تماس با بحران اقتصادی ‘پنج زنگ خطر آتش” برای میلیون ها نفر از خانواده های 600,000 امضای طومار خواستار اجاره و رهن لغو

همانطور که خانواده ها در سراسر ایالات متحده در تلاش برای پرداخت به ضرورت در طول coronavirus همه گیر و مربوط به اقتصادی shutdown یک تشدید تماس در حال کارگردانی در کنگره به لغو اجاره مسکن و آب و برق پرداخت—در پشت سر هم با یک مهلت قانونی برای اخراج و shutoffs—تا زمانی که بحران به پایان رسیده است.

به عنوان بخشی از این جنبش پدر و مادر-رهبری گروه ParentsTogether عمل ارائه شده 600,000 امضا طومار آن جمع شده بودند پس از انجام یک نظرسنجی از 1200 خانواده در سراسر کشور در مورد سلامت مالی پس از coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده بیش از دو ماه گذشته مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به بستن و ذخیره کردن و یا کردند کارگران است.

حدود نیمی از خانواده های مورد بررسی گفت: آنها نخواهد بود قادر به پرداخت اجاره مسکن یا قبوض آب و برق در مارس 1 بدون برش را بر روی سایر ملزومات از جمله مواد غذایی در حالی که 43 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها همچنین انتظار می رود قادر به پرداخت در ماه ژوئن.

“این بحران اقتصادی است, پنج زنگ خطر آتش سوزی و دولت ما این است که فقط اجازه آن را سوزاند. میلیون ها نفر از خانواده ها نمی توانیم اجاره و یا دیگر نیازهای اساسی گفت:” جاستین روبن مدیر شرکت ParentsTogether. “آنها در حال التماس برای رهایی است که برای بسیاری از فقط آمدن نیست. کنگره نیاز به عمل در مقیاس بحران و آنها باید شروع به لغو اجاره رهن و ابزار پرداخت برای مدت.”

بسیاری از خانواده ها هنوز هم مشتاقانه در انتظار ورود مزایای بیکاری و 1200 $در یک بار پرداخت دولت فدرال ارسال به بسیاری از آمریکایی ها. اما 60 درصد کسانی که در نظر سنجی گفت که آنها تا به حال هنوز به دریافت یا, و بیش از یک چهارم گفت: آنها در حال حاضر خود را صرف محرک را بررسی کنید.

در رسانه های اجتماعی ParentsTogether ارسال شده در یک ویدیو نشان دادن چند پدر و مادر توصیف مبارزات خود را در میان عامه و بحران اقتصادی است.

یک زن در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ اگر او قرارداد Covid-19 گفت شوهرش مجبور به توقف کار خود را کار ضروری برای جلوگیری از افشای او.

“او کار نمی کند بنابراین این بدان معناست که یا هیچ صورتحساب و یا بدون اجاره و غذا و دارو,” او گفت:.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“در حال حاضر من قادر به بازگشت به کار از آنجا که من به مراقبت از دختر من” دیگری گفت. “ما نیاز به منتخب مردم وجود دارد به درک که این بحران است که واقعا در نظر گرفتن تلفات در خانواده ما است.”

مقامات محلی در سراسر این کشور خواسته اند که برای اجاره لغو در حالی که در سطح فدرال در کنگره Ilhan Omar (D-Minn.) معرفی قانون لغو اجاره و پرداخت وام مسکن در طول بحران. این لایحه تایید شده توسط چندین ملی عدالت اقتصادی گروه و شرکت-اسپانسر شده از طرف مترقی قانونگذاران از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), Pramila Jayapal (D-شستشو.), و عیسی “چوی” گارسیا (D-بیمار است.).

در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی Ocasio-کورتز گسترش در مورد نحوه اجاره و پرداخت وام مسکن می تواند به طور موقت به حالت تعلیق در طول بحران.

“هنگامی که شما در مورد فکر می کنم چگونه این ساختار آن را سخت نیست” این کنگره گفت. “اجازه دهید می گویند ما می خواهیم برای شروع با سه ماه. تعلیق پرداخت وام مسکن به مدت سه ماه در رویه که به پایان دوره بازپرداخت. بنابراین اجازه دهید می گویند شما باید ده سال وام مسکن فقط تعلیق آن سه ماه و آن را به ده سال و سه ماه وام مسکن.”

ParentsTogether گفت: خود رای گیری نشان می دهد که coronavirus امداد توسط کنگره تصویب تا کنون “آیا رسیدن به افرادی که به آن نیاز دارید.”

“نماینده Ilhan عمر پاسخ با معرفی قانونی که لغو اجاره و رهن خانه پرداخت در سراسر کشور” روبن گفت. “از آن زمان دیگر اعضای کنگره در آوردن ملموس امداد رسانی به میلیون ها نفر قادر به پرداخت صورتحساب خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net