تماس Mount برای کنگره به ارائه قوی امداد’ به USPS به عنوان Covid-19 کشته ایمیل کارمندان و حامل

با سنا مجموعه برای بازگشت به واشنگتن در هفته آینده و عدم اطمینان بیش از زمانی که خانه را نیز reconvene تماس ادامه داد: به کوه چهارشنبه به کنگره برای ارائه کمک های قابل توجهی به ایالات متحده خدمات پستی محبوب آژانس فدرال که در تلاش است از نظر مالی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در صبح روز چهارشنبه مصاحبه در دموکراسی در حال حاضر!, آمریکایی پستی اتحادیه کارگران (APWU) رئیس جمهور علامت Dimondstein مورد بحث چگونه بحران بهداشت عمومی نهفته است USPS عملیات هر دو از نظر درآمد و کارگران است. با توجه به اتحادیه رهبر حداقل 45 ایمیل کارمندان و حامل فوت کرده اند از Covid-19.

در حالی که Dimondstein اشاره کرد که یک سال 2006 کنگره دستور نیاز این سازمان به صندوق بازنشستگان’ مزایای بهداشت و درمان برای چندین دهه به صالح آژانس او متمرکز نظرات خود را در زمان بحران و هشدار داد که “Covid همه گیر است که با داشتن یک ویرانگر وخیم تاثیر در پستی درآمد.”

تماشا کنید:

به عنوان Dimondstein توضیح داد:

هیچ مالیات دهندگان دلار است که می رود به اداره پست. این اجرا می شود به شدت در درآمد حاصل از پستی و پستی محصولات. و درآمد کرده است قادر خواهید بود به اندازه کافی برای انجام ماموریت از آنچه ما تماس بگیرید خدمات جهانی قیمومیت—هر آدرس هر فرد مهم نیست که ما که هستیم و جایی که ما زندگی می کنند بزرگ و کوچک-d دموکراتیک حق گرفتن پست بسته شش روز در هفته در حال حاضر گاهی اوقات هفت.

و آنچه اتفاق افتاده در این گیر و اقتصادی آن ویرانی در سراسر کشور و جهان—اما آنچه اتفاق افتاده است به طور خاص برای خدمات پستی است پست شده بشدت کاهش یافته است. …خدمات پستی را در واقع اجرا از پول, آیا, این, تابستان, آیا آن را در اوایل پاییز. درآمد فقط وجود ندارد صرفا بر اساس Covid.

بنابراین آنچه که ما خواسته ایم و آن را فقط به “ما” از پستی اتحادیه های کارگری. پستی حکام که مجموعه سیاست است که یک اکثریت جمهوریخواه هیئت مدیره در حال حاضر به اتفاق آرا خواسته برای قوی تسکین نمی یونان—این است که برای مردم کشور; این رفتن نیست به سهامداران هر گونه مدیران—اما به را تشکیل می دهند که درآمد از دست رفته به طوری که اداره پست می توانید آب و هوا این بحران و هنوز هم در همان زمان در خدمت مردم این کشور هر دو در زمان عادی و در این زمان بحران. پس از آن جدی است. آن را واقعی است. و دوباره آن را بسیار متمرکز در Covid همه گیر اقتصادی.

اتحادیه رهبر در زمان هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در روز جمعه اعلام کرد که “خدمات پستی یک شوخی است” و تهدید به جلوگیری از همه گیر مرتبط با دولت فدرال کمک مگر اینکه USPS چهار برابر نرخ آن برای بسته تحویل. منتقدان هشدار می دهند انجام این کار می تواند به درایو کسب و کار دور از خدمات پستی و فشار شرکت به تصویب افزایش قیمت ها برای مشتریان.

“برای رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به مردم این کشور و پستی کارگران که در خط اول جبهه است که کارگران پستی که اداره پست در یک شوخی است—چیزی است که متعلق به همه در این کشور متعلق به مردم است که مطلق توهین از توهین” Dimondstein گفت: دموکراسی در حال حاضر!

