می برنی ساندرز یا بارت استار جونیور—یا کسی—ذخیره Nate جنگل از اجرای?

در هر بیخ و بن-سخنرانی سناتور. برنی ساندرز می دهد او در مورد امریکا را شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری. به عنوان اوایل امشب—پنج شنبه, مارس 5—یک مرد سیاه و سفید در آلاباما ناتانیل جنگل است که برنامه ریزی شده بود اعدام برای سه غم انگیز قتل که یک مرد دیگر اعتراف کرده است. در این ساعات تنها جمهوری خواه فرماندار کی Ivey قدرت به اعدام را متوقف کند.

ساندرز احتمالا کمی اگر هر گونه نفوذ با رژیم صهیونیستی است. Ivey. اما او باید این امکان را به توجه ملی به یک مسئله فقط با ذکر آن است. و آنچه او اشاره نمی کند و حتی باید برای مقابله با جنگل’ گناه یا بی گناهی. او فقط به این نکته اشاره دارد که کسی که رژیم صهیونیستی. Ivey به احتمال زیاد احترام بگذارند و او باید با دقت گوش دادن به آنچه که فرد می گویند.

اگر چه او در ویسکانسین, Bart Starr جونیور, زندگی در آلاباما برای چند دهه. پدرش که به تازگی درگذشت برگزار کارفرمایی در دانشگاه آلاباما 65 سال پیش و قبل از گام گذاشتن در یک سالن از شهرت حرفه ای با Green Bay Packers.

بارت جونیور و همسرش Elaena تحقیقات گسترده انجام داده اند در مقابله جنگل شدند. آنها با استفاده از پلت فرم خود را به می گویند که او اعدام خواهد بود یک قبر بی عدالتی است. اما در خارج از آلاباما این داستان نشده است پوشانده شده است. Coronavirus و سه شنبه باید آن را تمام شده اما غیر ممکن است برای دیگر اخبار را از طریق شکستن.

بسیار کمی وجود دارد که زمان قبل از اعدام برنامه ریزی شده—اما هنوز هم وجود دارد زمان. اگر برنی وزن دارد و می خواهد مردم را به گوش دادن به بارت استار و خواندن آنچه او برای گفتن بسیاری از تماس های تلفنی (334) 242-7100 و پیام ها می توانید به رژیم صهیونیستی است. Ivey بسیار به سرعت. شاید او را دوم آنچه در نگاه استار در تلاش بوده اند به او بگویم. این مقابله را تنها امید و زمان بسیار کوتاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im