می تواند داوطلب کمک به التیام کشور ما نژادی تقسیم ؟

سالت لیک سیتی — در شب مه 31, Sierra Rothberg, 45 ارسال شده یک تماس به عمل در یک Facebook گروه او اجرا می شود به نام پاک کردن بوستون.

پس از اعتراضات, ماساچوست, شهرستان پایتخت با آشغال شواهد از مردم خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید. بوستون مشترک و مناطق اطراف آن بودند لکهدار با شکست ویندوز, نقاشی های دیواری, سطل زباله, و سرنگون نشانه های خیابانی.

به عنوان یک معترض خودش Rothberg دیدم تمیز کردن به عنوان یک فرصت برای کمک به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و مردم را با هم. این پروژه نه تلاش برای پاک کردن درد بیان شده توسط معترضان شب قبل اما تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم درگیر شود گفت: Rothberg که سفید است. روز بعد نزدیک به 100 نفر از نژادهای گوناگون پیوست او در شستشو و جارو بخش هایی از مرکز شهر. برخی از در آمد های آماده با آب ماسک و دستکش و ژنده پوش در حالی که دیگران شروع به پریدن کرد به کمک پس از عبور.

“هدف از تمیز کردن بوستون لزوما فقط به میزبان و یا سازماندهی پاکسازی اما دیدن مردم چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار و آنها در حال به اشتراک گذاری ایده ها و به اشتراک گذاری مسائل” گفت: Rothberg که صاحب یک کسب و کار کوچک است که رویداد برنامه ریزی و طراحی است. “این پاکسازی ساخته شده من احساس کنم.”

Rothberg تجربه انعکاس یافته از محققان مانند Mary L. Ohmer دانشیار و رئیس جامعه, سازمان, اجتماعی و برنامه عمل در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده علوم اجتماعی. Ohmer تحقیقات نشان می دهد که داوطلب را افزایش می دهد مردم را در جامعه حس و توانایی به کار با هم برای حل مشکلات است. او معتقد است جامعه خدمات می تواند کمک به درمان برخی از جهان اجتماعی مشکلات از جمله نژاد پرستی.

“مردم در ساخت بسیاری از مهارت های زمانی که آنها در حال کار بر روی پروژه ها و داوطلبانه” گفت: Ohmer. “این یک راه برای تقویت روابط مشترک ارزش سهم مردم و همچنین توانایی های خود را به آدرس چیزهایی که آنها در مورد مراقبت.”

با توجه به بوکر هاجز دستیار کمیسر اجرای قانون برای Minnesota Department of Public Safety, داوطلب به ویژه مهم است برای افسران پلیس. هاجز به طور خاص نگاه برای افراد با سابقه خدمت به جامعه هنگامی که او در استخدام افراد به کار برای Ramsey County Sheriff ،

“ما می خواهیم مردم را به داوطلب می شود و از اعضای فعال جامعه به دلیل آن را واقعا کمک می کند تا با روابط همسایگی اما آن را نیز فقط درست انجام,” او گفت:.

هاجز گفت: زمانی که پلیس به طور فعال درگیر در جوامع آنها خدمت خود را تغییر درک مردم وجود دارد. برخی از پلیس های توسعه یک دیدگاه منفی از کل جامعه به دلیل آنها صرف بیشتر وقت خود را در تعامل با این بخش از جمعیت است که شکستن قانون است. به عنوان یک مرد سیاه و هاجز دیده است دست اول چگونه سوء تفاهم می تواند منجر به اعمال نژادپرستانه.

“هنگامی که شما در حال کار داوطلبانه در جامعه خود را می بینید همه شما در حال مشاهده آنها را از طریق یک پست حصار” گفت: Hodges. “ما واقعا باید برای رسیدن به تمرکز بر انسانیت ما.”

در نهایت هاجز گفت: مشکلات با پلیس نشان می دهد از مسئله گسترده تر از نژاد پرستی در جامعه ما است.

