به عنوان اولین مسابقات از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه نزدیک و بهداشت ، برنی ساندرز همچنان به افزایش در رای گیری یک گروه کوچک از حزب خودی هستند که با توجه به ساخت یک پیشنهاد برای معکوس کردن یک قانون تغییر برنده ترقی خواهان و اجازه استقرار به انتخاب یک نامزد.

که با توجه به گزارش از سیاسی جمعه شب که ادعا می کند یک کادر از کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) خودی در حال توطئه برای بازگشت superdelegates—غیرمنتخب حزب مقامات و نخبگان به دور اول رای گیری در مهاجرت در حزب 2020 کنوانسیون در این تابستان در میلواکی است.

“در اینجا آمده حقه های کثیف ایم” استاد Keeanga-Yamahtta تیلور ساندرز حامی.

DNC صندلی تام پرز در حال حاضر تحت آتش از ترقی خواهان برای تغییر بحث قوانین جمعه در آنچه دیده می شد به عنوان یک جزوه برای میلیاردر latecomer نامزد مایک بلومبرگ و برای بسته بندی 2020 کنوانسیون کمیته با ساندرز مخالفان در هفته گذشته قاطعانه رد این کمیته اجازه می دهد تغییر دهید.

“کاملا” پرز توییتی شب جمعه.

با توجه به سیاسی:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در مکالمات در حاشیه یک DNC کمیته اجرایی نشست و در تماس های تلفنی و متون در روزهای اخیر حدود یک و نیم دوجین اعضای مورد احتمال یک سیاست بازگشت به اطمینان حاصل شود که به اصطلاح superdelegates می توانید رای گیری در اولین انتخابات در حزب ملی کنوانسیون. این حرکت را افزایش می دهد تاثیر DNC اعضای کنگره و مقامات حزب که در حال حاضر باید صبر کنید تا دوم رای گیری به خود می گویند اگر این کنوانسیون است و رقابت.

محرومیت از سوپر نمایندگان از دور اول رای گیری شد کلید امتیاز برنده توسط حامیان ساندرز در اجرا تا سال 2020 اولیه.

“تلاش برای انجام این اصلاحات می تواند یک اشتباه بزرگ” ساندرز مشاور ارشد جف ویور گفت: Politico خبرنگار هالی Otterbein.

به عنوان سیاسی گزارش این طرح که چهره مقاومت قوی از توده مردم و نخبگان به طور یکسان. اما گفت: محبوب پادکست تجاري خانه دام cohost خواهد Menaker آن را هنوز هم آموزنده لحظه برای حامیان ساندرز’ کمپین.

“آنها بعید است به موفقیت, اما این است که چگونه از جان گذشته هستند” گفت: Menaker.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de