چرا حزب دموکرات نمی تواند زمین لغزش جنایتکار و دولت شرکت های بزرگ سریالی دونالد ترامپ را غیرقانونی کند؟ او خدمتکار وال استریت است و با انجام کارش به نفع قدرتمندان، «دشمن مردم» ثابت شده است.

چرا حزب دموکرات بارها و بارها در سطح فدرال و ایالتی به بدترین، ظالمانه ترین، نرم در فساد شرکت ها، جنگ و جنگ، حزب جمهوری خواه ضد کارگر در تاریخ از دست داده است؟

او می گوید: «بایدن باید سی امتیاز جلوتر در نظرسنجی ها علیه موهوم، جعل کننده، بی قانون، اشغالگر منتخب کاخ سفید باشد که بیشتر وقت خود را صرف Fox News توییت کردن توهین ها، دروغ ها و اتهامات داستانی می کند وقتی فاکس نیوز را تماشا نمی کند که بلویاتورها را ستایش می کند. در عوض سرنخ بایدن به صورت تک رقمی است.»

پاسخ ها خیلی ها هستند. حزب دموکرات متراکم به منافع منید است و از به عهده گرفتن مسئولیت زیان ها و اشتباهات خود ناتوان است. عوامل دموکرات در برابر فشار مردمی سازمان یافته مقاومت می کنند و حزب هرگونه مخالفت در داخل صفوف خود را مستثنی/مجازات می کند. اتحادیه های کارگری کوچک کننده ای که در طول تاریخ حزب دموکرات را تحت فشار قرار داده اند، به طور فزاینده ای با خرده هایی برای کارگران راضی هستند و از اعضای اتحادیه ای که دروغ های ترامپ را بلعیده اند می ترسند.

دوپولی دو حزبی و یک نظام انتخاباتی که مانع از چالشگران احزاب کوچکتر می شود، به حزب دموکرات اجازه رکود می دهد. متاسفانه سرنوشت ملت و جمهوری مشروطه ما در دست آن است. جو بایدن باید سی امتیاز جلوتر در نظرسنجی ها علیه توهم، جعل، بی قانون، اشغالگر منتخب کاخ سفید باشد که بیشتر وقت خود را صرف توییت کردن توهین ها، دروغ ها و اتهامات داستانی می کند زمانی که فاکس نیوز را تماشا نمی کند که بلویاتورهای ستایش کننده را تماشا کند. Fox News در عوض، رهبری بایدن به صورت تک رقمی است و او به سختی ترامپ توهین آمیز را به دفاع می برد. در اینجا برخی از پیشنهادات برای رهبران لحاف حزب دموکرات:

سازماندهی یک تقاضای توده ای برای Step Aside ترامپ/پنس برای کنار گذاشتن و اجازه دادن به دانشمندان و مدیران همه گیر با تجربه، پاسخ فدرال به کاوید-۱۹ را اجرا کنند و جان ده ها هزار نفر را نجات دهند و به اقتصاد اجازه بهبودی دهند. ویروس ترامپ با گسترش روزانه با توجه به bungling ترامپ، ساختگی، رباعی، هرج و مرج، انکار، و آسیاب کردن دانشمندان دولتی از طریق خردکن های نادان، نفس وسواسی او، نیاز به چنین تقاضایی دارد. مردم و دولت های ایالتی و محلی بیشتری را تشویق خواهد کرد که قاطعانه تر و بر مدیریت حرفه ای و هماهنگی انتقادی واشنگتن پافشاری کنند.

بسیاری از جمهوری خواهان در کنگره وجود دارد که به طور خصوصی می ترسند که چگونه روزانه ترامپ ویروس نمایش در حال کاهش تعداد نظرسنجی های انتخاباتی خود را.

توقف Coddling، کمک، و Abetting کلاهبردار شرکت که تقلب و به خطر انداختن سلامت / ایمنی دولت قرمز و آبی دولت آمریکایی ها به طور یکسان. تقاضا قانون و اجرای نظم و بودجه بیشتر برای پلیس جرم و جنایت شرکت های بزرگ. ترامپ با برچیدن گسترده اجرای قانون دولت، موج جرم شرکت ها را با یارانه ها، راهنماها، وثیقه ها و فرارهای مالیاتی هنگفت تشدید می کند. اين براي قرار دادن تجارت بزرگ روي خيابون اصلي چطوره؟ اجازه دهید آنها سرقت، اجازه دهید آنها را آلوده، اجازه دهید آنها را پارک سود خود را در پناهگاه های مالیاتی در خارج از کشور عناصر سرود ترامپی است که او brazenly اعمال می شود به منافع کسب و کار خود را. ترامپ را از ارتکاب نقض های بزرگ قانون اساسی ما و قوانین فدرال ما به منظور تعمیق رژیم دیکتاتوری خود باز دارد. ترامپ به طور غیرقانونی از کارمندان و اموال فدرال برای ترویج کمپین سیاسی خود استفاده می کند – یک جرم فدرال بر اساس قانون هاچ. او «قدرت کیف پول» را از کنگره تصاحب می کند و برای اهداف غیرمجاز داخلی و خارجی پول خرج می کند و در نتیجه اساسنامه کیفری معروف به قانون ضد کمبود را نقض می کند. او دادستان ها و بازرسان کل را اخراج می کند که به جنایات و بدگویی های فاحش او و کرونی اش بسته می شوند.

نگاهی به ترامپ زمانی که او اعلام اضطراری ساختگی ملی برای گرفتن قدرت های دیکتاتوری بیشتر او را به بزرگترین اورژانس ملی از همه آنها. ترامپ وقتی اعلام می کند «من ماده دوم دارم، جایی که حق دارم هر کاری که می خواهم به عنوان رئیس جمهور انجام دهم» را برای دموکرات ها آسان می کند. نیکسون قرار بود در سال ۱۹۷۴، قبل از استعفا، به خاطر بخش کوچکی از آنچه دموکرات ها اجازه می دهند ترامپ با آن فرار کند، استیضاح و محکوم شود.

