می افتد واقعی اما سپس آن را به طور کامل به نام خاموش — آن را واقعا دشوار بود.”

BYU به طور معمول طول می کشد در حالی که برای شروع صفحه اصلی بازی در طول سافتبال فصل با توجه به پرووو را به طور معمول در شرایط بسیار سرد و انباشته شده بود 14-9 ضبط در حالی که بازی معمول خود را انباشته فصل برنامه.

Eakin توصیف یک تیم جوان با فقط دو سالمندان در فهرستی که تا به حال بسیاری از چیزهایی که رفتن در مسیر درست است.

“من یاد گرفتم از طریق اوایل بخشی از برنامه های ما است که ما برای رفتن به بسیار خوب” Eakin گفت. “این یک تیم است و هنوز هم بسیار بالا صعود کند. ما قادر به رقابت با بهترین تیم ها در این کشور هست و حتی ضرب و شتم چند تن از آنها. من واقعا معتقدم که ما در راه ما را به تبدیل شدن به یک تیم خاص.”

از رفتن به این مسابقات اضطراب بالا بود با Eakin و بازیکنان شناخت خوبی از همه ناگهانی لغو رفتن در سراسر کشور است.

“ما کلمه روز قبل از ما مجموعه ای را به بازی اولین بازی ما در برابر آلاباما است که وجود خواهد داشت هیچ بازی که آخر هفته” Eakin گفت. “علاوه بر این ما را تشویق به خارج شدن از آنجا و بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

دانشگاه آلاباما است که حدود سه ساعت رانندگی به فرودگاه آتلانتا با گریان بازیکنان سوار شدن به اتوبوس پس از Eakin برگزار شد مختصری تیم جلسه ای برای رسیدگی به شرایط فوق العاده.

“آن مرده بود سکوت کل سوار اتوبوس وجود دارد” جنسن-شهربابک گفت. “هیچ کس نمی دانست چه می گذرد و آن را واقعا دشوار است برای من به عنوان یک ارشد همراه با Emilee (اریکسون) است که در سایر ارشد, از آنجا که ما تا به حال انقدر به آنچه که قرار بود به ما نهایی شود.”

فایل: BYU گیر Emilee اریکسون جلب توپ در برابر جنوب یوتا در طول سال 2018 شود.
حسن نیت ارائه میدهد BYU

همانطور که برای تیم, جلسه, Jensen-شهربابک اشاره کرد و مربی او نبود قادر به نگاه او یا اریکسون چرا که “او فقط می خواهد شروع به گریه اگر او انجام داد. من آمده ام به می دانم که مربی خوبی است و قطعا می دانم که چقدر به او اهمیت برای ما است. ما همه در حال حاضر در اشک و او می خواست به ماندن و فقط نوع پسر او است.”

سافتبال است که به طور موثر برای سال 2020 با فعالیت های تیم در آینده نزدیک اگر چه Eakin باقی مانده است سخت کوش در نگه داشتن بر روی هر یک از بازیکن خود را زندگی می کند به عنوان بهترین او می تواند کمک به آنها را از طریق.

قادر به کار کردن در پروو جنسن-مک فارلند در حال حاضر در حال بازگشت به خانه در آیداهو است که آیا باید امکانات تمرین باز به طور خلاصه قبل از خاموش کردن مانند بسیاری از کشورهای دیگر.

همراه با جنسن-مک فارلند در هر مرحله از راه است داریوش MacFarland که یک دانشجوی سال دوم دفاعی lineman در تیم فوتبال.

“من نمی دانم که چگونه من را از طریق تمام این بدون او” جنسن-شهربابک گفت. “این سخت بود از طریق اوایل سال با من بودن دور خیلی بازی بیسبال دارای توپ نرم, اما من خیلی سپاسگزار او در اینجا برای من در حال حاضر همراه با خانواده من است.”

جنسن-مکفارلاند است آگاه از گزینه های ترویج شده توسط NCAA به اعطای سالمندان شرکت کننده در بهار ورزش یک سال دیگر از واجد شرایط بودن در فصل لغو شد. بازگشت برای یک سال دیگر است که قطعا یک گزینه او را کشف و باید دلیل خوبی برای ماندن در یک سال با توجه به داریوش مکفارلاند سه سال کامل از واجد شرایط بودن باقی مانده است.

“این قطعا یک احتمال از آنجا که من یکی به دو ترم چپ در مدرسه و پس از آن را برای من مدرسه حکیم” جنسن-شهربابک گفت. “و پس از آن بخشی از من فقط نمی تواند داشتن برای پایان دادن به آن را مانند آن را در این سال است. من باید کار ناتمام. و سپس بدیهی است که داریوش فقط یک اشتباه دوم, بنابراین من قصد دارم به اطراف در اینجا به هر حال. آینده است که قطعا چیزی است که من را در نظر بگیرید اگر با توجه به فرصت است.”

با فصل برش کوتاه Eakin است که هنوز هم با تمرکز بر ارزش های اصلی او ترویج در میان بازیکنان و معتقد است به طور کلی همه آنها قوی تر خواهد بود برای آن است.

“ما سعی می کنیم و زندگی می کنند به فداکارانه انعطاف پذیر و محور” Eakin گفت. “ما به کسانی که همه چیز در همه زمان ها و نه فقط با سافتبال. در حال حاضر ما در حال گرفتن یک نگاه سخت در ضرورت فارغ از خود بودن اما به خصوص انعطاف پذیر. اگر شما انعطاف پذیر از طریق این پس این خواهد بود یک مدت طولانی و دردناک جاده ها است.”

Eakin در حال حاضر امیدوار است بازیکنان خود را گرفته اند و هر یک از ترویج ارزش قلب به منظور در حال حاضر تمرکز بر روی چیزهایی که بسیار مهم تر از سافتبال.

“ما نیاز به خدمت به جامعه ما به عنوان بهترین ما می توانیم و همچنان به سوی آینده ای روشن” Eakin گفت. “آیا این تجربه به ما کمک کند به عنوان یک سافتبال تیم ؟ من مطمئن امیدواریم که اما بسیار مهم تر است و من امیدوارم که هر یک از بازیکنان بیشتر می شود فداکارانه انعطاف پذیر و رانده شده در هر روز زندگی می کند به دلیل آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر