می تواند آمریکایی ها زندگی می کنند تا وعده های آمریکا ؟

سالت لیک سیتی — این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به حال گلو درد و تب خفیف بنابراین او تصمیم گرفت برای تحویل برنامه ریزی شده سخنرانی در چه خواهد بود آخرین شب عمر خود را. اما او نشان داد تا در اسقف چارلز میسون معبد در ممفیس تنسی به هر حال به عنوان یک طوفان خروشان خارج از تحویل آنچه که امروز شناخته شده به عنوان “من شده است به قله کوه” سخنرانی.

در بداهه اظهارات برگرد. پادشاه گفت: او را دیدم خدا را در هرج و مرج و خشم جنبش حقوق مدنی. “چیزی است که اتفاق می افتد در جهان ما. توده های مردم در حال افزایش است.” او خوشحال بود گفت: به زندگی می کنند در یک زمان که در آن مردم بودند و در نهایت دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مردان شده اند دست و پنجه نرم کردن با سراسر تاریخ است. و برگرد. پادشاه نیز اشاره کرد که چگونه آمریکا می تواند از طریق آن به آینده تیره روز در آوریل 1968:

“همه ما می گویند به امریکا است, ‘درست باشد به آنچه به شما گفت: بر روی کاغذ.'”

این یک shoutout به وعده های گذشته وعده داده است که امریکا ناقص بنیانگذاران ساخته شده بود نزدیک به 200 سال قبل است.

به طور مشابه هنگامی که آبراهام لینکلن صحبت کرد و به طور خلاصه در یک گورستان در Gettysburg, پنسیلوانیا, وی یادآور شد صدمه زدن شکسته ملت از اصل آن متعهد به کاغذ در سال 1776: “همه انسانها برابر خلق شدهاند.”

کسانی که در سخنرانی ها و اسناد به آن مراجعه بیرون کشیدن اخلاقی رهبری نوعی که یکباره یک نوزاد ملت یک آزمایش در خود حکومت باید اخلاقی زیست در سراسر جهان است.

به عنوان روز استقلال رویکردهای امریکا limps به حزب hobbled توسط مواج همه گیر گسترده اقتصادی و پریشانی هفته از اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس.

فقط شش سال خجالتی سالگرد 250 آن می تواند امریکا حفظ جایگاه خود را به عنوان یک اخلاقی رهبر در جهان است ؟ متکلمان و سیاستگذاران در سراسر کشور می گویند بله و نه با وجود شکست ما بلکه به این دلیل آنها.

به تازگی یک استاد دانشگاه هاروارد به نام امریکا یک “شکست خورده از تجربه اجتماعی است.” و رهبران شش پیشرو الوهیت مدارس با صدور بیانیه ای خواستار اقدامات رئیس جمهور آمریکا “از نظر اخلاقی ورشکسته است.”

اما از آن است که بنیادی اسناد — اعلامیه استقلال و قانون اساسی — نقشه که در آن رونالد ریگان “درخشان شهر بر روی تپه” ساخته شد که هنوز هم حاکم بر این کشور است. “ما باید مقدار زیادی از مشکلات — من نمی مناقشه ای است که برای یک دقیقه — اما من فکر می کنم ما بسیار یک نیروی خوب در جهان در آنچه که ما در آرزوی به و چه اکثر آمریکایی ها معتقدند” گفت: وزیر بهداشت ، مایک لی R-یوتا است.

یک پسر جوان در پیاده روی های گذشته یک نقاشی به تصویر می کشد دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در طول یک Juneteenth جشن در لس آنجلس در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه روز در سال 1865 زمانی که فدرال آمريکا وارد گالوستون تگزاس را به کنترل دولت و اطمینان از تمام بردگی مردم آزاد شود بیش از دو سال پس از آزادی اعلام.
جائه C. هنگ آسوشیتد پرس

ما اخلاقی وعده’

امریکا نبود همیشه دیده شدن توسط بقیه جهان به عنوان یک درخشان شهر بر روی تپه. “این احتمالا ممکن است به فکر می کنم امریکا به عنوان یک کشور در قرن 19 و گفت:” برگرد. رابرت فرانکلین استاد اخلاقی رهبری در Candler دانشکده الهیات در دانشگاه اموری در آتلانتا و اشاره کرد هر دو برده داری و حذف از آمریکایی های بومی به عنوان ملت “اصلی گناهان.”

