کانادا ارسال نخواهد شد ورزشکاران در المپیک; استرالیا هشدار تیم برای آماده شدن برای 2021

مارس 22 (UPI) — کانادا روز جمعه گفت: آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران برای شرکت در المپیک و پاراالمپیک در این تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که استرالیا گفت: ورزشکاران خود را به آماده شدن برای این رویداد به تعویق افتاد.

کانادا کمیته المپیک کانادا پارالمپیک کمیته در بیانیه ای گفت که تصمیم خود را برای رقابت در بازی های المپیک تابستانی, برنامه ریزی برای ماه جولای 24 Aug. 9 در توکیو ژاپن است که با حمایت دولت کانادا.

تیم کانادا نیز نامیده می شود در کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی برای یک سال از ارائه آن کمک به “حرکت تمام پیچیدگی که تغییر زمان بازی ها به ارمغان خواهد آورد.”

“در حالی که ما می دانیم ذاتی پیچیدگی های اطراف به تعویق افتادن هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی” این COC در بیانیه ای گفت:.

COC گفت: تصمیم گیری آن است که نه تنها برای اطمینان از سلامت ورزشکاران خود اما برای اطمینان از سلامت عمومی بیان داشتن ورزشکاران خود را در ادامه به آموزش این بازی “اجرا می شود مقابله به مردم توصیه های بهداشتی که ما می خواهیم همه کانادایی ها به دنبال دارد.”

این اطلاعیه به شرح زیر کمیته بین المللی المپیک بیان کرد زودتر جمعه آن است که با توجه به تعویق انداختن 2020 تابستان بازی ها و ایجاد کرده است یک جدول زمانی برای زمانی که آن را به تصمیم می گیرید که چگونه بازی را ادامه دهید.

کانادا گفت: خدا را شکر برای به روز رسانی و تحسین آن تصمیم به لغو این بازی ها.

در ضمن استرالیا المپیک کمیته اطلاع ورزشکاران خود در روز دوشنبه به آماده سازی برای شرکت در بازیهای المپیک تابستانی 2021.

“این AOC معتقد است ورزشکاران ما در حال حاضر نیاز به اولویت دادن به سلامت خود و کسانی که در اطراف آنها” این سازمان در بیانیه ای گفت.

ایان Chesterman, استرالیا, تیم, Chef de ماموریت برای توکیو گفت: “روشن است” این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای و استرس از عدم قطعیت شده است “بسیار چالش برانگیز” برای ورزشکاران است.

“ما می دانیم که برای بسیاری از جمله تعویق خواهد شد در حال حاضر طیف وسیعی از موضوعات جدید” Chesterman گفت. “اما هنگامی که جهان گرد هم می آیند در توکیو بازی های المپیک, می توان آنها را یک جشن واقعی از ورزش و بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im