“نژادپرستی به طور خاص با جامعه آمریکا شده است هرگز به طور کامل خطاب در کشور ما” گفت: Hodges. “تا زمانی که ما آدرس آن را ادامه خواهیم داد تا به این مشکلات است.”

مزایای کار داوطلبانه

شانون Kerwin, دانشیار, استاد گروه مدیریت ورزشی در دانشگاه براک در انتاریو کانادا است که محقق دیگری که مورد مطالعه ارتباط بین داوطلب و حس جامعه است.

Kerwin بررسی داوطلبان در یک رویداد ورزشی ملی و در بر داشت که منظور از حس جامعه به حداکثر وجود دارد نیاز به یک فضای فیزیکی که در آن داوطلبان می توانند با تعامل و رسیدن به هر یک از دیگر. اتصال بیش از یک علاقه مشترک (در این مورد یک ورزش) نیز ضروری به تشکیل یک حس انسجام در یک گروه Kerwin گفت.

با توجه به Kerwin اخیر تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در بسیاری از همان عناصر اصلی به عنوان پروژه های داوطلب و در نتیجه به طور موثر می تواند مردم را با هم.

“شما در حال دیدن مردم داوطلبانه وقت خود را به بیرون رفتن و تظاهرات برای مثال, و آنها در حال ایجاد است که فضای مشترک” گفت: Kerwin. “ما مشخصه با دیدن همه این افراد که دارای منافع مشترک در ایجاد عدالت و کاهش نژادی و بی عدالتی گرد هم می آیند. اینها برخی از عناصر است که اگر به طور موثر مدیریت ساخت حس از جامعه است.”

برخی از مأموران اجرای قانون در سراسر کشور تلاش کرده اند برای ایجاد اعتماد با اعضای جامعه با نشان دادن پشتیبانی به صورت مسالمت آمیز تظاهرات عمومی. دنور, کلرادو, رئیس پلیس راهپیمایی بازو در بازو با معترضان. ماموران در فورت ورث ارائه شده در آغوش گرفتن و دست دادن و در سنت پل پلیس زانو با تظاهرات در همبستگی.

در حالی که برخی از انتقاد و داستان هایی از این دست برای جلب توجه و دور از نمونه هایی از خشونت های پلیس و دیگران را به نام حرکت صرف روابط عمومی مانع از اعمال خاصی از نیت کمک کرده اند خنثی کردن تنش ها بین جمعیت و اجرای قانون است.

برای یک مطالعه در آتلانتا و جورجیا Ohmer آورده متنوع جوانان و بزرگسالان همراه با اجرای قانون و سایر منابع جامعه برای شرکت در یک داوطلب برنامه پیشگیری از خشونت. در نهایت این گروه با هم کار می کرد برای نوسازی خالی زیادی شناسایی شده به عنوان یک منبع از سوختگی و جرم و جنایت با هنر و محوطه سازی. با توجه به Ohmer پروژه کمک تغییر اعضای جامعه’ نمایش از اجرای قانون به عنوان به خوبی به عنوان افسران انداز از اعضای جامعه.

“آنها را دیدم آنها متفاوت است. این بود “ما باید مطمئن شوید که این بچه ها نمی دردسر’ آن ‘این بچه ها در واقع انجام کاری بسیار سرد,'” گفت: Ohmer. “پلیس نیست در آینده و داشتن تمام راه حل های. آنها در واقع درگیر شدن و ایجاد ظرفیت جامعه به همکاران با پلیس و به خود تخصص و مهارت به جدول.”

جامعه محور

هاجز گفت: زمانی که افسران پلیس, داوطلب, همه در یک جامعه از آن بهره میبرند. نمونه های او دیده می شود عبارتند از افسران پلیس, ساخت, مراقبت از کیت برای افراد بی خانمان شرکت در خیابان منظم تمیز-یو پی اس, خواندن را به کودکان و نوجوانان و مربیگری ورزشی جوانان. به عنوان بخشی از رمزی شهرستان کلانتر دفتر هاجز کمک کرد تا میزبان یک رویداد به نام “هات داگ با معاون” که درگیر یک کامیون مواد غذایی و بازی برای بچه ها.

