می تواند ما را در رسیدن به هسته ای بزرگسالی است ؟

“من هرگز تایر از تکرار: ما نیاز به demilitarize جهان, امور بین المللی و سیاست و تفکر سیاسی.”

اگر یک رهبر جهانی — کسی که با قدرت فوق العاده ای حتی من خدا کنترل بر سلاح های هسته ای شد برای بحث در این راه ؟ خوب, این است که به عنوان نزدیک به عنوان ما می توانید در حال حاضر. این کلمات هستند که از میخائیل گورباچف نوشتن به تازگی در مجله تایم در مورد این بیماری همه گیر و وحی خود را از “چگونه شکننده” سیاره ما است.

“آنچه ما به فوریت نیاز به در حال حاضر است یک بازنگری از کل مفهوم امنیت است. حتی پس از پایان جنگ سرد است و پیش بینی عمدتا در شرایط نظامی. بیش از چند سال گذشته همه ما شنیدن بحث در مورد سلاح ها و موشک ها و حملات هوایی. . . .

“آن است که روشن نیست در حال حاضر که جنگ و مسابقه تسلیحاتی نمی تواند حل جهانی امروز ، جنگ نشانه ای از شکست یک شکست سیاست است.”

اگر تنها چنین کلمات به حال رزونانس در خطی جهان از جغرافیای سیاسی که در آن نظامی گری و مرموزی تعیین “منافع ملی” قانون و امنیت به معنی — هر چند از آن است که هرگز از این راه — بازی بازی های روز قیامت است. این است که به نام رئالیسم. و کسانی که ادعا می کنند به واقع گرایان هرگز — هرگز — اجازه می دهد تا یک کلمه مانند “خلع سلاح” به مکالمه بسیار کمتر به عرصه سیاسی انتخاب است.

ببخشید میخائیل. شما در حال پیر و خارج از آن. هنگامی که امنیت ملی مورد بحث قرار گرفته است در شرایط نظامی آن را مورد بحث تنها در شرایط نظامی.

یک شماره اخیر محبوب مکانیک بررسی شد که آیا ملت بود و هنوز هم امن از شما می دانید, آن دشمنان در طول بیماری همه گیر. به طور معمول هر مجتمع موشکافی امنیتی نظامی اجتناب شد و مقاله محدود خود را به مکانیک بازدارندگی هسته ای که ما مطلع هستند “نیاز شدید سطح آمادگی در میان خلبانان و خدمه نگهداری و امنیت تیم است.”

بله که حس می کند, اما پس از آن در همان پاراگراف از این مقاله بی سر و صدا انتقال از مکانیک به ایدئولوژی: “دشمنان که فکر نمی کنم که ایالات متحده می تواند با پاسخ متعارف بمباران اعتصاب و یا سلاح های هسته می تواند جسارت به عمل به شدت.”

جنگ هسته ای است و هیچ مرز و اگر به هر طریقی که نابود کردن کل سیاره.

همه گیر و یا هیچ بیماری همه گیر دشمنان ما هنوز متمرکز بر روی هر باز در هسته ای ما سیستم دفاعی و چه کسی می تواند ثابت کند در غیر این صورت ؟ — ممکن است به خوبی پرش در فرصتی برای ما ارسال به پادشاهی آمده اگر فرصت ناشی میشود. وقتی که می آید به جغرافیای سیاسی و ترس است که همه شما نیاز به درک. به عنوان ژنرال Timothy M. ری فرمانده نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرمان توضیح داد:

“ما دوربرد اعتصاب قابلیت از بمب های متعارف و هسته ای و موشک های قاره باید همچنان به کار در پس زمینه و به انجام آنچه مورد نیاز است هنگامی که آن را مورد نیاز است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

او افزود که آمریکا زرادخانه هسته ای فقط در صورت وجود هر گونه شک و تردید است “این بنیاد از ساختار امنیتی جهان رایگان. ما می دانیم که ما رو به مطمئن شوید که آن را قابل دوام.”

