اگر شما به دنبال یک شغل و یا یک شیوه زندگی سالم کالیفرنیا همچنان یک رویا به حقیقت می پیوندند.

اقتصاد ما ایجاد شده 3.4 میلیون شغل در 10 سال پس از بدترین رکود اقتصادی حسابداری برای یک نفر از هر هفت آمریکایی جدید استخدام. نه county منطقه خلیج خواهد خود را به ملت ثروتمندترین دولت اگر چه San Joaquin Valley و Inland Empire با هم در رتبه 48 در میان تمام کشورهای در ثروت.

کالیفرنیا همچنان به بهبود سلامت رتبه 12 را در میان همه کشورها در مقایسه با رتبه 25 در سال 1994. اعتبار ما نرخ پایین کشیدن سیگار و چاقی و خطرات شغلی بالا فعالیت بدنی و دلخواهی مراقبت های بالینی.

اما یک مشکل وجود دارد.

بسیاری از کالیفرنیا می توانید دیگر استطاعت کالیفرنیا.

در سال 2019 کالیفرنیا از دست داده و بیشتر ساکنان به کشورهای دیگر از آن به دست آورد از خارجی و داخلی مهاجرت ترکیب شده است. این همچنان یک روند نگران کننده از کالیفرنیا از دست دادن ساکنان به مهاجرت داخلی برای هر یک از 19 سال گذشته.

دانشگاهیان باید تولید برخی از شواهد که مالیات بر درآمد در حال تعقیب کردن برخی از افراد بسیار ثروتمند اما غالب داخلی مهاجرت روند همان چیزی است که شما انتظار می رود در گران دولت: خانواده های با درآمد پایین حرکت می کند; خانواده های با درآمد بالاتر حرکت در.

آن را به عنوان اگر ساکنان نمی توانند کسب درآمد مناسب و معقول در کالیفرنیا است.

پس از پایان رکود اقتصادی در سال 2011 میانگین درآمد خانوار در کالیفرنیا افزایش حدود 25 درصد بالاتر از میانگین ملی است. کالیفرنیا بیمه منعکس شد در هر سطح درآمد. تقریبا همه ما از کشورهای همسایه عقب مانده کالیفرنیا در رشد درآمد.

جایی که دولت ما در حال از دست دادن مزیت رقابتی است که در ساکنان توانایی به پایان می رسد دیدار, به خصوص برای کاهش درآمد و با درآمد متوسط کالیفرنیا.

چگونه می توانید رهبران دولت معکوس کردن این روند ؟

کاملا به سادگی: آدرس علل و عواقب ناشی از قیمت, به خصوص برای طبقه متوسط و طبقه کارگر کالیفرنیا.

کالیفرنیا بدنام بحران مسکن نهفته است در مرکز بسیاری از دولت مشکلات از بالا ما نرخ فقر برای مقاوم به درمان بی خانمانی و پرواز از طبقه متوسط و کارگران و مشاغل. کمبود مسکن مقرون به صرفه باقی می ماند یکی از بدترین تهدید به کالیفرنیا در غیر این صورت اقتصاد پررونق.

انتخاب رهبران می تواند به متوسط عرضه ناشی از قیمت فشار توسط دربندی محلی مسکن, هزینه های برقراری مالیات بر افزایش تامین مالی برای هدفمند توسعه اقتصادی برای کمک به پرداخت برای زیرساخت های محلی و مسکن quashing تلاش بیشتر در کنترل اجاره, از بین بردن دادخواهی هزینه بیمه و مسکن جدید و بهبود بزرگراه و حمل و نقل ظرفیت جدید برای مسکن به سهولت رفت و آمد برای مالکان قادر به پرداخت هزینه های گران قیمت ساحلی یا مسکن شهری است.

کالیفرنیا در حال پرداخت بالاترین و سریعترین افزایش مسکونی هزینه های برق در کشور است. نرخ مسکونی و تجاری هزینه های برق به ترتيب 42 و 47 درصد بالاتر از میانگین ملی است.

داشتن عامل و صرف وقت در یک ماشین است که عمده هزینه کارگران کالیفرنیا. حتی پس از چند دهه از سرمایه گذاری در گزینه های بیش از هشت نفر از 10 کالیفرنیا کارگران درایو به کار به تنهایی در خودرو.

طولانی رفت و آمد با خودرو به معنی قابل توجهی مصرف سوخت که بار مسافران از آنجا که قیمت سوخت موتور مداوم در صدر ملت است.

انتخاب رهبران می تواند به متوسط رشد سریع در کالیفرنیا’ هزینه های انرژی توسط throttling به با حداکثر سرعت دویدن به سمت هزینه CO2 کاهش هزینه را فرود در ratepayers و رانندگان اما که منافع مستقیم شده اند دشوار است برای اندازه گیری. رهبران همچنین می تواند کمک به با اجازه توسعه در دولت منابع انرژی هستند که تمیز و قیمت رقابتی و یا که به سادگی می توان با جایگزین آلوده و یا کمتر امن منابع دریایی.

کالیفرنیا پرداخت در میان بالاترین نرخ مالیات در کشور از جمله شدیدترین و بیشترین مترقی مالیات بر درآمد شخصی بسیار بالا ایالتی و محلی فروش مالیات بالا بنزین و دیزل مالیات و سفت کسب و کار محلی و آب و برق و مالیات.

رهبران دولت باید حفظ انضباط مالی به ویژه در پیش بینی احتمالی رکود اقتصادی است. آنها همچنین باید رد تبعیض آمیز دولت مالیات را بر اساس مالیات است مالیات دهندگان می سازد و یا چه مالیات دهندگان به فروش می رساند. انتخاب رهبران نیز باید مقاومت در برابر تلاش ها برای تضعیف محلی مالیات دهندگان حمایت, آیا با عقب گزاره 13 یا کاهش توانایی شهرها و استان ها به افزایش مالیات.

متاسفانه اما خوشبختانه بسیاری از چالش های کالیفرنیا چهره خود تحمیل. با احضار جمعی خود را خواهد شد و غلبه بر تثبیت منافع رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و قوه مقننه می تواند تغییر سیاست که بر دوش خود رای دهندگان و خانواده ها با بالا و افزایش هزینه های.

لورن کی است رئیس جمهور از کالیفرنیا پایه برای تجارت و آموزش و پرورش یک مخزن فکر می کنم وابسته به کالیفرنیا اتاق بازرگانی loren.kaye@calchamber.com. او نوشت: این تفسیر برای CalMatters یک منافع عمومی روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح میدهد که چگونه در کالیفرنیا در کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. به عنوان خوانده شده گذشته خود تفسیر برای CalMatters لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im