به نام خدمت به طول یک بیماری همه گیر

یک زن جوان با یک freckled پیشانی صبح درهم مو قرمز و تازه چشم ابی plops به فرسوده چرم صندلی. او تا به حال آن را از دوران کودکی خود را. آن را چروکیده رنده شده و خراشیده اما آن را مانند خانه احساس می کند. در اینجا Maddie ادواردز می تواند باز کردن در مورد هر چیزی حتی او شک و تردید در مورد اینکه آیا برای سفر به اکوادور در یک کلیسای ماموریت در وسط یک بیماری همه گیر.

آن را آسان مکالمه. پدر و مادر او نشسته رو به او از یک نیمکت قرمز دوزی با گل های زرد. بحث آغاز می شود, آن را به عنوان اغلب با سیاست است. بیشتر در مورد این ویروس و اثر آن در کشور و شهر خود را. این جریان به سوال در مورد ماموریت خود را.

صبح زود اشعه, درخشش, در یک دیوار از یادگاران از خانواده را به سفر در سراسر جهان است. یک کاسه آواز از نپال. کاسه دیگری از یونان است. یک پرده نقش دار از اقیانوس آرام بندر شهر گوایاکیول اکوادور. آنها بازدید وقتی که او 11. در حال حاضر او را به نام شده است برای رفتن به عقب وجود دارد به عنوان یک مبلغ برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

اگر او می رود از طریق آن.

به عنوان یک کودک, Maddie, خواب رفتن در یک ماموریت بود و پدر او را به بلژیک. اما به عنوان او که رویای پژمرده او مشغول مدرسه و ورزشی. او رفت و به BYU در سراسر کشور از Dighton ماساچوست به بازی دروازه بان برای تیم ملی چوگان سرپهن.

اما در پرووو, احاطه شده توسط بازگشت مبلغان او در بر داشت یک سوختن باقی مانده که رویای کودکی بود که جرقه دوباره. در ماه دسامبر او فرستاده شده و در مقالات و منتظر برای دیدن جایی که کلیسا را به او ارسال.

آن را دو ماه بعد به عنوان او راه می رفت به مرکز تست زمانی که ایمیل فلش در سراسر صفحه نمایش. تماس خود را وارد کرده بود. او نمی تواند نگاه, اما او نمی تواند صبر کنید ، او به سرعت از طریق آمار آزمون ذهن خود را در سراسر نقشه. “من فکر می کنم آن را مانند 25 دقیقه من صرف در وجود دارد,” او به یاد می آورد. “نه من بهترین تست.”

در تلفن با خانواده اش آنها را باز ایمیل با هم. او می تواند صرف شش هفته در یک مبلغ مرکز آموزش شروع ژوئن 3, سپس حمل و نقل به گوایاکیول غرب ماموریت. Maddie بود در مورد برای تبدیل شدن به خواهر ادواردز.

آن کامل بود.

سپس در مارس 31, ایمیل دیگری وارد شدند. موضوع: “تنظیمات به مبلغ سرویس: گزینه های جدید در دسترس است.”

مانند سایر نقاط جهان کلیسا بود که بدانند چگونه برای پاسخ به COVID-19. آن را ارائه Maddie انتخاب: آغاز آموزش مجازی از خانه در ژوئن 3 یا صبر کنید یک سال دیگر یا بیشتر برای شروع ماموریت خود را.

ناگهان او نبود بنابراین مطمئن شوید. او باید بماند یا برود ؟ در حال حاضر و یا بعد از آن ؟ ویروس این نشانه آن است که او می خواهم یک اشتباه ؟ او نشت سردرگمی به پدر و مادر خود را امن در صندلی خود را. او حتی نمی دانم اگر او هنوز هم می خواهد به خدمت در همه.

او ماموریت آنها واگذار خواهد شد مشخص شده توسط قطعیت و ناشناخته است. و آن را خوب به آنها اطمینان می دهم اگر او تصمیم می گیرد در برابر آن. اما آیا رها کردن تماس به دلیل عدم اطمینان آنها می گویند. اگر شما دیگر احساس کشیده در این جهت احساس نمی کرد. اما انتخاب کردن به دلیل آن چیزی نیست که شما می خواهید نه به این دلیل که ویروس است که ساخت آن دشوار است.

مکالمه به پایان می رسد بدون قطعنامه اما حداقل Maddie می داند که پدر و مادر او را به حمایت از او را در هر صورت. او تا حد زیادی به فکر کردن در مورد.

او شروع به یک کار جدید به عنوان یک تماس با ردیاب تماس افرادی که بوده است در معرض ویروس اجازه دادن به آنها را می دانم به طوری که آنها نمی خواهد نگه داشتن آن. این احساس شبیه به کار تبلیغی او می گویم چرا که او می یابد و خدا در آن است.

شاید که چه نکات تعادل است. Maddie تصمیم می گیرد به اعتماد روند. آن را در مورد ایمان. با شروع این ماه ژوئن او خواهید بود به مطالعه زبان اسپانیایی از خانه اش. اگر محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند پس از شش هفته آموزش مجازی, خواهر ادواردز خواهد بود به طور موقت reassigned — جایی کنار اکوادور.

“و پس از آن من فکر نمی کنم هر کسی که واقعا می داند که” او می گوید: “چه چیزی قراره اتفاق می افتد پس از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im