خواستار آمریکایی ها به رای مغلوب ساختن پیشی جستن از لانست Eviscerates رئیس جمهور ایالات متحده بیش از ‘نامنسجم’ Covid-19 پاسخ

محترم مجله پزشکی لانست روز جمعه در زمان غیر معمول گام نسبت به دعوت از رای دهندگان آمریکایی برای حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در ماه نوامبر محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “نامنسجم” پاسخ به کروناویروس همه گیر و ابراز شوک در CDC ناتوانی برای مقابله با بحران بهداشت عمومی.

مجله سرخوردگی با مغلوب ساختن پیشی جستن بر محور جمهور را کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر و امتناع خود را به هماهنگی قوی ملی تلاش اجتماعی فاصله, مستند سفارشات و تست رژیم برای جلوگیری از Covid-19 شیوع.

“دولت است که با وسواس گلوله سحر و جادو—واکسن ها و داروهای جدید و یا یک امید است که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند” نوشت: سردبیران. “اما تنها یک قدم اتکا اساسی بهداشت عمومی اصول مانند آزمون ردیابی و جداسازی را ببینید اضطراری به پایان آورد و این نیاز موثر ملی بهداشت عمومی آژانس است.”

واشنگتن پست روزنامه نگار کریستوفر Ingraham به نام تحریریه “یک کیفرخواست داغدار” از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد به این بیماری همه گیر.

کارشناسان بهداشت عمومی از جمله دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر ریک روشن, خلاف کاران در بهداشت و خدمات انسانی بخش است که نادیده گرفته شد توسط رهبران در ژانویه هنگامی که او تحت فشار قرار دادند به تهیه تجهیزات پزشکی را صادر کرد هشدار دادند در روزهای اخیر در مورد نیاز به سطح شیب دار تا تست و جلوگیری از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت.

اما CDC یک بار یک “ملی ستون بهداشت عمومی” شده است و “در حاشیه” و تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حتی قبل از همه گیر شروع شد, مانع توانایی خود را برای رهبری ملت پاسخ لانست سرمقاله می خواند.

CDC مدیر رابرت Redfield شنیده است از به ندرت در جلسات مطبوعاتی و در مارس پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین می تواند مفید باشد به عنوان یک درمان تجربی برای Covid-19 بيمار گفت: “من فکر می کنم من خواهد بود با اعتماد به نفس سعی کنید هیدروکسی کلروکین” و مواد مخدر “به نظر می رسد به امن است.”

“CDC نیاز به یک مدیر است که می تواند رهبری را بدون خطر بودن سکوت و که ظرفیت های فنی منجر به پیچیده امروز تلاش” نوشت لانست ویراستاران. تابستان گذشته یک “هوش خلاء” در سمت چپ بود در ایالات متحده آمریکا CDC در چین زمانی که دولت به نام گذشته باقی مانده افسر وجود دارد ماه قبل از اولین مورد از Covid-19 گزارش شده در ووهان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مدیر آژانس ملی مرکز برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی, نانسی r. schultze ، نشده است دیده می شود در یک نشست خبری در این بیماری همه گیر از اواخر ماه فوریه هنگامی که او هشدار داد که آمریکایی ها باید آماده برای سخت اجتماعی فاصله و اختلال در زندگی روزانه خود را. R. schultze ، پیام بود که مغلوب ساختن پیشی جستن همواره مقاومت ترجیح می دهند به فشار برای سرعت بازگشایی این کشور تنها چند روز پس از کاخ سفید با اکراه اجرا خاموش شدن در ماه مارس و شکایت که فرمانداران که التماس برای بیشتر تجهیزات پزشکی انجام شد تا تنها به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس.

CDC شکست به دست گرفتن کنترل این بیماری همه گیر از جمله آن پذیرش در اواسط ماه فوریه به عنوان ویروس شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده که کیت تست آژانس در حال توسعه بودند ناقص—اتحاد چپ آمریکا “ابدا قادر به ارائه نظارت پایه یا تست آزمایشگاهی زیرساخت های مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 همه گیر” نوشت: سردبیران.

لانست مرتبط CDC ناکارآمدی بخشی به دهه ضعیف پشتیبانی از این سازمان توسط جمهوری خواه رئیس جمهور از جمله رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش که موفق به ارائه کمک های مالی برای مبارزه با HIV/ایدز و ارائه جهانی بهداشت باروری برنامه های.

“بودجه به CDC برای مدت زمان طولانی شده است موضوع را به محافظه کار سیاست است که به طور فزاینده فرسایش آژانس توانایی به کوه و موثر و مبتنی بر شواهد بهداشت عمومی پاسخ” نوشت لانست. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرسایش بیشتر از CDC را آسیب همکاری جهانی در علوم و بهداشت عمومی آن را به عنوان تلاش برای انجام توسط defunding که.”

سردبیران به این نتیجه رسیدند با دعوت از آمریکایی ها به رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در انتخابات عمومی به عنوان یک راه برای حفاظت از کشور از آسیب بیشتر به آن بهداشت عمومی پاسخ.

“آمریکایی ها باید یک رئیس جمهور در کاخ سفید آمده ژانویه سال 2021 خواهد شد که درک کنند که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی” این سرمقاله می خواند.

مجله شرکت موضع در برابر یک رئیس جمهور نشسته به نظر می رسد “بی سابقه” نوشت NPR خبرنگار لولو گارسیا ناوارو.

“لانست در حال پخش نیست. آنها می خواهند مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون” نوشت پزشک بری Schapiro. “ضد علم و ضد فکری خارق العاده تفکر وجود دارد که یک گلوله سحر و جادو و یا یک درمان معجزه است فلج پاسخ ما. وجود دارد خوب است علم در پشت همه گیر و پاسخ آن نادیده گرفته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de