کالیفرنیا لایحه ای را برای ایجاد کشور دوم عمومی بانک تحسین به عنوان ‘چالش تاریخی به وال استریت, سلطه,’

در یک حرکت گروه های حمایت از جشن به عنوان یک “چالش تاریخی به وال استریت سلطه شهرداری امور مالی” یک جفت از قانونگذاران ایالتی کالیفرنیا در روز پنج شنبه رونمایی قانونی که ایجاد کشور دوم دولتی بانک و توانمند سازی نهاد به قرض دادن به کسب و کار و دولت های محلی در مبارزه برای شناور ماندن در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

این بانک در کالیفرنیا لایحه (AB 310)—معرفی دموکراتیک Assemblymembers میگوئل سانتیاگو لس آنجلس و دیوید چیو از San Francisco—را متحول دولت زیرساخت ها و توسعه اقتصادی بانک (IBank) به یک موسسه مالی قادر به کارآمد توزیع به شدت مورد نیاز کمک های مالی به مدارس و مهم دیگر خدمات اجتماعی برای مقابله با کروناویروس بحران و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی.

“ما می توانیم ساختار یک بانک است که در واقع به مردم پاسخگو می کند و آنچه مردم آن را می خواهم به انجام است.”
—Assemblymember میگوئل سانتیاگو

این لایحه می آید کمتر از یک سال پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا و به قانون عمومی بانکی عمل اندازه گیری نیز نوشته شده توسط سانتیاگو و چیو اجازه داده است که دولت در شهرستانها و استان ها به راه اندازی عمومی-اجرای بانک. داکوتای شمالی است که در حال حاضر تنها دولت در ایالات متحده آمریکا با یک بانک.

“ما در حال حاضر یک IBank و آن را در حال حاضر هدف کمک به کالیفرنیا اقتصاد—بیایید بازسازی آن به یک بانک دولتی و 10 درصد از پول کالیفرنیا در حال حاضر نگه می دارد در آن حساب جاری و بیایید کمک به خیابان اصلی” سانتیاگو گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“ما می توانیم ساختار یک بانک است که در واقع به مردم پاسخگو می کند و آنچه را که مردم می خواهید آن را به انجام” سانتیاگو اضافه شده است. “ما می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک ما می reimagine چه بانکی به نظر می رسد و در واقع سرمایه گذاری در مسکن مقرون به صرفه, ما می توانیم نگاهی به زیرساخت های محلی مانند پارک.”

چیو تاکید کرد که ایجاد یک دولت-اجرای بانک می به طور چشمگیری کاهش کالیفرنیا تکیه بر “خارج انتفاعی بازیگران.”

تثلیث Tran, co-founder از کالیفرنیا عمومی بانکداری داد و عمومی بانک LA, ستایش AB 310 به عنوان یک گام ضروری برای “بسیج منابع دولتی گسترش وام و اعتبار به محروم و نگه داشتن کالیفرنیا دلار در خانه به جایی که آنها هستند به فوریت مورد نیاز است.”

“زمان بحران هستند که تغییر اتفاق می افتد—به سوخت کالیفرنیا بهبود اقتصادی ما نیاز به یک بانک طراحی شده برای ایجاد ثبات در اقتصاد و سرمایه گذاری به جوامع ما” گفت: Tran.

“زمان بحران هستند که تغییر اتفاق می افتد—به سوخت کالیفرنیا بهبود اقتصادی ما نیاز به یک بانک طراحی شده برای ایجاد ثبات در اقتصاد و سرمایه گذاری به جوامع ما است.”
—تثلیث Tran, کالیفرنیا, عمومی بانکداری داد

ایجاد از گزینه های بانکی شده است هدف از ترقی خواهان به دنبال محدود کردن قدرت وال استریت موسسات و ایجاد عادلانه تر کمتر درنده سیستم مالی.

روز چهارشنبه وحدت نیروهای وظیفه منصوب presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) ابراز پشتیبانی از “تلاش ها برای تضمین مقرون به صرفه شفاف و قابل اعتماد خدمات بانکی برای کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها از جمله حساب های بانکی و real-time از سیستم های پرداخت از طریق فدرال رزرو و به راحتی در دسترس خدمات مکان از جمله پستی و بانکی.”

Paulina Gonzalez-Brito, مدیر اجرایی کالیفرنیا سرمایه گذاری مجدد ائتلاف به نام AB 310 یک “تغییر بازی” در جنبش به طلیعه چیزی بودن در یک مطلب فقط در سیستم اقتصادی.

“اگر کالیفرنیا است که جدی در مورد پرداختن به نژادی و نابرابری درآمد” گفت: Gonzalez-بریتو “ما باید ایجاد یک سیستم بانکی که مراکز مردم سود نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>