خواستار صلح—اما بیشتر عدالت—به عنوان مینیاپولیس فوران خشم بیش از پلیس با قتل جورج فلوید

درگیری پلیس با قتل جورج فلوید فوران در سراسر مینیاپولیس شنبه شب به عنوان هزاران نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها خواهند ریخت و خواستار آن شدند که افسران مسئول بود دستگیر و به اتهام قتل.

تظاهرات شروع شد و در اوایل روز شنبه به عنوان فعالان خارج از سوم حوزه مقر پلیس در مینیاپولیس و خواستار دستگیری درک چوین توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng چهار افسران بودند که در صحنه دوشنبه هنگامی که فلوید در ابتدا بازداشت شده اند. فیلم سه شنبه منتشر شد نشان می دهد چوین زانو در پشت فلوید گردن برای نزدیک به 10 دقیقه در حالی که نادیده گرفتن این دستبند را تکرار درخواست خود را برای زندگی است.

“آنها به قتل برادر من” Bridgett فلوید Floyd خواهر گفت: NBC صبح روز چهارشنبه. “او گریه برای کمک.”

فیلم های نظارت از لحظات منتهی به Floyd بازداشت از یک فروشگاه در نزدیکی تردید در مینیاپولیس اداره پلیس ادعا می کنند که فلوید بود و مقاومت در برابر به عنوان افسران تلاش برای بازداشت او را به اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی محلی. چهار افسران پوشیدن بدن کم با توجه به مینیاپولیس, اداره پلیس, اما این فیلم هنوز منتشر نشده است.

این اعتراضات به سرعت در حال تشدید شنبه شب به عنوان گلوله های لاستیکی در تظاهرات از پشت بام ها و پرتاب گاز اشک آور به جمعیت به عنوان ساختمان به آتش کشیده شد سنگ پرتاب شد در پنجره سوم حوزه ساختمان و فروشگاه ها غارت شد. یک نفر کشته شد و کشته شدن توسط صاحب فروشگاه.

“یک گروه از افسران ایستاده در مقابل یک در نزدیکی حوزه و تلاش برای مختل جمعیت با فلش انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی و” واشنگتن پست گزارش شده است. “در زمان گاز اشک آور بود به طوری که ضخامت آن پیچید پایین محله خیابان که در آن مردم ایستاده در مقابل متری بودند سرفه و پاک کردن در چشمان خود را.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: اکثر تظاهرکنندگان مسالمت آمیز هر چند پوشش رسانه ها از تظاهرات متمرکز بر آتش سوزی و نابودی است.

به عنوان تظاهرات در سراسر مینیاپولیس شنبه, Floyd, خانواده و مینه سوتا قانونگذاران خواهان صلح و تکرار آن از معترضان خواسته است که افسران مسئول فلوید مرگ بود به عدالت به ارمغان آورد.

“جامعه قابل درک و به حق ناراحت عمدی جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس و خود را در غم و اندوه و خشم در حال ریختن بر روی خیابان مینیاپولیس” فلوید خانواده و وکیل خود در بیانیه ای گفت شنبه. “ما به اشتراک گذاشتن این احساسات دردناک و تقاضا عدالت, اما ما همچنین می خواهیم هر کسی که آرزوهای خود را به منظور بالا بردن صدای خود را به شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز و رعایت اجتماعی فاصله.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما نمی توانیم نزول به سطح ما ستمگران و ما نباید به مخاطره می اندازد دیگران در طول این بیماری همه گیر” در این بیانیه ادامه داد. “ما خواهد شد و تقاضا و در نهایت نیروی تغییر پایدار توسط تاباندن نور بر درمان است که وحشتناک و غیر قابل قبول و با پیروزی عدالت است.”

تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.) تکرار تماس برای اعتراض مسالمت آمیز و حتی به عنوان او اذعان توجیه خشم تظاهرکنندگان.

“ما خشم است فقط. ما خشم موجه است. و اولویت ما در حال حاضر باید حفاظت از یک دیگر” عمر توییتی. “ما باید و باید اعتراض مسالمت آمیز است. اما اجازه دهید ما پایان دادن به چرخه خشونت در حال حاضر.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز چهارشنبه که او “کشتی با بیش از هر چیز دیگری بیش از گذشته 36 ساعت یک سوال اساسی: چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟”

“اگر شما تا به حال آن را انجام داده یا من تا به حال آن را انجام داده ما خواهد بود پشت میله های زندان در حال حاضر” گفت: Frey. “و من نمی تواند آمد تا با پاسخ به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de