“ما نمی خواهیم به دیزنی, اداره پلیس, که در آن ما را در انجام مسائل و پس از آن ترک و ما واقعا روابط ساختمان” گفت: Hodges. “بستنی یخی و سگ های خوبی هستند اما اگر شما واقعا سرمایه گذاری و زندگی در جامعه خود را, آن را سخت برای ایجاد اعتماد شما نیاز دارید.”

هاجز یک طرفدار از افسران پلیس زندگی در شهرهای آنها در خدمت به افزایش سطح خود را از درک. با توجه به داده ها از ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی و سرشماری در میان 75 شهرهای ایالات متحده با بزرگترین نیروهای پلیس و 60 درصد از افسران پلیس زندگی می کردند در خارج از محدوده شهر در سال 2014. ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد که تحقیقات اخیر نشان می دهد که شرایط اقامت برای پلیس تفاوت را وقتی که می آید به روابط اجتماعی.

در میان فریادهای پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و یا حل برخی از ایستگاه های پلیس برخی از طرفداران خواستار افزایش تمرکز مبتنی بر جامعه انجام ندادی. با توجه به مت Bostrom یک دانشجوی دکترا در دانشگاه آکسفورد با بیش از 34 سال تجربه اجرای قانون از جمله به عنوان Ramsey County sheriff در مینه سوتا مبتنی بر جامعه مدنی و مردمی است که اجرای قانون گوش به جامعه نگرانی و تلاش می کند برای اجرای این پیشنهادات است. این یک استراتژی است که ثابت شده است موثر است در حالی که طرح های دیگر مانند ضمنی و تعصب های آموزشی که کمک به پلیس تشخیص ناخودآگاه نژادپرستی نشان داده نمی نتایج طولانی مدت.

“شما باید بپرسید چه جامعه اولویت? آیا ارزش های خود را? اگر مردم به ما بگویید چه فکر می کنند باعث می شود یک پلیس خوب و پس از آن ما در نمایشگاه این رفتارها در عملکرد ما ما تبدیل آسان به اعتماد گفت:” Bostrom.

از طریق جامعه تمرکز گروه در مینه سوتا Bostrom و همکارانش دریافتند که شهروندان می خواستم ادارات پلیس به تمرکز بیشتر در استخدام افراد شخصیت بودند که راستگو و احترام و مسئول در همه زمان ها. بعد از آن به عنوان شهرستان کلانتر Bostrom کار با هاجز به تعمیرات اساسی فرآیند استخدام. آنها شروع به دنبال در داوطلبانه به عنوان یک شاخص کلیدی از صفات مثبت و عملکرد.

“آنچه که من متوجه شده بود که مردم درگیر بودند داوطلب فعالیت به حال بیشتر شهروندان تقدیرنامه آنها نیز تا به حال بسیار قوی مشخصات برای اینکه محترمانه” گفت: Bostrom. “و چون بیمار با جامعه آنها تمایل به دریافت بیشتر تعارف است. و هنگامی که آنها تعریف و تشویق از رئیس خود را, آنها می خواستند به انجام بیشتر از آن است. پس از آن یک مارپیچ رو به بالا.”

Rothberg نمی دانم هر از افسران پلیس که آمد برای کمک به تمیز کردن پس از تظاهرات در بوستون اگر چه این بدان معنا نیست که وجود ندارد ،

“بیش از هر چیز آن با دیدن ماموران پلیس در واقع در تعامل با جامعه. آن را در مورد آمدن به تمیز کردن لزوما و گرفتن یک پت در پشت, آن را در مورد همه به کار و داشتن روابط واقعی با اعضای جامعه و صاحبان کسب و کار” گفت: Rothberg. “من دوست دارم برای دیدن ماموران پلیس آمدن به تمیز کردن. من دوست دارم برای هر کسی که به بیرون می آیند. اما بیشتر وجود دارد که آنها نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de