در خارج از ایالات متحده ایده رهبری آمریکا نیست را نگه دارید تا زمانی که پس از جنگ جهانی اول و تشکیل جامعه ملل و بعد سازمان ملل متحد Rev. فرانکلین گفت. پس از آن گروه بودند تاسیس “طبیعی وجود دارد جستجو برای رهبران که مجموعه ای از یک تن در بالا. که مجموعه تن برای آنچه در آن به معنی مسئولیت اجتماعی مورد مشترک از سازمان ملل به جای خود را سیاسی و قدرت اقتصادی و رفاه است. که مراقبت در مورد کل؟”

برگرد. فرانکلین است که رئیس جمهور سابق از Morehouse College و نویسنده کتاب جدید “اخلاقی رهبری” گفت که اعتبار امریکا را به عنوان یک اخلاقی نمونه بود و افزایش نقش آن در هر دو جنگ جهانی و آن ارتباط با آنچه شد و سپس اتحاد جماهیر شوروی. “آمریکا به دست آورده و بسیاری از اخلاقی اعتبار پس از آن شاید بیشتر از او سزاوار,” او گفت:. این کشور شهرت بود و بیشتر افزایش یافته ظهور Rev. شاه به عنوان رهبر حقوق مدنی و سپس برگرد. پادشاه برنده جایزه صلح نوبل در سال 1964 او گفت:.

اما پایه و اساس آمریکا اخلاقی رهبری گذاشته شد در تاسیس آن اسناد که مطرح یک چشم انداز برای حکومت است که الهام بخش مردم در سراسر جهان است.

“شما می توانید اطلاعات زیادی به روح و روح از مردم آمریکا با نگاه به ما اسناد بنیانگذاری” گفت: Lee نویسنده 2019 کتاب “ما از دست نزنند.

“اعلامیه کلمات بی انتها هستند و به زیبایی aspirational و زیبا: این ایده که ما باید حقوق مسلم وقف توسط خالق ما برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی و دولت ها برقرار میان انسان با رضایت اداره می شود و آنها وجود دارد برای خدمت به مردم نه راه دیگری در اطراف.”

به طور مشابه, David DeCosse مدیر پردیس اخلاق در برنامههای Markkula کاربردی مرکز اخلاق در دانشگاه سانتا کلارا گفت که از بنیانگذاران’ رادیکال فرض که همه انسانها برابر خلق شده اند که او تغییر کرده به “افراد” — مرکزی به آمریکا اقتدار اخلاقی.

“برای من این است که اخلاقی و قلب و اخلاقی وعده و اخلاقی استاندارد که ما باید خودمان قضاوت,” DeCosse گفت. “من می گویند که بسیاری از مردم و بسیاری از کشورها را نه تأیید است که همه افراد در برابر خلق شده اند, بنابراین ما حق ایستادگی کردن در این زمینه است. اما اگر ما در حال رفتن به واقعا اخلاقی ما باید مسئولیت را به زندگی می کنند تا به این کلمات.”

در سال 1932 رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت گفت که ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است و نه اداری. “این است که حداقل از آن” او گفت:. “این است که preeminently محل اخلاقی رهبری است. همه ما بزرگ رئیس جمهور بودند و رهبران فکری در زمانی که تاریخی خاص ایده ها در زندگی ملت تا به حال روشن می شود.”

روزولت تاریخ نشان می دهد به حال خود نقایص اخلاقی شامل وفاداری و ایجاد اردوگاه های اقامت اجباری برای شهروندان آمریکایی اما مشاهدات نشان می دهد که اخلاقی رهبری این ملت را نمی توان از هم جدا اخلاقی رهبری از رئیس جمهور آن است.

که موقعیت divinity school رئیس جمهور و رؤسای که گفت: در ژوئن 23 بیانیه مشترک پاسخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تظاهرات قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس بود “از نظر اخلاقی ورشکسته است.”

رهبران گفت: تظاهرات همراه با این بیماری همه گیر و اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 هستند و اجتماعی بحران های فوتی و فوری کشور به “تجدید نظر در ارزش های ما.”

“این تنها می تواند انجام شود با اخلاقی خوب رهبری” گفتند.

در اولین مراسم تحلیف در سال 1789 جورج واشنگتن گفت که امیدوار است “که پایه های ملی ما سیاست گذاشته خواهد شد در خالص و تغییر ناپذیر اصول خصوصی اخلاق است.” او به نام “دولت آزاد” برای نمونه ویژگی های است که شما را به شهروندان خود افتخار و “فرمان احترام جهان است.”

با وجود انتقاد از تهمت رهبری بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که دست خدا قابل مشاهده است در انتخابات ریاست جمهوری به خصوص از طریق انتصاب برخی از 200 قضات— احتمالا محافظه کار به دادگاه. یک تحقیقات پیو نظرسنجی منتشر شده در ماه مارس گفت: 27 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات بخشی از طرح خدا.

نیاز به عمومی و خصوصی اخلاق برای رهبری نمی کند و به دنبال کمال از رهبران آن, اما تراز با اصول استادانی در امریکا تاسیس اسناد و مدارک.

