تماس های رشد برای به تاخیر انداختن فرد در رای گیری اولیه و حرکت به پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان Coronavirus می گذرد ما

یک گروه کر در حال رشد از ترقی خواهان و روزنامه نگاران و ناظران سیاسی خواستار تاخیر در ایالات متحده اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای سه شنبه و فراتر از آن در حال تبدیل شدن بیشتر احساس خطر به عنوان دولت و مقامات حزب به نظر می رسد مصمم به رفتن پیش با شش دولت مسابقات تعیین شده برای مارس 17 با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی فدرال در مورد خطر بزرگ در شخص تجمعات در طول شیوع کروناویروس.

“ما باید تاخیر این انتخابات تا مردم را مشروع ترس allayed ایم” ترکان جوان موسس و مدیر عامل شرکت Cenk Uygur.

به عنوان مردم سیاست پروژه سر مت Bruenig اشاره کرد, اثر این ویروس در رای گیری را تهدید به delegitimatize دموکراتیک اولیه.

“از آن خواهد شد غیر ممکن است برای تعیین مشروع برنده Dem اولیه با توجه به ویروس” توییتی Bruenig, “چند آمدن به شرایط با این نشده است.”

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یکی از این دو باقی مانده frontrunners برای نامزدی حزب دموکرات گفت: سی ان ان‘s Anderson Cooper یکشنبه شب بود که او نامشخص از عقل در رفتن به جلو با روز انتخابات در فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی و اوهایو. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه او را به دنبال تاخیر اولیه.

“من امیدوارم فرمانداران گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و به آنها گفت این است که شما فقط نشان داد ما نمی خواهیم تجمعات از 50 یا بیشتر مردم” ساندرز tod کوپر. “و هنگامی که من فکر می کنم در مورد برخی از افراد مسن نشستن پشت میز, ثبت نام مردم و همه, که, می کند که بسیاری از حس ؟ من مطمئن هستم که آن را ندارد.”

مقامات در حال حاضر به تعویق افتاد رای گیری در گرجستان و لوئیزیانا به عنوان تجاري تله خانه میزبان ویرژیل تگزاس با اشاره به در توییتر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“Staggeringly غیر مسئولانه به تعویق انداختن سهشنبه مقدماتی (به عنوان لوئیزیانا) یک تصمیم ساخته شده تا به امروز توسط سه جمهوری خواه وزرای امور خارجه به علاوه یک دموکرات” گفت: Texas. “نظرسنجی کارگران تمایل به سالمندان در نتیجه بیشتر در معرض Covid-19.”

“بدیهی است که کاهش مشارکت مردم در میان رای دهندگان مسن تر بهره مند خواهد بود برنی ساندرز” او اضافه شده است. “مهم نیست—سه شنبه نتایج خواهد بود delegitimized توسط چه چیزی می تواند به شدت کاهش مشارکت مردم است.”

بیش از 1600 نفر از جمله 113 بهداشت حرفه ای را امضا کرده اند بر روی یک نامه سرگشاده خواستار مارس مقدماتی تاخیر در بهره از سلامت عمومی است.

رای گیری حقوق کارشناس Ari برمن یک روزنامه نگار با مادر جونز“در توییتر یکشنبه که زمان در حال حاضر برای رای توسط سیستم پست الکترونیکی.

“ما به فوریت نیاز جهانی رای توسط پست الکترونیکی بنابراین هر کس می تواند شرکت گفت:” برمن. “رای دهندگان نباید مجبور به انتخاب بین سلامت و رای گیری.”

در تاریخ 11 مارس دیابت Ron Wyden (D-سنگ.) معرفی قانون اختیارات اضطراری رای-با-پست الکترونیکی با توجه به شیوع کروناویروس. این لایحه خواستار universalizing رای-با-ایمیل باید یک چهارم از ایالات متحده اعلام متحده اضطراری بیش از همه گیر.

“هیچ رای دهندگان باید به انتخاب بین ورزش احقاق حق خود و قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر” Wyden در بیانیه ای گفت. “وقتی اعتصاب فاجعه امن ترین مسیر برای سالمندان و افراد با سیستم ایمنی بدن و یا دیگر در خطر جمعیت است که به ارائه هر رای دهنده با یک رای کاغذی بتوانند از طریق پست و یا افت کردن سایت.”

رهگیری‘s رایان گریم پیشنهاد تعلیق مبارزات تا زمانی که بحران گذشت برای اطمینان کمتری از مردم رای گیری.

“بهترین روش خواهد بود برای به تعویق انداختن مقدماتی و حرکت به رای گیری توسط سیستم ایمیل گفت:” گریم. “اما به طور بالقوه میلیون ها نفر از مردم در حال برنامه ریزی برای رفتن به پای صندوق های رای فردا و هیچ برنامه در محل برای mail.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de