BYU را Devin Kaufusi وارد انتقال پورتال TE Alema Pilimai نقل مکان کرد و به ده خود را پر کنید خالی نقطه

پروو — آن است که بسیار محتمل است که وجود خواهد داشت یکی کمتر Kaufusi به پیگیری برای BYU طرفداران فوتبال در این پاییز سر مربی Kalani Sitake تایید کرد پس از پنجمین بهار, فوتبال, تمرین دوشنبه.

Devin Kaufusi افزایش junior پایان دفاعی وارد انتقال پورتال پس از Cougars’ چهار شیوه های هفته گذشته است. Kaufusi است برادر کوچکتر از سابق BYU دفاعی standouts Bronson و کوربين Kaufusi و پسر سابق BYU خط دفاعی مربی استیو Kaufusi.

Sitake گفت: نمی شود آن را مناسب برای بحث به طور خاص در مورد Devin Kaufusi روز دوشنبه اما اذعان کرد که سابق تنگ پایان Alema Pilimai منتقل شده است به پایان دفاعی خواهد شد و رقابت برای زمان بازی در نقطه ای خالی توسط Kaufusi.

“همیشه وجود دارد به دلایل مختلف (برای انتقال),” Sitake گفت. “من فکر می کنم من می خواهم به احترام او و به او اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن که اگر این چیزی است که او می خواهد.”

در حالی که بسیاری از مربیان سراسر کشور از جمله یوتا مربی Kyle Whittingham باید گفت که هنگامی که یک بازیکن وارد انتقال پرتال او دیگر خوش آمدید, Sitake اشتراک نمی کند که فلسفه است. پشت دفاعی کمال تنر و linebacker-تبدیل-بیمارستان جانی “Ku-J” Tapusoa در میان کسانی که بازگشته است.

“برای ما و آنچه ما می خواهیم برای به انجام رساندن در اینجا وجود دارد بسیاری از بچه ها که می خواهند به اینجا و می خواهید برای نشان دادن BYU,” Sitake گفت. “من نیز خوب با بچه ها که نمی خواهید به اینجا. ما با بچه ها که می خواهند به اینجا و می خواهید به ما کمک کند برنده است.”

Devin Kaufusi است که پسر پروو شهردار میشل Kaufusi خدمت آلمانی زبان ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در اروپا (آلپ ماموریت). او در سه بازی و با بازی در 25 دو فصل گذشته ضبط 15 پردازد و یک گونی, یک اشتباه بازیابی و دو پاس breakups.

این Kaufusi نام مترادف با BYU بنابراین احتمال خروج تعجب آور است گفت: یکی از Devin Kaufusi بهترین دوستان در این تیم در حال اجرا پشت Lopini Katoa.

“من حدس می زنم من واقعا نمی دیدن آن آینده” Katoa گفت. “اگر آن را برای او بهتر است, من آرزو می کنم او بهترین است.”

Devin Kaufusi دو عموزاده که باقی می ماند در این تیم linebacker اشعیا و جکسون Kaufusi که برادر هستند. جکسون Kaufusi به تازگی نقل مکان کرد و از linebacker به در حال اجرا بازگشت.

پاشنه فاقد بازیسازی عبور rushers فصل گذشته اما Devin Kaufusi هرگز نمی تواند واقعا دست گرفتن موقعیت و آن را خود. Pilimai تلاش خواهد کرد برای انجام این کار همراه با returners زک Dawe و Uriah Leiataua.

“هر کسی که اینجا را ترک کرد و وارد پورتال آن همواره مثبت گفتگو” Sitake گفت. “اگر آنها نمی خواهند به اینجا و سپس آن را به کار نمی رود. این به آن معنا نیست آن را به عنوان یک چیز منفی. من در مورد مراقبت از آنها را, و اگر من در مورد مراقبت از آنها را, پس از آن من می خواهم برای دیدن آنها باید موفقیت در جایی دیگر.”

در دیگر پرسنل اخبار سابق راه رفتن در حال اجرا پشت تایلر Allgeier تایید کرد که روز شنبه او قرار داده شده است در بورس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im