کمپ پندلتن واحد برای اعزام به خاورمیانه در برنامه ریزی چرخش

سپاه تفنگداران دریایی واحد از کمپ پندلتن را 1st اعزامی نیروی دریایی در حال آماده سازی برای اعزام به شرق میانه, پایگاه, مقامات اعلام کرد در روز جمعه, فوریه. 28.

چهار عنصر از 13th دریایی اعزامی واحد خواهد سر را در طول چند هفته آینده و به کار گیرند تحت فرماندهی مرکزی ایالات متحده یکی از وزارت دفاع را متحد دستورات است که نظارت نظامی ایالات متحده در خاورمیانه است. آنها را به عمل به عنوان یک هدف خاص, دریایی, هوایی-زمینی, نیروی کار بحران پاسخ.

این بدان معناست که وجود واحد است که باید هر دو زمین و هوا و تدارکات قابلیت های است که می تواند پاسخگویی به انواع نیازهای از جمله ارائه کمک های بشر دوستانه و غیر مبارز تخلیه و تاکتیکی بهبود هواپیمای سقوط و یا پرسنل.

در همه استقرار شامل حدود 2000 نفر از تفنگداران و ملوانان. حدود 200 خواهد ساخت تا نیروی کار فرمان عنصر است که طرح و اجرای عملیات در طول یک ماموریت.

پس کسانی که تفنگداران و ملوانان وارد شده اند آنها خواهد بود با حدود 1500 نفر از تفنگداران و ملوانان از 2 گردان/5 تفنگداران دریایی متوسط Tiltrotor اسکادران-166 و مبارزه با تدارکات جدا شدن-25.

13th MEU جایگزین خواهد شد در حال حاضر مستقر در واحد. در ماه ژانویه حدود 100 از بحران پاسخ تفنگداران دریایی اعزام شدند و پس از عراق در تظاهرات حمایت از ایران-حمایت شبه نظامیان شیعه – اقدام به طوفان بغداد سفارت.

بر خلاف اکثر دریایی اعزامی واحد است که در آن تفنگداران و ملوانان در خدمت کشتی سه کشتی های نیروی دریایی این سربازان را به پرواز به خاورمیانه است.

“هر جا که ما نیاز داریم مجهز برای انجام هر ماموریت ما خواسته به انجام” گفت: سروان. جاش هیز سخنگوی 13th, MEU.

استقرار بخشی از یک چرخشی استقرار. واحد شده اند و آموزش در سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز توئنتی ناین پالمز بیش از ماه گذشته برای آماده شدن برای این ماموریت است.

گروه دیگری از 1 اعزامی تفنگداران دریایی نیروی اعزام شده به قطار با امارات متحده عربی نیروهای به عنوان بخشی از ورزش های بومی خزدار.

ورزش – دو رویداد سالانه در حال حاضر در آن سال هفتم – شامل هزاران نفر از نیروهای که قطار برای بلایای طبیعی و فوری تهدید و بحران در سراسر منطقه خاور میانه است. ورزش قطار واحدهای دریایی قابلیت های خاکی از جمله ضرب و جرح و تدارکات و ساحل حملات. آن است که انجام می شود به طور مشترک با ارتش ایالات متحده و ترویج درک بین شاخه های نیروهای بین المللی و بین ایالات متحده و امارات متحده عربی گفته است.

تفنگداران و ملوانان قطار در زندگی-آتش حالات است که می تواند شامل بارگذاری پرسنل و تجهیزات و منابع انسانی. آموزش را نیز شامل کاروان های سراسر امارات متحده عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>