BYU شد ‘off-the-نمودار سخت تر” از شماره 2 Gonzaga در خشن ناراحت Zags مربی می گوید

پروو — آن را Gonzaga مربی علامت چند در همه برای توصیف زمانی که خود را در ردیف 2-رتبه Zags از دست کنترل مرحله نهایی مسابقات با BYU شنبه شب در فروخته ماریوت مرکز.

“این (باز کردن) نکته” چند گفت.

بزرگ بد Gonzaga است که به ندرت تحت سلطه در فیزیکی بخش اما است که آنچه اتفاق افتاده است در مقابل 18,987 بیشتر delirious خانمها طرفداران این مربی گفت: همانطور که شماره 23 BYU نورد گذشته GU 91-78 در اولین matchup از رتبه تیم ها در پرووو پس Jimmer Fredette به ثمر رساند 43 امتیاز به رهبری No. 9 BYU گذشته شماره 4 ایالتی سن دیگو 71-58 در ژانویه سال 2011.

“منظورم این است که آنها فقط با مقدار بیشتر روح و خیلی بیشتر شور و آنها off-the-نمودار سخت تر از ما بود” گفت: چند که تیم کاهش یافته و به 27-2 به طور کلی 13-1 در West Coast کنفرانس بازی. “ما-toughed در هر مرحله از بازی امشب.”

بر خلاف زمانی که Zags پاره پاره خانمها بالغ 92-69 ماه گذشته در اسپوکن BYU ستاره Yoeli کودکان در مسابقه برگشت و Gonzaga تا به حال هیچ پاسخ برای او. ارشد شب کودکان به ثمر رساند 28 امتیاز و برداشت 10 پرتاب ریباند در فقط 29 دقیقه و با توجه به ناپاک مشکل است.

“اگر شما سخت ترین تیم شما خودتان را در موقعیت به از دست دادن بازی” چند گفت. “بنابراین آنها سزاوار همه اعتبار ، آنها بعد از ما آمد بر جرم آنها بیرون آمد و پس از ما در دفاع جسمی گرفتن توپ از ما (در زمان). بنابراین ما نمی شایسته را به نفع خود.”

چهار Zags رسیده دو چهره به عنوان Killian Tillie چراغ راه با 18, به دنبال کوری Kispert با 16, Filip Petrusev با 14 و Admopn Gildre با 13. Tillie خراب کردن حتی اگر BYU شد و سوت کشید برای 21 خطا را به گو 15.

“آنها سخت تر و outplayed ما” Petrusev گفت. “ما به آنها اجازه outplay ما و ضرب و شتم آنها از ما.”

Petrusev گفت: BYU شگفت زده Zags با آن فیزیکی پس از قرار دادن مقدار یک مبارزه در اسپوکن.

“آره منظورم این است که ما می دانستم که آنها می رویم به در ضربه تند وشدید زدن در توپ پرتاب برخی از مشت در اطراف. مانند آنها که همیشه انجام,” او گفت:. “ما راه می رفت در نوع مانند آرام. … ما ضرب و شتم آنها را به راحتی در خانه و پس از آن نوع از تعجب آره.”

پرسید: اگر BYU به معنای واقعی کلمه بود پرتاب مشت Petrusev توضیح داد: “خوب آنها را پخش بود واقعا فیزیکی به یک نقطه که در آن ناپاک است بیشتر از زمان. داوران اجازه دهید آنها را بازی … سلام خوبه اجازه تماس و فیزیکی (رفتن). آنها واقعا فیزیکی.”

Kispert اعتبار BYU برای این تیم سخت تر.

“اعتبار آنها را برای آینده آماده بازی است و قطعا وجود خواهد داشت بسیاری از درس های آموخته شده دفعه بعد ما آنها را ببینید,” او گفت:.

زمانی که BYU سالمندان کودکان, TJ Haws (16 امتیاز و 8 پاس گل) و جیک Toolson (17 امتیاز و 6 پاس گل) بودند و خواسته به مبلغ تا چگونه آنها را به دست آورد و در یک کلمه به طور همزمان کودکان و Toolson گفت: “سختی” و Haws گفت: “مبارزه کنند.”

هر سه گفت: جمعیت عظیمی سزاوار اعتباری و همچنین (دانشجويان با هجوم به دادگاه برای اولین بار از زمان SDSU برنده) اما چند و Kispert نامیده می شوند آن یک غیر عامل است.

“نه آن است که سر و صدا سفید مرد” Kispert گفت. “آن بیشتر می شود آنها را از جغجغه ما, من فکر می کنم.”

این خانمها بالغ شد 11 از 27 از 3 نقطه محدوده با Toolson تخلیه یک زن و شوهر در Jimmer محدوده.

“ما به گفته ها و صحبت در مورد آن در عمل است. ما گفت: “Toolson شده است تیراندازی توپ واقعا عمیق است.’ باز هم برخی از بچه های ما فقط نمی, هشدار,” چند گفت.

در مورد جمعیت, چند, گفت:, گذشته GU تیم باید رفتار خشن جو خوبی با Zags داشتن برنده پنج در پرووو قبل از شنبه.

“این یک بزرگ محیط زیست,” او گفت:. “همه ما از تیم های دیگر شده اند بسیار هیجان زده به بازی در اینجا است که آنها بازی کرده اند ، بنابراین با سلام ما تا به حال اجرا است. ما تا به حال یکی بد یکی پس ما فقط در حرکت است.”

Kispert, Petrusev و چند همه گفت: BYU است که تیم های مختلف با کودکان در دادگاه با Kispert گفت: Zags نیاز به یک برنامه ریزی بهتر اگر آنها را ببینید BYU در چند هفته در WCC مسابقات در لاس وگاس.

“او یک بازیکن بزرگ” چند گفت. “او یکی از بهترین بازیکنان در سواحل غرب است. شما باید به بسیاری از های مختلف پوشش نسبت به او. او قرار می دهد مقدار زیادی از ناپاک فشار بر شما. او نیست به این دلیل که چرا ما بازی سختی است ، ما نگهبانان بازی نمی کند سخت است ، ما جلو نمی, ما bigs نیست.

“او یک بار امشب و ما می دانستیم که او خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>