Dimondstein اضافه شده که راه هایی وجود دارد که خدمات پستی گسترش می تواند در آینده مانند بانکداری و خدمات کپی اما “به منظور به دست آوردن وجود دارد ما باید مطمئن شوید که ما داریم خدمات پستی. و که در حال حاضر واقعا برای grabs زیرا واضح است که ما یک دولت است که می خواهم به… فروش عمومی خدمات پستی به شرکت های خصوصی, خصوصی سازی آن است.”

به عنوان رادیو ملی مفسر و نویسنده جیم هایتاور توضیح داد: در یک op-ed برای سازندگان جمعه:

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

ایالات متحده در سرویس ایمیل… فوق العاده محبوب و یک بخش ضروری از ملت ما اقتصادی و زیرساخت های اجتماعی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانید فقط پرهیاهو و خفه کردن آن بقا بودجه. در عوض او را به گرفتن آژانس گروگان ارائه به ارائه 10 میلیارد دلار “وام” از وزارت خزانه داری—مشروط به نهاد های عمومی موافقت خود را برای او سخت گیرانه خواسته است که آن را جمع آوری پستی قیمت روده پستی اتحادیه ها و قطع خدمات پستی.

مغلوب ساختن پیشی جستن provisos هستند پستی قرص های سمی آنها از بین ببرد آژانس روحیه و خدمات تضعیف حمایت مردمی و پاک کردن مسیر سیاسی دامنگیر شرکت های بزرگ برای به دست گرفتن خصوصی سازی و غارت این گنج.

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), که هفته گذشته به میزبانی مجازی تاون هال با رهبران ملت پستی اتحادیه به بحث در مورد چگونه به صرفه جویی در USPS تصریح کرد تقاضای خود را به ارائه پشتیبانی به آژانس در یک صدای جیر جیر صبح روز چهارشنبه:

ساندرز مشترک واشنگتن پست در ستون توسط کاترینا vanden Heuvel از ملت. در ستون سه شنبه vanden Heuvel کرد که “USPS ناب آمریکایی نهاد” و اعضای کنگره “باید ایستادن به کاخ سفید و تحویل امداد خدمات پستی نیاز دارد—نه تنها برای زنده ماندن بلکه به رشد است.”

“به عنوان یک آمریکایی در سراسر این کشور هستند و پس از اقامت در خانه, دستورات آنها با تکیه بر USPS به تحویل داروهای تجویزی خود را از مواد غذایی و دیگر ملزومات” او اشاره کرد. “بازپرداخت مالیات و محرک چک می رسند از طریق پست الکترونیکی. پس از انجام رای گیری غایب—در این سال انتخابات ریاست جمهوری در واقع ممکن است بستگی به خدمات پستی به منظور تسهیل در رای گیری از طریق پست.”

“به عنوان رهبران حقوق مدني احتیاط در برابر تلاش های که نیاز به رای دهندگان برای پرداخت هزینه پستی که پستی در برگه های USPS به بیان آن سیاست های قبلی برای ارائه هر رای گیری حتی کسانی که با هزینه پستی کافی,” vanden Heuvel اضافه شده است. “شما می توانید تصور UPS یا FedEx کار کنند؟”

در دموکراسی در حال حاضر! چهار شنبه, Dimondstein اشاره کرد که “اداره پست, است, اعتماد ترین آژانس فدرال” و ساخته شده است که رای گیری توسط پست الکترونیکی است که به دست آوردن محبوبیت در میان بحران بهداشت—بهترین راه برای امن 2020 انتخابات.

“این بیماری همه گیر است و به خانه آورد که اگر ما در حال رفتن به واقعی دسترسی به صندوق های رای و یا بیشتر دسترسی به صندوق های رای از آنجا که ما واقعا نمی واقعی دسترسی در حال حاضر—رای-توسط-mail است که قطعا راه رفتن است.” “قبل از آن بود. در حال حاضر آن را بسیار روشن است. و پستی کارگران در حال آماده ادامه خدمت به مردم این کشور در همه انواع راه از جمله این که دفاع ما از حقوق دموکراتیک خود رای می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net