کالیفرنیا. رژیم صهیونیستی. Newsom می گوید: دولت به برخی از بازگشایی اعتراض

ممکن است 2 (UPI) — اعتراض به بازگشایی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: او نزدیک به ساخت یک اطلاعیه در مورد کاهش اقامت در خانه سفارش در محل به مدت شش هفته.

Newsom گفت: لس آنجلس تایمز روز شنبه اعلام خواهد آمد به زودی در مورد بازگشایی خرده فروشی هتلداری و رستوران بخش با تغییرات محدود COVID-19 گسترش یافته است.

هر چند نظرسنجی ها نشان داده اند ساکنان پشتیبانی Newsom تلاش برای کنترل گسترش از coronavirus تلفات اقتصادی را برانگیخته اعتراض به بازگشایی کسب و کار.

Modoc شهرستان یک منطقه روستایی در ایالت شمال شرقی با کمتر از 9,000 ساکنان در حال حاضر کاسته اقامت در خانه محدودیت جمعه با وجود Newsom اصرار آن را به نگه داشتن محدودیت در محل. مقامات شهرستان گفت: کسب و کار و مدارس و کلیساها می تواند بازگشایی تحت شرایط است که آنها به دنبال 6 فوت از هم فاصله اجتماعی فاصله. شهرستان گزارش نشده تنها تایید COVID-19 مورد است.

“کسب و کار ما در حال مرگ هستند ad مردم باید قادر به تغذیه کودکان خود را و پرداخت هزینه اجاره آنها” هدر Hadwick معاون مدیر شهرستان از خدمات اورژانس گفت. “ما بسیار روستایی و به طور طبیعی اجتماعی و تعهدی در زندگی روزمره ما است.”

هنوز Newsom گفت: او را درک تفاوت بین مناطق روستایی بیشتر و متراکم تر در مناطق شهری است.

“ما شما را بشنود,” او گفت:. “ما با توجه به شما.”

در ضمن وجود دارد جنگ حقوقی در اورنج کانتی به چالش Newsom این بخشنامه به نزدیک سواحل است.

کالیفرنیا پنجم بیشترین تعداد COVID-19 نفر در این کشور با 52,632 موارد و 2,171 مرگ و میر به عنوان تنها New York, New Jersey, ماساچوست و ایلینوی را بیشتر موارد.

نیویورک و واشنگتن به همین ترتیب باقی می ماند در مستند با خاموش کردن سفارشات در محل نیویورک تایمز با اشاره به چندین ایالت دیگر برداشته stay-در-خانه سفارشات و یا برنامه ریزی برای آغاز و تا روز دوشنبه.

پنسیلوانیا تا ششم بیشترین تعداد موارد در 50,983 موارد اما مرگ و میر بیشتر از کالیفرنیا در 2,794 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز در پایگاه داده. این اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد در مناطق تفریحی در مارس 8, با توجه به این روزنامه را تجزیه و تحلیل.

پنسیلوانیا وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی روز شنبه اعلام کرد یک طرح به صورت مرحله به مرحله بازگشایی امور خارجه پارک و جنگل امکانات از جمله باز کردن تمام نه تفرجگاه در پارک دولت به مردم در 8 مه. دولت پارک و جنگل امکانات را هنوز هم نمی تواند به روی عموم باز تا زمانی که ممکن است 15.

سه زمین گلف عمومی اداره خصوصی امتیازات در حال حاضر باز به عموم مردم در روز جمعه با توجه به اعلام.

میشیگان است که 42,348 موارد نیز مرگ و میر بیشتر از کالیفرنیا در 3,886 مرگ و میر همراه با کانکتیکات است که 28,764 موارد و 2,339 مرگ و میر.

در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تمدید اقامت در خانه سفارش در ماه گذشته تا مارس 15 با وجود اعتراضات کاسته اما برخی از محدودیت های قایقرانی, golfing, چشم انداز, خدمات و گیاه مهد کودک.

کانکتیکات اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد, on May 20, اما ایندرا Nooyi co-صندلی امور خارجه هیئت مشورتی در بازگشایی گفت که فقط تاریخ زمانی که یک بازگشایی طرح ارائه خواهد شد به فرماندار. و گروه مشورتی گفت که واقعی بازگشایی غیر ضروری کسب و کار بسته شده در مارس به احتمال زیاد نخواهد بود مرحله به مرحله در تا ماه ژوئن با کامل بازگشایی گرفتن ماه.

داکوتای شمالی در حال حاضر برداشته اقامت خود را در خانه سفارش جمعه برای رستوران ورزشگاه خرده فروشی و زیبایی با محدودیت هایی که محدودیت ظرفیت برای پاسخگویی اجتماعی فاصله استاندارد.

داکوتای شمالی گزارش شده 1,153 COVID-تعداد 19 و 24 و میر به گفته نیویورک تایمز در پایگاه داده.

شهر فارگو, N. D. نیز بازگشایی آن امکانات عمومی در روز دوشنبه اجتماعی محدودیت فاصله.

داکوتای شمالی بود که در میان بسیاری از کشورها آغاز شده است که بازگشایی جمعه با کشورهای دیگر مانند تگزاس, آیووا و وایومینگ نیز کاهش محدودیت ها و اوکلاهما گسترش آن بازگشایی با محدودیت.

برخی از کشورهای دیگر مانند فلوریدا نبراسکا و کارولینای جنوبی آغاز خواهد شد به کاهش محدودیت های دوشنبه است.

“ما به دنبال دستورالعمل و ما امیدواریم که دولت در حال هدایت ما را در مسیر درست” گفت: Charlie یین که برنامه ای برای باز کردن سه چهار رستوران در نبراسکا دوشنبه. “من قطعا فکر می کنم این است که صرفه جویی در شغل است.”

آلاسکا گرجستان و اوکلاهما میان ایالات متحده برای اولین بار شروع به سهولت محدودیت در آوریل 24, بی توجهی دانشگاه واشنگتن مدل و هشدار داد که هیچ متحده باید بازگشایی قبل از آوریل 1.

نیویورک و نیوجرسی بیشتر موارد در سراسر کشور است. نیویورک 318,239 موارد و 24,140 مرگ و میر, نیویورک تایمز, تحلیل نشان می دهد. نیوجرسی است 123,717 موارد و 7,742 مرگ و میر.

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 1 میلیون COVID-19 مورد و بیش از 66,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب. ایالات متحده حدود یک سوم از موارد در سراسر جهان با بیش از 3.4 میلیون نفر و بیش از 242,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im