طلوع آفتاب سایه ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی یادبود در آرلینگتون ، در روشن صبح تابستان در پایتخت کشور منطقه سهشنبه, اوت. 23, 2016.
J. David Ake, آسوشیتد پرس,

گسل in our stars

Matthew E. ماسون, یک استاد تاریخ در دانشگاه بریگهام یانگ و همکاری مدیر مورخان در برابر برده داری گفت که از آغاز آن در آمریکا عدم افزایش به چشم انداز خود را از برابری و عدالت پرسش های مطرح شده در مورد اقتدار اخلاقی خود.

در حال حاضر در حال تحقیق در مورد سیاست برده داری بین ایالات متحده و بریتانیا در زمان جنگ انقلابی میسون گفت: برده داری بخشی از بحث بین دو متخاصم کشور بیش از “درجه که سیاسی آمریکا آزمایش شد یک مدل برای کشورهای دیگر است.”

“ایالات متحده در تلاش بود برای ایجاد خود را به عنوان مشروع ملت در صحنه جهانی و برای انجام این کار, آنها تا به حال به درخواست تجدید نظر به ایده های بزرگ” او گفت:.

توجه رسانه ها به برده داری مانند در 1619 پروژه از نیویورک تایمز ناقص است هنگامی که آن را بگویم داستان کامل میسون گفت. “بهتر است به داستان 1619 در Jamestowne با گفتن داستان از هر دو ’20-عجیب و غریب سیاهان’ فروخته شده همراه با اولین نماینده مجمع به نمایندگی از مالکان در Jamestowne. که قطاری از آمریکا معضل پیچیدگی تاریخ آمریکا در هر دو از این تم: نژادی و نماینده دولت است.”

“اما مورخان هستند راحت تر با روایت پیچیده تر از سایر افراد هستند,” او گفت:.

پیتر سینگر یک bioethicist در دانشگاه پرینستون گفت که امریکا در زمان عمل به عنوان یک اخلاقی رهبر. “شاید در 1918-19 زمانی که وودرو ویلسون اصرار بر تعیین سرنوشت ملی به عنوان بخشی از راه صلح حل و فصل است. اما پس از آن امریکا عقب نشینی را به انزوا و به رهبری آن است.”

یا او گفت: “شاید پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که النور روزولت کردم اعلامیه جهانی حقوق بشر را پذیرفته و ایالات متحده به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان رهبر ‘جهان’ هر چند که رهبری بود مخدوش خود را برای حمایت از دیکتاتورها در بسیاری از کشورها است.”

اما از آن است که در شکست و پاسخ ما به آنها که هر دو افراد و ملل را اخلاقی پیشرفت گفت: فرانکلین در دانشگاه اموری. او دوست دارد به قول الکسی دو توکویل که گفت “عظمت امریکا نهفته است نه در حال روشن تر از هر ملت دیگر بلکه در توانایی خود را برای تعمیر به او بد است.”

“هنگامی که یک رهبر یا یک موسسه می گوید: ” ما این اشتباه است و ما می خواهیم به خوب’ وجود دارد چند پیام بیشتر رزونانس و قدرتمند برای اخلاقی رهبر از آن” فرانکلین گفت.

“من در آغوش de Tocqueville ادعا در مورد امکان برای اخلاقی تعمیر, اما آن را نشانی از نیاز به رهبري اخلاقي,” او گفت:.

BYU را میسون معتقد است که تاسیس اسناد و ایده های آنها را بیان می تواند کلیدی برای آوردن امریکا با هم دوباره. “کشورهای دیگر داشته اند مشترک دین و یا یک زبان مشترک یا مشترک قومیت. امریکا ندارد از آن. پس از سال 1776 ما فرض می این ایده های غیر معمول است که آن را برای رفتن به سیاسی آرمان هایی که ما با هم.”

همانطور که برای لی سناتور ایالات متحده از ایالت یوتا او موی پیشنهادات که آمریکا “آزمایش” شکست خورده است و یا این که کشور را از دست داده آنچه بسیاری از مردم بر این باورند بود روزبه نعمت الهی بر مردم آن و زمین است.

“این است که می گویند که ما وارد کرده اند و یا بدون نیاز به بهبود. اما ما از ما تاسیس اشغال یک محل خاص است که ما یک کشور تاسیس مجموعه ای از آرمان که ما اغلب موفق به زنده اما ما آرزوی با این وجود برای کسانی که آرمان,” او گفت:.

“حتی در زمان ما نیز با ما انجام بسیاری از چیزهایی که از نظر اخلاقی دفاع از جمله برده داری و بسیاری از دیگر سیاست های بد است که ما از مدتها رها شده است. اما به طور کلی من فکر می کنم ما اخلاقی قوس تمایل به سمت خوبی و به طور کلی آرمان ما هنوز هم خوب است و ما به عنوان یک مردم هنوز هم خوب است.”