صد اقتصاددانان به نام قانونگذاران فدرال دوشنبه به تصویب فوری سرمایه گذاری 50 میلیارد دلار به ایالات متحده مراقبت از کودک, صنعت, نوشتن که به عنوان با بسیاری از جنبه های اقتصاد coronavirus همه گیر شده است نشان دهنده متزلزل طبیعت است که در آن مراکز مراقبت از کودکان به کار گیرند.

این بیماری همه گیر “عمیقتر مشکلات ساختاری” در مراقبت از کودک چشم انداز کارشناسان نوشت: از جمله پرداخت در مقیاس بسیار پایین است که نیمی از کودک مراقبت از کارگران در حال حاضر با تکیه بر نوعی از کمک های عمومی و مداوم وجود “مراقبت از کودک بیابان” رو بیش از نیمی از خانواده های آمریکایی است.

“ما در لحظه ای سرنوشت ساز که در آن سیاستگذاران می تواند پایدار تغییرات لازم را به کودک مراقبت از سیستم به منظور کاهش مدت طولانی نابرابری اقتصادی” را نوشت اقتصاددانان. “ما باور داریم که موثر دولت در پاسخ به مراقبت از بحران نقش حیاتی در بازگشایی محل کار و توانایی والدین برای شرکت در یک عادلانه بهبود است.”

در این نامه امضا شده توسط اقتصاددانان از جمله استفانی Kelton که به توصیه بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) در انتخابات ریاست جمهوری است و در حال حاضر یک مشترک اقتصادی نیروی کار شکل گرفته توسط ساندرز و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن; جیسون فورمن سابق رئیس جمهور باراک اوباما شورای مشاوران اقتصادی و UMass Amherst استاد Arindrajit Dube.

“در طول این بحران حاد سیاستگذاران باید گرد هم می آیند در اطراف هدف مشترک برای حمایت از پدر و مادر کار, حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کودک مراقبت کارگران و بازسازی عادلانه و فقط مراقبت از کودک سیستم برای فرزندان ما و اقتصاد ما.”
-100 ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان

با توجه به اولین از نوع خود تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه مینه سوتا و مرکز آمریکا (CAP) نیز منتشر شد دوشنبه, خانواده های روستایی, لاتین جوامع و زندگی مردم در کشورهای با درآمد مناطق که در آن خانواده متوسط را بدست آورده $75,000 $85,000 هر سال به احتمال زیاد به زندگی در مراقبت از کودک در بیابان که در آن باز کودک, مراقبت از اسلات نیست با نگه داشتن باید.

محققان در مقایسه با تعدادی از خانواده ها با کودکان زیر سن 5 در منطقه به مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در یک درایو 20 دقیقه ای.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

دانشگاه و کلاه پیوست اقتصاددانان در تماس برای فدرال سرمایه گذاری در مراقبت از کودک برای کمک به کل صنعت هشدار داد که نیمی از کشور را در مراکز مراقبت از کودکان در معرض خطر بسته شدن به خصوص در مناطق که در آن خانواده بودند و در حال حاضر تلاش قبل از همه گیر.

“بدون قابل توجهی از سرمایه گذاری عمومی در یک گروه اختصاص داده های مراقبت از کودک در صندوق تثبیت مراقبت از کودک, تعطیلی متمرکز خواهد شد در کم درآمد و با درآمد متوسط محله و بسیاری از خانواده ها قادر خواهد بود برای دسترسی به مراقبت از کودک کمک در طول یک دوره رکورد بیکاری بالا” می خواند مطالعه است. “این می تواند به نوبه خود را بازگشایی اقتصاد گسترده تر و صاف در مناطق مناسب مراقبت از کودک عرضه در حالی که کسب و کار است که کارکنان زنده در مراقبت از کودک بیابان ممکن است در تلاش برای دریافت به پدر و مادر به کار می کنند.”

بیش از نیمی از کشور را در مراکز مراقبت از تعطیل موقت که coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر در ماه مارس و یک سوم از آنها گزارش آنها نمی قادر خواهد بود برای زنده ماندن بیش از دو هفته از بسته شدن. آوریل, مراقبت از کودک, کارگران هواپیمای این کشور را بالا رفتن سرسام آور بیکاری تعداد یک سوم از کار.

یک عکاسی در سرمایه گذاری حداقل 50 میلیارد دلار—دلار یا 9.6 میلیارد دلار در هر ماه به مدت شش ماه از طریق مراقبت از کودک و توسعه بلوک گرانت—را “ایجاد ثبات در مراقبت از کودک, صنعت, نجات کودک مراقبت از کسب و کار از بسته شدن دائمی و جلوگیری از کمبود و حتی بیشتر از کودک مراقبت از رفتن به جلو” نوشت: اقتصاددانان در نامه سرگشاده.

“در طول این بحران حاد سیاستگذاران باید گرد هم می آیند در اطراف هدف مشترک برای حمایت از پدر و مادر کار, حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کودک مراقبت کارگران و بازسازی عادلانه و فقط مراقبت از کودک سیستم برای فرزندان ما و اقتصاد ما” به آنها اضافه شده است.

نامه و کلاه را مطالعه می آید هفته پس از تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.) معرفی مراقبت از کودک ضروری است عمل می کنند که همچنین خواستار 50 میلیارد دلار در بلوک کمک برنامه. این برنامه وجود دارد در سلامت و خدمات انسانی بخش و قبل از همه گیر ارائه شده ایالات و قبایل بومی با مراقبت از کودکان در بودجه به طور خاص برای کم درآمد جوامع است.

در سنا سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.), تینا اسمیت (D-Minn.), و کریستن جیلیبرند (D-n. y.) نیز نامیده می شود 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری پس از همه گیر آغاز شد.

سرمایه گذاری ضروری و مورد نیاز نه تنها به دلیل مستقیم کمک آن ارائه خواهد به مراقبت از کودک اپراتورهای اقتصاددانان نوشت: اما دلیل آن را نیز اجازه می دهد میلیون ها نفر از پدر و مادر برای بازگشت به نیروی کار است.

“مراقبت از کودک یک قطعه مهم از زیرساخت های اقتصادی ما درست مثل جاده ها و پل ها اجازه می دهد پدر و مادر به کار اگر آنها را انتخاب کنید” اقتصاددانان نوشت. “عمده فدرال سرمایه گذاری برای ایجاد ثبات در برنامه های مراقبت از کودکان را تضمین بیشتر والدین اشتغال صرفه جویی در حدود یک صد هزار کسب و کارهای کوچک و کمک به کارآمد تر بهبود اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de