تماس با ما خدمات پستی ‘شوخی’ تهمت مطالبات چهار برابر افزایش قیمت برای مشتریان در میان Covid-19 همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تهدید به خودداری آینده Covid-19 تسکین کمک های مالی از ایالات متحده خدمات پستی مگر اینکه آژانس فدرال به طور چشمگیری افزایش آن قیمت حمل و نقل—یک تقاضا است که منتقدان می گویند مضحک است با توجه به فاجعه اقتصادی مردم آمریکا و اداره پست در حال حاضر مواجه است.

“این منزجر کننده است که برنده خواهد بهره برداری از این بیماری همه گیر به سینه پستی تعاونی و خصوصی محبوب ترین سازمان دولتی در آمریکا است. اگر ما می تواند به قید وثیقه از شرکت های بزرگ ما می تواند لعنت به خوبی صرفه جویی در خدمات پستی و محافظت از این ضروری شغل است.”
—سن. برنی ساندرز

پس از ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin سابقه یک سوال در مورد امداد و کمک های مالی برای USPS از یک خبرنگار در کاخ سفید طی یک لایحه مراسم امضای جمعه تهمت اعلام کرد که “خدمات پستی یک شوخی است چرا که آنها در حال توزیع بسته های آمازون و دیگر شرکت های اینترنتی و در هر زمان آنها را بسته و آنها از دست دادن پول در آن است.”

“اداره پست باید به افزایش قیمت یک بسته حدود چهار بار” رئیس جمهور اضافه شده است. “چهار یا پنج بار این چیزی است که باید آن را—و یا اجازه دهید آمازون خود را ساخت اداره پست خواهد بود که یک چیز غیر ممکن است چرا که به اداره پست و عظیم است و در خدمت هر قطعه کوچک از کشور است.”

تهمت متهم USPS از عدم افزایش قیمت بسته “از آنجا که آنها نمی خواهند به توهین آمازون و آنها نمی خواهند به توهین شرکت های دیگر شاید که آنها می خواهم.” او همچنین گفت که آژانس “باید افزایش قیمت بسته های به شرکت های, به مردم نیست.”

به عنوان واشنگتن Post گزارش جمعه:

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او بارها ادعا کرد که بالاتر از نرخ بسته در اینترنت شرکت های حمل و نقل—آمازون در خاص—می تواند سهولت خدمات پستی را مشکلات مالی. اما بالاتر از نرخ بسته می تواند صدمه دیده است آژانس مصنوعی بالا بردن قیمت آن بالاتر از کسانی که از خدمات بسته متحده و فدرال اکسپرس تحلیلگران می گویند. قیمت های بالاتر نیز می تواند تاثیر آمازون که به عنوان هر دو خرده فروش و اهرم با وادار کردن آن عبور کردن هزینه های بالاتر در اختیار مشتریان خود به رقابت بپردازند.

منتقدان به سرعت در پاسخ به تهمت نظرات با هشدار در مورد چگونگی افزایش قیمت می تواند تاثیر هر دو USPS و مصرف کنندگان است.

“در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه گیر کرده و نمی تواند کار تهمت خواستار چیزی است که اساسا یک افزایش مالیات بر روی پست” توییتی اقیانوس اطلس تحریریه آدم Serwer ارجاع مداوم coronavirus مربوط به مستندات و زیان کار است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

دیگر منتقدان را متهم به تهمت از تلاش برای از بین بردن USPS “به سرکوب پست الکترونیکی-در آرا.” بحران بهداشت را برانگیخته تماس به سرعت و به طور قابل توجهی گسترش رای توسط پست در سراسر کشور به اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند با خیال راحت particpate در انتخابات آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن است baselessly حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان نا امن.

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت بعد از ظهر جمعه: “من هرگز اجازه دهید ما اداره پست شکست. از آن شده است نامناسب برای سال به خصوص پس از ظهور اینترنت و تکنولوژی مدرن روز. افرادی که کار می کنند وجود دارد و ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را خوشحال و سالم و خوبی!”

این USPS برای آن به تازگی تصریح کرد سیاست خود را از ارائه غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای “حتی اگر هیچ هزینه شده است ضمیمه و یا اگر پستی کافی است.” بیانیه ای که روز چهارشنبه به طور گسترده ای مورد استقبال مردم در سراسر کشور ضمن تشکر از آژانس برای “کار برای نجات دموکراسی است.”

پست ایالات متحده نه برای فروش یک کارگر به رهبری کمپین حمایت شده توسط آمریکا پستی کارگران اتحادیه ها و انجمن ملی نامه حامل گردش دادخواست اصرار کنگره به ارائه USPS با “فوری و مداوم حمایت مالی از دولت فدرال در طول این بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.”

خدمات پستی—در حال حاضر تحت فشار مالی با توجه به یک سال 2006 کنگره دستور نیاز این سازمان به صندوق بازنشستگان’ مزایای بهداشت و درمان از طریق 2056—هشدار در اوایل این ماه است که بدون تزریق پول نقد, آژانس می تواند به زودی به صورت کامل سقوط به دلیل از دست دادن درآمد مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور نظرات از دفتر بیضی آمد و پس از ارسال گزارش در روز پنج شنبه شب که تهمت بود با توجه به استفاده از $10 میلیارد congressionally تصویب وام به زور تغییرات در خدمات پستی. که وام بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تهمت امضا شده در ماه گذشته.

Mnuchin که برای ثبت نام در وام به USPS تایید به خبرنگاران در کاخ سفید که دولت تحمیل معیارهای خاص هر چند او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات. مغلوب ساختن پیشی جستن با این حال شروع به پریدن کرد و گفت: “اگر آنها نمی, افزایش قیمت, من نمی امضای هر چیزی… و من نه اجازه شما را به انجام هر کاری, استیو.”

سناتور. برنی ساندرز مشترک پست‘s گزارش در توییتر اعلام کرد که “این منزجر کننده است که برنده خواهد بهره برداری از این بیماری همه گیر” به زور تغییرات در USPS.

ساندرز در روز سه شنبه به میزبانی مجازی تاون هال با رهبران ملت پستی اتحادیه به بحث در مورد چگونه به صرفه جویی در USPS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de