BYU یوتا دولت امکانات ورزشی در بسته باقی می ماند ممکن است از طریق به عنوان بسیاری از یوتا آماده برای حرکت به کم خطر COVID-19 دسته

سالت لیک سیتی — آغاز روز شنبه به باشگاه و ورزش جوانان در سراسر بسیاری از یوتا داده خواهد شد و چراغ سبز وقتی که می آید به تمرین و آموزش و در نهایت بازی.

به عنوان گزارش شده توسط Deseret News’ وندی لئونارد در پنجشنبه زیادی از دولت حرکت خواهد کرد به یک ریسک پایین رده در رابطه با COVID-19 آخر این هفته — از نارنجی به زرد است. تیم های ورزشی را, رزومه, اجتماعی فاصله هنوز هم انتظار و تجمعات که قبلا محدود به 20 نفر خواهد بود و اجازه داده تا 50 نفر.

“ما به آرامی باز کردن دریچه” یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت گفت. “ما امیدواریم که اگر ما در رسیدگی به این حق ما نیست که یک موج. اگر آن اتفاق می افتد, ما آماده خواهد بود.”

چه تاثیر, اگر هر گونه خواهد شد و دولت تصمیم باید در ورزش به خصوص کسانی که میله میله برای شروع در پاییز ؟ نه مقدار حداقل از طریق پایان ماه مه.

هر دو BYU و ایالتی یوتا دو و میدانی تایید کرد که مربوطه امکانات بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه.

“ما در مورد برنامه های احتمالی برای انواع حالات. در حال حاضر تمام امکانات ورزشی در بسته هستند و از طریق ماه مه” داف Tittle, BYU دانشیار مدیر ورزشی برای ارتباطات گفت: Deseret News. “تجدید نظر از بسته شدن دوره می تواند محل اگر COVID-19 شرایطی سریع یک تغییر استراتژیک در بخشنامه از رهبران دولت و BYU دولت است.”

“ایالتی یوتا دو و میدانی در موافقت با این دانشگاه ادامه خواهد داد به بررسی سیاست ها و روش های برای بازگشت امن برای ما دانشجو-ورزشکاران است. ما امکانات ورزشی در بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مه” جان Hartwell یوتا دولت معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی گفت: در انتشار اخبار.

واقع در سالت لیک سیتی دانشگاه یوتا باقی خواهد ماند و تحت محدودیت های, به عنوان هر دو و میدانی واقع در گرند, نشست, و, Wasatch, شهرستان Salt Lake City و غرب دره شهر.

تغییر به یک پایین رده خطر در سراسر بسیاری از دولت حرکت در جهت مثبت هر چند به خصوص برای آینده سقوط های ورزشی از جمله فوتبال زنان, فوتبال, والیبال زنان.

“ما در حال تشویق اعلام امروز در مورد حرکت به زرد و یا پایین سطح خطر در ایالت یوتا به عنوان آن مربوط به کروناویروس” گفت: Hartwell. “… امروز اعلام می کند ما حرکت و نزدیک به از سرگیری روال عادی ما که شامل همه ما دانشجو-ورزشکاران آماده شدن برای رقابت در این پاییز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de