نظر من در اینجا این نیست که نظامی امنیتی اشتباه است (لزوما), اما زمانی که آن را مورد بحث نگهداری از چنین امنیتی است که با ارائه تنها یک پتانسیل نزولی: شکل-تغییر دشمن است که منفور ارزش های ما برای اینك آخرین سه چهارم از یک قرن است که می خواهد ثروت ما که نمی توانید تحمل ایده دموکراسی که آشکار شیطانی خود می تواند شتاب و قدرت ما را در سراسر جهان اگر ما اجازه دهید تا ما در هسته ای و متعارف آمادگی حتی برای یک لحظه و یا موفق به ادامه در حال توسعه نسل بعدی از سلاح.

در اینجا برخی از چیزهایی که به طور کلی نمی تواند به بخشی از بحث — چرا که اگر آنها را نظامی-صنعتی استدلال سقوط در نیمه دوم: 1. جنگ هسته ای است و هیچ مرز و اگر به هر طریقی که نابود کردن کل سیاره. 2. حتی اگر ما “برنده” یک جنگ هسته ای آه آیا شما همیشه شنیدن هسته ای زمستان ؟ 3. کشورهای جهان صرف حدود 2 تریلیون دلار از یک سال در جنگ و تسلیحات, که البته پول است که می تواند صرف پایان دادن به فقر و صرفه جویی در زندگی ارائه فرصت های آموزشی و به طور کلی بهبود زخم است که نگه داشتن promulgating جنگ در وهله اول. 4. بیش از ده یا پس از هزاران سال بدون جنگ تا کنون ایجاد صلح است. 5. ما دشمن واقعی نیست و برخی از کشور های دیگر اما آب و هوا فروپاشی ناشی از بی پایان استثمار انسان از جهان طبیعی — بسیاری از آن تداوم جنگ—و کاملا تنها راه برای مقابله با این فاجعه قریبالوقوع است از طریق بی سابقه ژئوپولیتیک همکاری است.

کریستین ساینس مانیتور اخیرا در زمان گسترده تر نگاهی به سلاح های هسته ای و نظامی گری در زمان COVID-19 به نقل از سابق ناتو معاون دبیر کل رز گات مولر: “من همچنان به این باور است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یک فرصت برای رهبران به گرد هم می آیند در سراسر نهادهای بین المللی و موافقت نامه ها و به بار تعهدات بین المللی همکاری است.”

این قطعا به نظر می رسید کمی بیشتر امیدوار, اما من به عنوان خوانده شده کلمات من نمی تواند کمک کند تعجب: چرا آن را یک بیماری همه گیر به جهان برای متوقف کردن مبارزه ؟ آیا ما در حال رهبری 3-ساله? Fascinatingly عنوان مقاله ادامه داد: گات مولر خودش خطاب این موضوع به عنوان هر چند آن درگیر 3 ساله با اشاره به چندین کشور به عنوان “مفسدان” در عرصه هسته ای.

کدام کشور ؟ کره شمالی و ایران.

خدا به ما کمک کند اگر ما هسته ای بزرگسالان—U. S. A.! U. S. A.! نیمی از پول جهان صرف نظامی از جمله سلاح های هسته —هر سال است hemorrhaged توسط ایالات متحده آمریکا است.

و به عنوان Medea Benjamin و نیکولاس J. S. دیویس توجه داشته باشید: “دو حزبی خصومت به روسیه و چین است که تنها کمک به توجیه پنتاگون محوری از ‘مبارزه با تروریسم’ به آن جنگ سرد جدید با ما هسته ای همسایگان و تریلیون ها دلار در هزینه های سلاح های جدید است که جهان را خطرناک تر برای همه ما است.”

و پس از آن وجود دارد این کشور را فساد-ساز-در ارشد. من تعجب می کنم اگر گورباچف خواهد بود علاقه مند در حال اجرا در برابر او این سقوط ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net