کالیفرنیا به انتشار 8,000 زندانیان با توجه به کروناویروس

جولای 10 (UPI) — کالیفرنیا اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به انتشار اضافی 8,000 زندانیان در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus در زندانها.

وزارت امور اصلاحات و توانبخشی گفت: آن تعیین می شود تا 8,000 زندانیان می تواند واجد شرایط برای انتشار تا پایان ماه اوت. دولت با در نظر گرفتن گام برای ایجاد فضای اضافی در زندانها اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی بهتر فاصله بین زندانیان.

تبلیغات

کالیفرنیا زندان داشته اند 5,842 تایید موارد COVID-19 با 31 کشته و 3,368 بهبود.

“این اقدامات گرفته شده برای ارائه برای سلامت و ایمنی زندانی جمعیت و کارکنان” CDCR وزیر رالف دیاز گفت. “هدف ما برای اجرای این فشار اقدامات در راه است که هم راستا هر دو سلامت عمومی و امنیت عمومی.”

دولت گفت: همه زندانیان تست خواهد شد برای COVID-19 ظرف هفت روز از انتشار. اصلاحات بخش نیز برنامه ای برای کار با سازمان های محلی برای اطمینان از وجود دارد مسکن برای کسانی منتشر شده است.

تا به 4,800 مردم با 180 روز یا کمتر از چپ به خدمت خود حکم می تواند منتشر شود اگر آنها در زمان خدمت برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز نیست باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی و لازم نیست که نشان می دهد خطر بالا برای خشونت است.

زندانیان در زندان با یک “بزرگ” جمعیت بيماران در معرض خطر بالا نیز ممکن است منتشر شده تحت شرایط مشابه در صورتی که تا یک سال و چپ خود را از جمله به خدمت می کنند.

زندانیان که 30 سال یا مسن تر و دیدار با کسانی که شرایط بلافاصله واجد شرایط برای انتشار است. کسانی که 29 یا جوان ممکن است واجد شرایط پس از بررسی. CDCR نیز خواهد شد را به حساب یک زندانی پزشکی خطر است.

نسخه جدید علاوه بر دولت کاهش حدود 10 ، 000 زندانیان از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“ما بسیار خوشحالیم که فرماندار است اقدام به انتشار بیشتر مردم گفت: Jay, اردن, مدیر اجرایی کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت است. “این کاملا حیاتی برای سلامت و ایمنی از هر کالیفرنیا. بیش از حد بسیاری از مردم زندانی هستند برای بیش از حد طولانی در امکانات است که گسترش سلامت فقیر. حمایت از سلامت و ایمنی از همه کالیفرنیا به معنی آزاد کردن مردم بی ارزش زندانی و تبدیل سیستم قضایی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>