کمپ پندلتن را نشان می دهد پشتیبانی از سه سال سن انفر پارک دولت فرمت

آینده نامشخص است در سن انفر State Park, یک تکه از بهشت در جنوب سان کلمنت – اما کمپ پندلتن مقامات حمایت از زمین های باقی مانده در دست دولت سیستم حداقل برای چند سال آینده.

کمپ پندلتن مقامات در بیانیه منتشر شده در جمعه, اشاره, وزارت نیروی دریایی است که هنوز هم “دقت نظر” دولت درخواست برای تمدید زمان اجاره است که به پایان می رسد اوت 2021 پس از 50 سال از در حال اجرا به عنوان پارک دولت زمین های عمومی.

“California State Parks هیجان زده به ادامه کار با گروه نیروی دریایی در هدف مشترک ما به ارائه کیفیت بالا, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی برای بازدیدکنندگان و حفاظت از منابع طبيعی و فرهنگی در سن انفر دولت ساحل” گفت: Orange Coast منطقه سخنگوی کوین پیرسال.

ماشین خط جاده خاکی در سن انفر خوانندگان ساحل در سن کلمنت در 27 اوت 2019.آینده از سن انفر دولت ساحل ناشناخته است چون در دراز مدت اجاره نامه بین وزارت کالیفرنیا از پارک ها و تفریح و دریایی سپاه در سال 2021 به پایان می رسد. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در حالی که یک مقام رسمی اجاره فرمت است که هنوز هم در آثار با امید که اجاره طولانی تر خواهد شد این بیانیه نشان می دهد که کمپ پندلتن مقامات حمایت “این همکاری و آینده همکاری” در این بیانیه از پندلتون مقامات گفت.

اگر سه سال اجاره فرمت که غروب Aug. 31, 2024, تایید, وزارت, نیروی دریایی, آن اجازه می دهد زمان برای تکمیل کار لازم برای موفقیت اجاره از جمله به روز رسانی نظرسنجی از زمین بیانیه ای گفت:.

“این یک گام مثبت در روند گفت:” استیو بلند بنیانگذار سن انفر بنیاد پارک. “شاخص ها هستند که ما را از رسیدن به بلند مدت اجاره آن را فقط رفتن به زمان را برای کار کردن جزئیات. ما بسیار لطفا که ما آمده ایم به این نقطه که تفنگداران دریایی به وضوح بیان آنها حمایت از حرکت های آینده برای دریافت کنید که در دراز مدت اجاره نامه. این همه اخبار خوب است.”

برای نزدیک به پنج دهه California State Parks شده مباشر از این کشش زمین است که دهانه 6.5 مایل فقط در جنوب سان کلمنته با برخی از تکه های داخلی که در آن کمپ به دنبال آرامش و مناطق دور افتاده که در آن دوچرخه سواران کوه گذشتن از زمین پر از تپه.

این یکی از محبوب ترین مناطق در پارک دولت سیستم با برآورد 2 میلیون بازدیدکننده داشته است در هر سال است.

دولت سپرده شد به عنوان مراقبان در سال 1971 توسط رئیس جمهور ریچارد نیکسون که به دنبال به مردم یک محل برای فرار از بناهای شهری, یک راه برای استفاده از مازاد زمین فدرال بود که در حال استفاده توسط کمپ پندلتن.

دولت داده شده بود معامله از یک عمر: 50 سال اجاره برای $1.

برای خوانندگان این منطقه دارای تاریخ غنی با اوایل مدرن روز موج سواران کشف Waikiki-مانند امواج تخلیه بزرگ تخته های چوبی به منطقه از راه دور دور توسط صخره.

این روزها longboarders از سراسر جهان گله به گشت و گذار در ساحل در حالی که کمتر Trestles تا ساحل در نظر گرفته شده است یکی از این کشور بهترین عملکرد بالا و امواج. دیگر گشت و گذار می شکند نقطه منطقه از راه دور, نقشه کشی, خوانندگان مایل به گرفتن یک بازحمت حرکت کردن از طریق طبیعت و در سراسر راه آهن به آنها دسترسی داشته باشید.

2000 هکتار سایت نیست فقط برای خوانندگان. کوه دوچرخه سواران بازحمت حرکت کردن پشت-کشور مسیرهای پیاده روی و زمین کمپ چادر در امتداد bluffs در سن انفر مسیرهای پیاده روی و یا داخلی در شهرستان سن ماتئو ایالت پارک اردوگاه.

وزارت کالیفرنیا از پارک ها و تفریح و سرگرمی است که عمل سن انفر دولت ساحل در سال 2016 با ارسال نامه ای به وزارت, نیروی دریایی به طور رسمی ابراز تمایل خود را که اجاره نامه تمدید شود.

آخرین بیانیه از کمپ پندلتن را نشان می دهد نظامی در اینجا در همان صفحه.

خوانندگان حرکت دنباله دار در نزدیکی پایین تر Trestles در سن کلمنت در 27 اوت 2019.آینده از سن انفر دولت ساحل ناشناخته است چون در دراز مدت اجاره نامه بین وزارت کالیفرنیا از پارک ها و تفریح و دریایی سپاه در سال 2021 به پایان می رسد. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“اجاره فرمت تعادل خواهد شد و نصب و راه اندازی این ماموریت آموزشی مورد نیاز با نیازها و خواسته های جامعه محلی مناسب برای عدم تداخل دسترسی عمومی” آخرین کمپ پندلتن بیانیه ای گفت:. “هر گونه اجاره نامه پس از آن تمدید خواهد شد و در نظر است که بهترین خدمت منافع دریایی سپاه و عمومی صرفه جویی و حفاظت از آموزش نظامی و تفریح در فضای باز و طبیعی و فرهنگی منابع است.”

بنیاد Surfrider مستقر در سان کلمنت گفت: اجاره فرمت گزینه خبر خوبی است.

“سن انفر واقعا در کلاس جهانی پارک های گذشته باقی مانده و توسعه نیافته حوضه در جنوب کالیفرنیا و معروف جهان Trestles و 10 فدرال در معرض تهدید یا در معرض انقراض است. سن انفر دولت ساحل نیز حساس محافظت می کند منابع فرهنگی از جمله باستان Acjachemen روستای Panhe,” غیر انتفاعی نوشت: در بیانیه ای.

زمان پارک فرمت اجاره نیز همزمان با انهدام و dismantlement از سن انفر تولید سلاح هسته ای, ایستگاه Surfrider اشاره کرد.

Surfrider تکرار گفت: کمپ پندلتن شده است “باور نکردنی مباشر زمین آگاه از دسترسی عمومی در حالی که حفاظت از محیط زیست و گونه های در معرض خطر و منابع فرهنگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de