می توانید مخدر تلوان ماشین آلات کمک به معتادان برای متوقف کردن با استفاده از ؟

سالت لیک سیتی — تصور کنید یک ماشین تلوان که مبادرت به فروش مواد مخدر برای معتادان به هروئین. می تواند چیزی است که ساده کاهش نرخ جرم و جنایت و مرگ و میر بیش از حد? می تواند از آن کمک به کاربران برای غلبه بر اعتیاد خود را?

ونکوور امید ، کانادا شهرستان است تست MySafe یک ماشین است که به نظر می رسد که مانند یک دستگاه خودپرداز اما با استفاده از بیومتریک برای مطابقت با معتادان به نسخه خود را قبل از توزیع تمیز دوز hydromorphone — مواد مخدر شناخته شده به عنوان Dilaudid. دوز در نظر گرفته شده است برای برآوردن کاربر ولع مصرف و دفع برداشت بدون خطرات مرتبط با خرید و استفاده از داروهای خیابانی و مخدر مانند هروئین.

کانادا مانند ایالات متحده آمریکا است که در وسط جدی مخدر بیماری همه گیر. به عنوان اعتیاد-جرایم مربوط و مرگ و میر همچنان به صعود ونکوور است که پیشتاز درمان متمرکز بر کاهش آسیب به جای اجرای با برنامه هایی مانند سوزن مبادلات و امن تزریق سایت.

کارشناسان امیدوارم که MySafe برنامه آزمایشی را نشان می دهد که آیا ساخت داروخانه-کلاس مواد مخدر در دسترس می شاید counterintuitively کاهش اعتیاد به مواد مخدر و آن امواج.

دکتر برنت Kious یک ethicist روانپزشک و استاد در دانشگاه یوتا گفت: مواد مخدر-کارگردانی آسیب-کاهش تلاش های اندازه گیری نتایج نه تنها برای افراد بلکه برای جامعه است. آن را فقط که آیا کمتر معتاد می میرند بلکه اگر آنها کمتر به احتمال زیاد به خرید و استفاده غیر قانونی مواد مخدر خیابانی اگر آنها جلوگیری از کثیف سوزن که می تواند گسترش ایدز و یا هپاتیت C و اگر آنها کمتر مرتکب جنایات به پشتیبانی عادت خود را.

کاهش آسیب را می توان مورد بحث است. منتقدان می گویند سوزن مبادلات و امن تزریق سایت ضمنی تایید به مضر فعالیت های غیر قانونی مانند سوء مصرف مواد مخدر. دیگران آنها را یک گام مفید در کمک به معتادان بهبود می یابند.

“من فکر می کنم کانادایی مشغول به کار هستند از این اصل است که عرضه مواد مخدر تبدیل شده است به طوری آلوده و بسیار خطرناک برای شهروندان خود که آنها را به جای شروع با زنده نگه داشتن آنها و کار از وجود دارد” پیتر Davidson, استادیار پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو گفت: Deseret News. “آنها در آینده آن را از این دیدگاه این است که بهداشت عمومی اورژانس و ما باید برای حل فوری بحران است. پس از آن ما خواهد کار چه برای انجام بعدی.

“هیچ کس نشان می دهد این ایده آل است.”

عظیم معضل

بیش از 702,000 آمریکایی از استعمال بیش از حد مواد مخدر بین سال 2000 تا سال 2017 سال گذشته با اطلاعات کامل, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. کانادا مشکل فقط به عنوان بد است. در ونکوور به تنهایی در سال گذشته 395 مردم overdosed و مرگ او باعث یک اپيدميولوژی استاد دانشگاه بریتیش کلمبیا به پیشنهاد فروش پروژه گاردین گزارش شده است.

مواد مخدر معتادان تبدیل به جسمی وابسته است. این دارو که یک بار آنها را بالا و در حال حاضر لازم است به نگه داشتن آنها را از گرفتن پیش بینی-بیمار و کشویی به نشانه ای از عقب نشینی است که می تواند ، بسیاری از به نوبه خود به داروهای خیابانی و مخدر مانند هروئین زمانی که نسخه خود را اجرا کنید اما آلوده عرضه و یا تنوع در خلوص سطح می تواند منجر به اوردوز و مرگ است. ایده پشت کاهش آسیب است که برای کاهش این خطرات برای خرید معتادان زمان برای دریافت درمان و امیدوارم بهبود می یابند.

ونکوور شهر برای اولین بار در شمال امریکا برای ایجاد یک امن تزریق سایت که در آن هروئین کاربران می تواند تزریق و تحت نظارت متخصصان پزشکی قادر به احیای آنها را از مصرف بیش از حد. برنامه های دیگر تجویز Dilaudid یا داروخانه-کلاس هروئین به معتادان است.

در حالی که کانادا و اروپا تجربه با چنین اقدامات چند آمریکا تلاش رسما تحریم و نگرانی وجود دارد فدرال crackhouse قانون می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب امن تزریق سایت. اگر حداقل یک قاضی فدرال در فیلادلفیا گفت: قانون نمی خواهد درخواست محاکمه شده است تهدید می شود.

