واشنگتن – تجارت معامله ناقص است: نابرابری رشد می کنند و محیط زیست به وخامت بیشتر.

سازمان های جامعه مدنی از مکزیک به ایالات متحده و کانادا تماس در کانادا و نمایندگان منتخب خود در اتاوا به راه اندازی یک ویژه تحقیق پارلمانی قبل از هر گونه تصویب رای دادن بر روی “جدید” NAFTA. این اطمینان حاصل شود که تصمیم گیرندگان به طور کامل آشنا با تمام جنبه های معامله و می توانید تغییرات لازم را برای تضمین این که کانادا نه شرکت های چند ملیتی هستند اولیه سود از معامله.

رشد نابرابری در کشور ما و بین آنها شده است یک نتیجه مستقیم از اصلی نفتا. برای برخی از سی سال ما سازمان های اجتماعی کار کرده اند با هم ترکیب پژوهش با طرح های جایگزین برای فقط و تجارت عادلانه معامله برای هر سه کشور است. اعتقاد ما بر این است که یک کانون مرکزی این قرارداد باید اقدامات که کوچک و سپس از بین بردن این همیشه در حال گسترش نابرابری و شکاف.

ما شده اند به تجزیه و تحلیل این مذاکرات فعلی با یک چشم به قادر بودن به تماس برای تغییرات اساسی در قوانین است که باید تحت نفتا گذشته از 25 سال است که ثابت کرده اند به سمی برای همه ما آمریکای شمالی مردم. ما در حال حاضر ارائه شده با ‘جدید’ نفتا. این شامل برخی از تغییرات مطلوب. برای مثال سرمایه گذار-دولت قاره کار پانوراما (هر چند ظاهرا به استثنای هر گونه اصلاحات در کانادا زمینه و پوسته پوسته شدن از پیشنهاد سخاوتمندانه درمان شده اند به روشنی به غول دارویی. چیزی چیزی است, اما از آن است که به دور از اینکه به اندازه کافی.

اخیر مذاکرات باید منجر به همان شرکت-دوستانه چارچوب است که تهدید به بدتر شدن شرایط زندگی برای مردم کار ما در سه کشور جهان است. برای مثال حتی در آن فرم به روز شده در متن مورد بحث را شامل نمی شود یک فصل است که ادعا میکند از حقوق از سازمان ملل’ مردم و نه شما می توانید پیدا کردن هر گونه اساسی گنجاندن تعهدات حاکم بر حمایت های مورد نیاز برای یک محیط در بحران است. کشاورزان کوچک در حال حاضر رو به پایان قطعی یک راه زندگی است. کانادا قانون گذاران نیز باید توجه داشته باشید که این “جدید” متن شامل عناصری است که نشان دهنده یک حمله به حق حاکمیت هر یک از کشورهای ما قادر به پیاده سازی اقدامات در توافق با موافقت نامه های وارد شده در مجامع بین المللی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با استفاده از این سه سند ملی ما به شدت درخواست کرد که کانادایی ها و نمایندگان مجلس انجام کامل و دقیقه نسخه از یک متن ناقص. در مکزیک و ایالات متحده آمریکا بخش قابل توجهی از ‘vox populi’ قبلا قرار داده و رو به جلو خود را از دیدگاه های مهم و مشارکتهای اما نادیده گرفته شد. ما امیدواریم که کانادا, آخرین کشور به بحث محاسن تصویب ‘جدید’ نفتا خواهد انجام کارهای متفاوت با تضمین این که معیوب متن مورد نظر را تحت یک بررسی دقیق همراه با گسترده عمومی ورودی.

تایید شده توسط:

– معتبر کارگران مقابل (چربی, مکزیک)
همگرایی اجتماعی و نهادهای مدنی – مکزیک بهتر بدون FTAs
– شورای کانادایی (کانادا)
– مطالعات زیست محیطی گروه (GEA مکزیک)
– صلح سبز (مکزیک)
– مرکز حقوق بشر فرای Francisco de Vitoria (مکزیک)
– موسسه کشاورزی و تجارت سیاست (IATP ایالات متحده)
– موسسه مطالعات سیاست – اقتصاد جهانی در پروژه (IPS-GEP ایالات متحده)
– مکزیک اقدام شبکه در تجارت آزاد (RMALC مکزیک)
– انجمن ملی تولید روستایی و تجاری شرکت ها (ANEC مکزیک)
– انجمن ملی تحول صنایع (ANIT, مکزیک)
– شبکه در دفاع از حقوق دیجیتال (RED3D-مکزیک)
– Seeds of Life (مکزیک)
– سازمان توسعه و آموزش و پرورش و تحقیق و پروژه (PODER, مکزیک)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

ریک آرنولد
صندلی گروه تجارت از Northumberland فصل
شورای کانادایی
rickarnold@xplornet.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im