کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری به عنوان کشتی کروز برگزار شد در سواحل شمالی بیش از COVID-19

4 مارس (فردا) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در روز چهارشنبه به عنوان یک کشتی بود که برگزار کردن دولت ساحل پس از یک سابق مسافر از درگذشت COVID-19 و دیگران در هیئت مدیره بودند رنج می برند از علائم و نشانه های این ویروس است.

در این بیانیه شرح زیر است مقامات بهداشت گفت: یک بیمار که درگذشت در Placer County روز چهارشنبه از coronavirus شد یک مسافر از یک شاهزاده خانم, کشتی, کشتی است که تا به حال ساخته شده یک سفر رفت و برگشت به خانه از سان فرانسیسکو به مکزیک, در فوریه. 11 تا 21. شاهزاده Cruises شناسایی قربانی در یک ایمیل به آپی که 71 سال مرد.

Newsom خبرنگاران در یک کنفرانس خبری که پس از تخلیه مسافران در سان فرانسیسکو کشتی کروز در ادامه به هاوایی و بازگشت به کالیفرنیا با 11 مسافر و 10 خدمه در میان هزاران نفر در هیئت مدیره برگزاری نمایشگاه نشانه های این ویروس است.

شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت ایمیل به آپی که آن ابلاغ شده است توسط CDC که فدرال آژانس بهداشت بررسی شد “یک خوشه کوچک از COVID-19 نفر در شمال کالیفرنیا” سابق خود را در میان مسافران.

همه سابق مسافران مکزیک سفر شده اند با ارسال یک پیام توسط شرکت کروز, Princess Cruises گفت.

آن را نشان می دهد که چگونه بسیاری از مسافران در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانم اما گفت: 62 از آنها شرکت کرده بود در فوریه کروز به مکزیک.

“در فراوانی از احتیاط این مهمانان و بالقوه دیگر نزدیک خدمه مخاطبین خواسته شده است به ماندن در staterooms تا زمانی که نمایش ما پردازنده تیم پزشکی” شاهزاده Cruises گفت.

در بیانیه ای جداگانه ارسال آن به ایمیل آپی اوایل پنج شنبه, Princess Cruises گفت: کمتر از 100 مسافر در این کشتی از جمله کسانی که در ماه فوریه در سفر به مکزیک شناسایی شده اند و برای تست به عنوان آنها یا دچار آنفولانزا مانند علائم و یا در حال دریافت مراقبت بیماری تنفسی.

“به منظور تسهیل در این تست گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا ارائه خواهد شد کیت نمونه برداری به کشتی صبح روز 5 مارس از طریق هلیکوپتر کردند.” “در پردازنده های پزشکی تیم را اداره آزمون و نمونه ارسال خواهد شد در دسته با هلیکوپتر به یک آزمایشگاه در ریچموند کالیفرنیا در سراسر خلیج سان فرانسیسکو است.”

هیچ مسافر مجاز خواهد بود به ترک کشتی کروز تا همه نتایج دریافت شده از آن گفت: کسانی که شناسایی شده اند و برای تست باید باقی می ماند در اتاق خود را.

Newsom به خبرنگاران گفت که او اعلام وضعیت اضطراری نه تنها به خاطر کشتی کروز اما از آنجا که این بیمار که فوت شد یکی از 2500 مسافر متحرك کشتی در سان فرانسیسکو در فوریه. 21.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و همکاری نزدیک با ما بهداشت و درمان همکاران بالا و پایین ایالت کالیفرنیا برای تماس با تمامی افراد از آشکار” او گفت:, و اضافه کرد مسافران که ساکنان کالیفرنیا در حال دنبال کردن توسط CDC.

کالیفرنیا گفت: در حال حاضر 54 تایید موارد ویروس از جمله 24 نفر بودند که عودت از هر coronavirus-سرند الماس شاهزاده کشتی کروز تحت قرنطینه در ژاپن و یا ووهان, چین, کانون global outbreak.

“ایالت کالیفرنیا است که استقرار هر سطح از دولت برای کمک به شناسایی موارد و آهسته گسترش این coronavirus” Newsom در بیانیه ای گفت. “این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به دولت بیشتر آماده جوامع ما و ما سیستم مراقبت های بهداشتی در این رویداد آن را به طور گسترده تر.”

کالیفرنیا مرگ برای اولین بار به COVID-19 به ارمغان می آورد مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان 11 واشنگتن ثبت شده دیگر مرگ خود را نهم پس از وقوع آغاز شد.

دولت واشنگتن نیز ثبت 10 مورد تأیید ویروس, بالا بردن مجموع آن تعداد به 31.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش روز شنبه وجود دارد 129 مورد از coronavirus در ایالات متحده است.

مقامات در شهرستان کینگ که در آن بسیاری از واشنگتن و میر رخ داده است در حال معرفی افرادی که باردار هستند و افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت و تضعیف سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از کنسرت سالن, کنوانسیون, رویدادهای ورزشی و شلوغ گردهمایی های اجتماعی.

اخبار از اقدامات آمد و به عنوان ایالات متحده آمریکا مجلس رای دادند 415-2 به تصویب یک لایحه ارائه نزدیک به 8 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با شیوع این بیماری پس از چند روز مذاکرات فشرده. تصویب شد و انتظار می رود در سنا تا پایان هفته و به دنبال آن اعلان تصویب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala., که مذاکره بودجه با تخصیص رئیس کمیته نیتا Lowey D-n. y. گفت: اندازه گیری ارائه خواهد شد $7.76 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس.