اعلام کنید وقت آن رسیده است که به ترامپ رای دادن و رای دادن در افزایش حقوق طولانی مدت به سر رسیده است. پایان دادن به یخ در 7.25 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد فدرال و بالا بردن حدود 25 میلیون دستمزد کارگران به 15 دلار در ساعت به این سوال پاسخ می دهد: “طرف شما در چه کسی هستید؟”  مجلس نمایندگان یک لایحه حداقل دستمزد ۱۵ دلار در ساعت را تصویب کرده است، هر چند با یک برنامه اجرای طولانی. با این حال سنای جمهوری خواه مانع عبور می شود و پرداخت امدادی هفته ای ۶۰۰ دلار به بسیاری از میلیون ها آمریکایی بدون شغل را به دلیل ویروس ترامپ مسدود کرده است.

آیا دموکرات ها نباید این بی رحمی های متضاد و بدنام شرکت محور را زنده تر، و جلوتر و مرکز تر کنند؟ تکرار چیزی است که به افرادی می رسد که به سال ها بلاغت خالی بی حس هستند و اصالت می خواهند. مقایسه مدیر عامل والمارت ساخت 12،000 دلار در ساعت در حالی که بسیاری از کارگران خود را languish به خوبی زیر 15 دلار در هر ساعت تیز چه باید تضاد معتبر بین جمهوری خواهان و دموکرات ها.

را میچ مک کانل، خود سبک “گریم درو” وزغ از کسب و کار بزرگ، که buries نمرات از اسکناس های خوب تصویب شده توسط مجلس، غول شماره دو در مبارزات انتخاباتی است. مک کانل شیطانی بدترین خفقان آور ضرورت ها برای مردم آمریکا، فرزندان و بازنشستگان تاریخ کنگره آمریکا است. دموکرات ها نمراتی از لوایح را تحت چوک هولد مک کانل ذکر کرده اند – مانند حمایت برای کودکان فقیر، کارگر شکننده و حقوق بازنشستگی بازنشستگان (از جمله اسکناس هایی که برای معدنچیان زغال سنگ در ایالت کنتاکی او وجود دارد)، کاهش قیمت مواد مخدر و گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی، کنترل بلایای آب و هوایی – به نام چند. با این حال، یک بار دیگر، آنها رکورد “مسکو میچ” (از جمله مسدود کردن پادمان برای امنیت انتخابات و حقوق رای دهندگان) آوازی، زنده، و جلوی مرکز ساخته نشده است. دموکرات ها قطعا پول کمپین را برای این کار دارند.

مک کانل مغرور برای انتخاب مجدد علیه یک حریف محافظه کار دموکرات بیش از حد محتاط آماده است. دموکرات ها باید به رخ کشیدن مبهم مک کانل “تنها چیزی که من می توانم انجام دهم که دیگر 99 / سناتورها / نمی توانید انجام دهید، این است که تصمیم می گیرید آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم.” و سیل کنتاکی با حقیقت در مورد این مستبد مخرب، مخرب مجلس سنا و 200 تایید قضات راست گرا و شرکت های بزرگ خود را. تحویل لاپ داگ مک کانل از سنا، رانندگی سلطنتی ترامپ را برای لغو انقلاب آمریکا علیه کینگز و «تولد جدید آزادی» ممکن کرده است.

در نوامبر گذشته ۶۱٪ زنان در یک نظرسنجی ملی سی ان ان می خواستند ترامپ استیضاح و محکوم شود. قطعاً در ذهن آن ها سابقه طولانی ترامپ در لاف زدن علنی درنده جنسی و نمونه وحشتناکی برای پسران و مردان جوان بود. بیش از بیست زن شجاع با اتهامات معتبر تجاوزات جنسی با دروغ دونالد به جلو آمده اند. چرا دموکرات ها این موضوع را به یک مسئله کمپین تبدیل نمی کنند و ترامپ را بهای سیاسی برای چنین خشم های منزجر کننده ای می پردازند؟ دموکرات ها می توانند کمپین های حزب جمهوری خواه را در مورد «ارزش ها» علیه ترامپ و عذرخواهی کنندگانش روشن کنند. حزب دموکرات باید انتخاب کند که با ارائه solemn covenant یک کنوانسیون رسمی که تمام معیشت همه آمریکایی ها را بهبود می بخشد و به اضطراب، ترس و ترس گسترده ای که در آن زندگی می کنند، کار می کنند و خانواده هایشان را بزرگ می کند، در کنار مردم بایستد. کمک به رویاهای مردم از امن، تحقق آینده یک واقعیت است. این کنوانسیون خاص نشان خواهد داد که حزب دموکرات مخفف تغییرات بسیار مشخص تری نسبت به ترامپ نبودن است. آن را زنده و به یاد ماندنی کنید، از جمله توانمندسازی مردم به روش های متمایز.

اگر دوست دارید این پیشنهادات، اضافه کردن برخی از خود را، و تماس و یا ایمیل رئیس ملی دموکرات تام پرز، رهبر اقلیت سنا چاک شومر، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان، و رهبر مجلس دموکرات قفقاز Hakeem Jeffries.

برای تماس با رئیس تام پرز
بازدید: https://democrats.org/contact-us/
یا تماس بگیرید (202) 863-8000

برای تماس با اعضای کنگره، با سوئیچ بورد کاپیتول در (202) 224-3121 تماس بگیرید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im