می توانید شهرهای ما زنده ماندن COVID-19?

مردم در سراسر کشور باید بیشتر محبت برای شهرستانها خود را از هر سطح از دولت است.

آنها نمی دانند ممکن است خود را به شهردار یا اعضای شورای با نام, اما آنها بیشتر مثبت در آغوش خدمات و ارزش است که این محلی-est دولت را فراهم می کند.

و این محبت است نه بی دلیل. مردم احساس می کنند که آنها می توانید بیشتر انجام می شود در سطح محلی است.

توماس جفرسون اشاره کرد این را به عنوان او گفت: “دولت نزدیک به مردم خدمت کند بهترین است.”

اما یک سوال بزرگ است که خواهد آمد از این COVID-19 بحران این است که آیا شهرهای ما زنده خواهد ماند.

من معنی نیست که به یک scaremonger اما شهرستانها رفت و به این بحران در حال حاضر در شکننده شکل. درآمد محدود و هزینه همچنان به رشد و بازنشستگی بدهی ترکیبات.

همه از این منجر به بودجه فشار در سطح محلی است. است که چرا شما را دیده اند بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور و حق در اینجا در اورنج کانتی درخواست رای دهندگان خود را به منظور بالا بردن مالیات های محلی به صندوق به طور کلی خدمات شهرستان ،

فقط بیش از دو چرخه های انتخاباتی هفت 34 اورنج کانتی شهرستانها خود را مطرح مالیات بر فروش با سانتا آنا هل دادن پاکت به ایجاد بالاترین محلی افزایش مالیات به 9.25 درصد تا 1.5 درصد است.

کجا شهرستانها دریافت پول خود را ؟

اکثر اورنج کانتی شهرستانها دریافت بودجه خود را از بخش کوچکی از اموال مالیات یک پنی از مالیات بر فروش در خرید های ساخته شده در این شهر و دیگر کوچک درآمد از مکان هایی مانند هزینه های کسب و کار, کابل, هزینه ها و مانند آن.

برخی از شهرستانها باید لوکس برداشت بزرگ درآمد از یک هتل مالیات. آناهایم هانتینگتون بیچ, Laguna Niguel و دیگران این را به عنوان یک حامی مالی قدرتمند از خدمات محلی است. اما این به من منجر به نقطه — چه اتفاقی می افتد زمانی که این درآمد آهسته رها کردن و یا متوقف کردن ؟

زمانی که مردم متوقف اقامت در هتل ها در آناهایم شهر بودجه رنج می برد. زمانی که مردم نمی رفتن به ساحل هانتینگتون بیچ طول می کشد آن را در کوتاه. وقتی South Coast Plaza بسته برای یک ماه, کوستا مسا, سقوط.

زمانی که بهبودی آغاز می شود و رشد می کند این ماهانه کمبود خواهد شروع به درست است.

اما از دست دادن نخواهد بود backfilled.

کسانی که دلار به صندوق پلیس و آتش و پارک ها و جاده ها خواهد بود برای همیشه رفته است.

همین دلیل است که من فکر می کنم این زمان برای دولت به مرحله برای کمک به شهرهای, نه فقط برای یک بار تزریق, اما به طور دائم.

در طول رکود از 1990s و 2000s اولیه دولت در زمان اقدام به کمک های مالی از کسانی که در گلدان است که به طور سنتی به شهر درآمد منابع.

حتی اگر دولت این است که درد و رنج بیش از حد دولت ساخته شده ذخیره نشده در بخش با توجه به بودجه جریان که کشیده شدم بیرون از شهر خزانه بیش از 30 سال گذشته.

رهبران دولت باید با در نظر گرفتن تغییر درصد مالیات بر املاک است که تغییر دور در 1990s.

دولت نیز باید مستقیم تر از دولت مالیات بر فروش دلار به فروش مالیات است که می آید از طریق مالیات بر خرید آنلاین به شهرستانها و بیشتر تغییر آن توزیع فرمول به اساس سرانه بنابراین شهرستانها با اکثر ساکنان بیشترین بودجه.

این تصمیم گیری های دشوار برای رهبران دولت که رشد درآمد کمبود و محدود صندوق ذخیره.

اما اگر دولت نمی گام و نگاه کنید که چگونه به اطمینان حاصل شود در دراز مدت بودجه realignments برای شهرستانها آنها قطعا چهره و حتی تعداد زیادی از شهرداری ورشکستگی در سال های پیش رو است.

کوتاه و مختصر پرینگل یک شهردار سابق کالیفرنیا و رئیس کالیفرنیا مونتاژ و موسس/رئیس عمومی امور شرکت مشاوره در آناهایم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im