“این نباید در مورد سیاست این است که در مورد انجام کار ما برای محافظت از مردم آمریکا از پتانسیل همه گیر” شلبی در بیانیه ای گفت.

بودجه سه برابر $2.5 میلیارد در ابتدا درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این لایحه شامل $7.4 میلیارد دلار در هزینه های اختیاری برای واکسن توسعه, پژوهش, تجهیزات و ایالتی و محلی بودجه سلامت در میان شیوع بیماری از جمله بیش از 400 میلیون دلار را به دولت ظرف 30 روز با هر یک از دولت دریافت کمتر از 4 میلیون دلار است.

“در حالی که همه ما ardently امیدواریم که این بهداشت عمومی اورژانس بدتر نمی شود, خانه دموکرات ها را دریغ نکنید به عمل دوباره اگر ما باید با تقویت این بودجه با منابع بیشتر” Lowey گفت.

پس از دیدار در کاخ سفید با مدیران از این کشور بزرگترین هوایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفر هوایی امن برای “بخش های بزرگی از جهان است.”

هواپیمایی متحده روز چهارشنبه گفت: در یک ایمیل به کارکنان است که این امر کاهش پروازها در ایالات متحده و کانادا با 10 درصد و پروازهای خارج از کشور 20 درصد و در ماه آوریل محدود کردن برنامه پرواز “در راه است که حداقل تاثیر بر ما و کارکنان ما در عملیات” سی ان ان گزارش شده است.

مدیران از آمریکا, ایران, غرب, و سایر شرکت های هواپیمایی در جریان تهمت و پنس در روش خود را برای اطمینان از هواپیما در حال امن و ضد عفونی برای مسافران برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

آنها خواست دولت برای اطمینان دادن به مردم به عنوان فروش بلیط آهسته در سطح جهانی در هفته های اخیر و نگران مسافران را به تعویق انداخته یا لغو سفرهای بیش از شیوع ترس. چند شرکت های هواپیمایی باید مبتنی پرواز به هنگ کنگ و ژاپن و میلان و دیگر مقاصد بین المللی که در آن ویروس به بیمار صدها نفر.

مقامات دولت همچنین در مورد روش صحیح ضد عفونی هواپیما بین پرواز و همچنین ردیابی مسافر مسافرت به طوری که تماس نزدیک با آلوده مسافران را می توان یافت و باید برای درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین تصریح کرد: اعتقاد خود را که قبلا محدودیت های مسافرتی برای اتباع خارجی ورود از چین و وزارت امور خارجه صادر شده هشدار سفر به مناطق ایتالیا و کره جنوبی را محدود به تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده است. علاوه بر این ایالات متحده آغاز غربالگری همه مسافران پس از رسیدن در پروازهای مستقیم از ایتالیا و کره جنوبی در روز سه شنبه.

در ضمن چند حامل — از جمله آمریکایی دلتا و ایران — باید چشم پوشی برخی از بلیط تغییر هزینه در پی شیوع, اما آنها تنها به اعمال کسانی که به خرید بلیط این ماه و نه برای کسانی که رزرو سفر ماه پیش در حال حاضر-لغو تعطیلات و یا کنوانسیون.

پنس روز چهارشنبه گفت که به نظر می رسد افراد مسن بیشتر در معرض خطر از ویروس و تمام خانه سالمندان بازرسی منابع معمولا استفاده می شود برای شناسایی و غفلت از هدایت خواهد شد به طور انحصاری برای حصول اطمینان از انطباق با استانداردهای کنترل عفونت.

در همین حال نیویورک مقامات دولتی تایید 11 مورد از COVID-19 بعد از 50 سال با این بیماری آزمایش مثبت همراه با همسر و سه فرزند خود را. 50-سال-پیر مرد و همسر و دو فرزند و یک همسایه آزمایش مثبت زودتر.

50 سال از نیو راشل در شهرستان Westchester تنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای بیماری رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نیویورک یکی از 13 ایالت آمریکا با تایید موارد ویروس.

کومو گفت: یک بررسی اولیه از 50 سال پیر مرد سفر نمی کند نشان می دهد هر گونه سفر به چین و یا کشورهای دیگر در این رابطه از وقوع بنابراین مقامات در حال درمان آن را به عنوان یک مورد از فرد به فرد انتقال است. اگر چه این مرد زندگی می کردند در خارج از شهر نیویورک مشغول به کار به عنوان یک وکیل در منهتن.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با دولت ما همکاران به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ نیویورکی امن” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در بیانیه ای گفت.

این Westchester بیمار شد و برای اولین بار تشخیص داده در یک بیمارستان در این شهر در اوایل این هفته به عنوان شهر شروع به انجام تست سریع محلی de Blasio گفت.

این مرد 20 ساله پسر که نیز تشخیص داده شده است با COVID-19 یک دانشجو در دانشگاه یشیوا در منهتن و او تا به حال شده است علامتی قبل از پدر او را بستری کردند. هیچ جزئیات در بیماری پسر بودند بلافاصله در دسترس است.

یشیوا اعلام کرد و گفت: لغو همه فرد در دوره های تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه و در بسته آن تمام پسران دبیرستان. د Blasio گفت: دو پسر مخاطبین از دانشگاه یشیوا فرستاده شده به بیمارستان بلوو برای تست.

کومو گفت: حدود 300 دانشجویان و استادان از چندین دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه شهر نیویورک مدارس تحصیل در خارج از کشور در معرض خطر کشور خواهد بود به یاد می آورد به نیویورک و قرنطینه در خوابگاه واقع در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>