هشت دولت های محلی در کالیفرنیا روز چهارشنبه در سوخت های فسیلی شرکت ها به مسئولیت آلاینده جوامع خود و کمک به بحران آب و هوا و اثرات حاصل از حوادث آب و هوایی شدید افزایش سطح دریا و موج گرما در حال حاضر پس از یک کلید فدرال دادرسی در مورد پرونده های حقوقی علیه این شرکت است.

“آن شده است دو سال یا بیشتر از جوامع ما اولین ثبت این موارد به برگزاری سوخت های فسیلی شرکت های پاسخگو برای تغییر آب و هوا مربوط به خسارت آنها آگاهانه ایجاد می شود و هزینه های بالا مالیات دهندگان ما در حال حاضر در حال تحمیل به عنوان یک نتیجه” دولت در بیانیه ای گفت: پس از شفاهی شنیده می شد در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای نهمین مدار در پاسادنا ، “وقت آن است که برای متهمان به پاسخگو خود را برای دهه های طولانی مبارزات انتخاباتی از فریب.”

دادگاه تجدید نظر شنیده موارد مطرح شده توسط دو ائتلاف از دولت های محلی است که می خواهند خود را از موارد شنیده می شود توسط یک دادگاه دولت که آنها بر این باورند مطلوب تر خواهد بود به آنها را از یک دادگاه فدرال.

یک مورد ثبت شده توسط سان فرانسیسکو و اوکلند اخراج شد توسط یک قاضی فدرال در سال 2018 است. شهرستانها درخواست کرد و در روز چهارشنبه استدلال در حمایت از حرکت پرونده به دادگاه های ایالتی.

“پولی هزینه بازیابی و حفاظت از جوامع ما و کسب و کار و زیرساخت ها از گذشته و آینده آب و هوا ویرانی خواهد بود فصل, نه به ذکر است تلفات این حوادث را در زندگی و معیشت. این بار نباید در دولت های محلی و مالیات دهندگان.”
—جانت کاکس 350 دره سیلیکون
یک قاضی فدرال در حال حاضر حکم داد که دولت باید با شنیدن دیگر مورد ثبت شده توسط شهر سانتا کروز, Richmond و ایمپریال بیچ و شهرستان سن ماتئو, Santa Cruz, و مارین. دادگاه تجدید نظر شنیده مورد چهارشنبه پس از سوخت های فسیلی شرکت’ درخواست تجدید نظر از این تصمیم.

دولت استدلال می کنند که شرکت ها از جمله شورون اکسون انگلیسی و نفت شل و کونوکو فیلیپس را کمک به بحران آب و هوا و مسئول خسارت ناشی از شهرستانها خود را با افزایش سطح دریا, جاری شدن سیل و آتش سوزی.

شرکت های استدلال مایکل روبین یک وکیل به نمایندگی از اوکلند و سان فرانسیسکو در روز چهارشنبه “درگیر در یک مقیاس بزرگ پیچیده تبلیغات و ارتباطات کمپین برای ترویج استفاده از محصولات خود را در سطح گسترده که متهمان مدعی شدند امن و سازگار با محیط زیست مسئول اگر چه متهم شناخته شده اند با توجه به اتهامات شکایت از اوایل 70 که گرم شدن کره زمین را تهدید شدید و حتی فاجعه بار مضرات به شهرهای ساحلی.”

“آنها سوار بر این کمپین تضعیف یا بی اعتبار شواهد علمی خودداری اطلاعات آنها تا به حال در مورد گرم شدن کره زمین و در واقع در تلاش برای متقاعد کردن جامعه به استفاده از سوخت های فسیلی به جای منابع انرژی تجدید پذیر,” او اضافه شده است.

سرژ Dedina شهردار ایمپریال بیچ گفت: لس آنجلس تایمز که شرکت ها بیش از قادر به پرداخت خسارت ناشی از این دهه مبارزات انتخاباتی با توجه به شهر خود را از کل بودجه سالانه از 19 میلیون دلار برابر است با سالانه جبران اکسون مدیر عامل شرکت دارن جنگل.

“آن را در مورد گرفتن آنها را به پرداخت خسارت آنها آگاهانه ایجاد” Dedina گفت: فردا چهارشنبه.

آب و هوا اقدام گروه 350.org در حمایت از پرونده های حقوقی.

“پولی هزینه بازیابی و حفاظت از جوامع ما و کسب و کار و زیرساخت ها از گذشته و آینده آب و هوا ویرانی خواهد بود فصل, نه به ذکر است تلفات این حوادث را در زندگی و معیشت” گفت: جانت کاکس از 350 دره سیلیکون و فسیلی رایگان, کالیفرنیا. “این بار نباید در دولت های محلی و مالیات دهندگان. که می توانید آن را استطاعت? چه کسی باید پرداخت ؟ نفت و گاز شرکت های بهره مندی از باعث کشف آب و هوا هرج و مرج است.”

حامیان شهرستانها معتقدم اگر دادگاه فدرال قوانین است که یک دادگاه دولت باید شنیدن موارد آن می تواند باز کردن درب برای شبیه مناسب در برابر صنعت سوخت فسیلی.

“اگر این موارد می تواند حرکت رو به جلو در دولت, دادگاه, دادگاه به احتمال زیاد به شاکیان ادعا می کند به طور جدی و این ممکن است بر چشم انداز موارد در کشورهای دیگر و همچنین” شان Hecht از امت موسسه در تغییر آب و هوا و محیط زیست در UCLA School of Law گفت: بار.

حکم در مواردی است که انتظار می رود تا پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im