کانادا را دریافت بسته دستور داد تا 8 سال زودتر

آوریل 27 (UPI) — تورنتو مرد گفت: او شگفت زده شد و اشتباه زمانی که یک بسته نشان داد تا در خانه اش حاوی یک محصول او دستور داده بود هشت سال پیش از آن.

الیوت Berinstein گفت: یک پست کانادا تحویل کارگر چپ بسته از خوبی.ca در آستان او ممکن است 6 و در ابتدا او سر در گم در مورد ریشه های خود را.

“من بسیار اشتباه چون من تا به حال دستور داد از هر چیزی هست.ca در حالی که” Berinstein گفت: CBC News. “و من به یاد یک زمان حدود هشت سال پیش به من دستور داد چیزی از آنها.”

این بسته شامل یک لوله از Brylcreem — مو یک ظاهر طراحی محصول — او دستور داده بود در سال 2012 همراه با فاکتور مورخ که در سال.

“من شروع به خنده چون من فکر می کردم این خیلی خنده دار است که آن را هشت سال بعد” Berinstein گفت: CTV News.

Berinstein گفت: او با بررسی بسته است کد رهگیری, اما آن را دیگر معتبر بود.

“من فکر می کنم آن را فقط در گوشه ای جایی و سپس کسی که فقط تصمیم به ایمیل آن را,” او گفت:. “من فکر کردم آن را بسیار خنده دار است که آنها فقط نمی آن را پرتاب و یا چیزی. … من تعجب می کنم که چرا در حال حاضر آنها فرستاده می شود آن را پس از آنها بسیار دور پشت خود را در زمان بسته و مسائل است.”

یک پست کانادا نماینده گفت: دیر بسته در حال بررسی است.

“این است که قطعا یک وضعیت منحصر به فرد و ما فقط می توانیم حدس و گمان در این نقطه به آنچه ممکن است اتفاق افتاده است” این نماینده در بیانیه ای گفت.

Berinstein گفت که او انتخاب نه به تلاش برای استفاده از Brylcreem.

“زمانی که من آن را باز کرد آن زرد روشن و هنگامی که من آن را گوگل من هرگز آن را قبل از استفاده به نظر می رسید مانند آن قرار بود به طوری که من آن را امتحان کنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de