وجود دارد یک تن از اختلاف نظر در مورد آنچه به انجام و یا چه کار می کند.

دکتر مارک Ujjainwalla اجرا می شود که بازیابی اتاوا در شرق کانادا گفت: نگهبان کسانی که با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی نیاز به درمان برای اعتیاد خود نیست و دسترسی آسان تر به مواد مخدر. “اگر شما یک بیمار معتاد به فنتانيل (و آمد به من) من می گویند:” من شما را در یک مرکز درمانی برای یک تا سه ماه دریافت می کردن فنتانيل به شما پایدار زندگی خود را به عقب با هم و سپس شما خوب است.’ چرا من می خواهم به شما رایگان هروئین و به شما بگویم که برای رفتن به یک تریلر و تزریق?”

دیگران می گویند نگه داشتن مردم زنده فراهم می کند زمان برای پیدا کردن پاسخ. و آنها بر این باورند کسانی که از دریافت چنین کمک به احتمال زیاد برای جلوگیری از استفاده از مواد مخدر نسبت به کسانی که تعقیب و گریز خیابانی مواد مخدر.

وجود دارد عصری قرارداد: مواد مخدر بیماری همه گیر در حال رشد است. کارشناسان معتقدند معتادان بعید به توقف بدون نوعی از مداخله. و آنها توجه داشته باشید خدمات موجود در حال حاضر نمی تواند در دیدار با نیاز و اکثر مردم لازم نیست که دسترسی به این سرویس به هر حال.

قوی مطالعات می تواند پاسخ برخی از سوالات.

“از آنجا که اثربخشی یک برنامه است چنین بخش مهمی از تعیین این که آیا آن را درست به انجام این کار, شما باید مطمئن شوید که شما انجام می دهند واقعا علم خوب است و بسیاری از مکانیسم های در محل برای اندازه گیری اثربخشی آن,” Kious گفت.

کمک به معتادان توقف

امن تزریق در سایت وجود دارد برای جلوگیری از مصرف بیش از حد مرگ و میر به درمان اعتیاد Kious گفت.

مواد مخدر درمان جایگزینی با استفاده از مواد مخدر مانند Suboxone و متادون هستند مورد مطالعه قرار گرفته و ثابت شده برای درمان وابستگی به مواد افیونی, او گفت:. و اقدامات جدید ممکن است منجر معتادان به آنها.

علاوه بر ارائه بهتر منابع شکل مصرف مواد مخدر و شاید پیشگیری از جرایم مربوط به مواد مخدر, تلوان ماشین آلات ممکن است ارائه یک پل به جایگزینی درمان Kious گفت. دسترسی کنترل شده ممکن است باعث افزایش احتمال کاربران را تبدیل به چیزی شبیه Suboxone یا وارد 12 گام برنامه را امتحان کنید یا درمانی.

ارائه امن تر تنظیم جایگزین است که همچنین شامل تعامل با نظام سلامت در راه های مفید می تواند تغییر شکل اعتیاد “به طوری که آن را می شود کمتر واره و مردم بهتر می توانند به تابع” گفت: Kious.

در اواخر 1980s سوئیس آغاز شده تجویز مواد مخدر برای افرادی که شکست خورده بود حداقل دو اشکال دیگر از درمان است. آنها دریافتند افرادی که تجویز هروئین بودند بیشتر احتمال دارد برای جلوگیری از استفاده از مواد مخدر در 12 ماه آینده از افرادی که در خیابان.

“داده های خود را پیشنهاد کرد که زمانی که شما در خیابان با استفاده از مواد مخدر تمام زندگی خود را در اطراف محور که در آن می توانم بعد از $20, بنابراین من می توانید بعد از دوز هروئین بنابراین من احساس می کنم تا بیمار. نگه می دارد که ذهن شما را بسیار مشغول است. هنگامی که به طور ناگهانی شما لازم نیست که برای پاسخ به این سوال — شما می دانید که مواد مخدر خود را در حال آمدن است از درمانگاه پایین خیابان — شما بیشتر فضای ذهنی بود “این است که خسته کننده و احمقانه'” Davidson گفت.

او همچنین اشاره کرد برنامه های کاهش آسیب به دیگران است. “اگر شما یک کل گروه از مردم در حال اجرا در اطراف در تلاش برای فشار تا 20 دلار برای هروئین که یک دسته از دزدی و این دسته از panhandling و این که یک دسته از چیزهای دیگر که نیز بد برای جامعه است.”

Kious معتقد است بعید است که مواد مخدر درمان جایگزینی نگه داشتن مردمی به بردگی گرفته شده توسط اعتیاد. “خواهد بود که اگر درست از آن بودند که در مورد مردم خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به استفاده از اگر شما نمی تجویز Suboxone و متادون اما واقعیت این است که آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد به هر حال. بنابراین با ارائه یک امن تر تنظیم جایگزین است که همچنین شامل تعامل با نظام سلامت در راه های مفید شما لزوما افزایش اعتیاد و یا آن را فعال کنید اما شما شکل آن را تغییر دهید به طوری که آن را می شود کمتر واره و مردم قادر به عملکرد بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>