BYU را Yoeli کودکان به نام فینالیست برای کارل مالون جایزه

پروو — BYU ارشد به جلو Yoeli کودکان بوده است به نام top 10 نامزد برای یک افتخار معتبر با متمایز روابط به کندوی عسل دولت — 2020 کارل مالون قدرت به جلو جایزه سال.

مالون سابق یوتا جاز سوپراستار شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال 2010 بود و دو بار NBA Most Valuable Player.

این جایزه که در ششمین سال خود را به رسمیت می شناسد بالا قدرت به جلو در کالج بسکتبال. یک کمیته از کالج بسکتبال پرسنل هم قرار دادن سازمان دیده بان لیست از 20 نامزد در ماه اکتبر است که محدودتر هم به 10.

“مردان جوان در این لیست ده بالا باید بسیار افتخار و با انگیزه به عنوان آنها همچنان به تلاش های خود در این فصل گفت: John L. Doleva, رئيس جمهور و مدیر عامل Basketball Hall of Fame. “کارل مالون شد یک نمونه بازیکنی که آورده خود را بهترین در هر بازی است و ما خوشحال شده است برای دیدن مشابه تلاش از این ورزشکاران دانش آموز. این شادی برای دیدن شور و شوق آقای مالون برای انتخاب ورزشکاران که پیروزی در این محترم جایزه سالانه.”

کودکان که به طور متوسط 21 امتیاز و نه ریباند در هر بازی و تیراندازی 61 درصد از کف و 56.5 درصد از 3 نقطه محدوده نیز به تازگی نام یک فینالیست برای 2019-20 ارشد کلاس جایزه.

کودکان بومی جنوب اردن رتبه شماره 8 تمام وقت در به ثمر رساند و شماره 2 در rebounding در BYU تاریخ است.

در علاوه بر این به کودکان دیگر نامزدها برای کارل مالون جایزه هستند Zeke Nnaji آریزونا; Tyler Bey کلرادو; پرسش و پاسخ Toppin دیتون; Killian Tillie, Gonzaga; Jalen اسمیت مریلند; Xavier Tillman, Michigan State; رخی پری می سی سی پی امور خارجه جان Mooney, نوتردام; و Hasahn فرانسه, Saint Louis.

برندگان گذشته از کارل مالون قدرت به جلو از سال جایزه شامل صهیون Williamson, دوک (2019). Deandre Bay, آریزونا (2018), Johnathan رنگارنگ, بیلور (2017) ژرژ Niang, Iowa State (2016) و Montrezl Harrell, لویی (2015).

شروع پنج فن رای گیری ارائه شده توسط فن آوری های Dell را به صورت زنده از Feb. 7 از طریق hoophallawards.com.

در ماه مارس پنج فینالیست ارائه خواهد شد به مالون و سالن از شهرت انتخاب کمیته. برنده 2020 کارل مالون جایزه ارائه خواهد شد و در کالج بسکتبال جوایز ارائه شده توسط وندی در لوس آنجلس مارس 10 همراه با چهار نفر دیگر از اعضای این مردان پنج شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر