لغو بدهی وام دانشجویی نیست تنها چیزی که حق انجام آن را حس می کند اقتصادی

این هفته در مکان عمومی, شهروند خواست رهبران کنگره به اقدام جسورانه در آینده بسته محرک اقتصادی با لغو بخشی از هر دانش آموز دانشجویی فدرال بدهی. این اقدام مورد نیاز خواهد بود برای کمک به jumpstart اقتصاد در چه چیزی می تواند یک رکود اقتصادی است.

چهل و پنج میلیون آمریکایی نگه عظیم $1.6 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی. هشت میلیون نفر از آن دسته از افراد که کوتاهی در وام های خود را. متاسفانه یک فرد پیش فرض بر روی وام های دانشجویی خود را هر 26 ثانیه است. حتی قبل از coronavirus بحران طرح میتوانست به اقتصاد ما و ارسال میلیون ها همه در یک بار به بیکاری بدهی وام دانشجویی تهدید امنیت اقتصادی از هر وام گیرنده.

با به طور فزاینده ای تیره و تار پیش بینی در مورد اقتصاد این بحران است به بدتر مگر اینکه کنگره عمل می کند. یکی از راه های است که کنگره می تواند کمک به اقتصاد است که به اعطای دانشجو بدهی وام گیرندگان حتی بیشتر امداد در سال به آمده است.

این ماه کنگره گذشت مراقبت عمل می کنند که اعطای تسکین موقت به کارگران و مصرف کنندگان و کسب و کارهای بزرگ و بسیاری از وام گیرندگان. اما مراقبت در عمل انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدگی به این بلندی بحران اقتصادی که وام گیرندگان در صورت. در حالی که قانون کمک های مالی شش ماه تعلیق در فدرال برگزار فدرال وام های دانشجویی از آن مستثنی حدود یک پنجم وام گیرندگان که مدیون تجاری-برگزار FFEL وام و یا وام پرکینز (که به طور مستقیم پرداخت می شود به یک کالج یا دانشگاه).

حتی برای هشتاد درصد از وام گیرندگان که بهره مندی از شش ماه تعلیق بسیاری روبرو خواهد شد چشم انداز دلهره آور شروع در ماه اکتبر انتخاب بین پرداخت برای نیازهای از جمله مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و اجاره و یا ساخت خود را وام دانشجویی پرداخت. با به طور فزاینده ای تیره و تار پیش بینی در مورد اقتصاد این بحران است به بدتر مگر اینکه کنگره عمل می کند. یکی از راه های است که کنگره می تواند کمک به اقتصاد است که به اعطای دانشجو بدهی وام گیرندگان حتی بیشتر امداد در سال به آمده است.

در این هفته ما از کنگره خواست به لغو بخشی از بدهی وام دانشجویی برای همه وام گیرندگان. ما همچنین خواست رهبران کنگره برای تمدید تعلیق فدرال وام دانشجویی پرداخت که تصویب شد در مراقبت عمل قانون از طریق حداقل مارس سال 2021 بنابراین کسانی که ادامه خواهد داد به پرداخت خواهد شد که فضای تنفس بیشتری به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند. در موازی, U. S تشکر. s Ayanna Pressley و Ilhan Omar معرفی یک لایحه به انصراف از حداقل $30 ، 000 $ در فدرال وام های دانشجویی است که یک فرد دارد. عمومی شهروند پشتیبانی مهم این لایحه است. و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن اعلام کرد که سیاست بخشش همه کمک درسی-کارشناسی مرتبط با بدهی فدرال از کالج ها و دانشگاه ها برای هر کسی که کمتر از $125,000 است که علاوه بر قبلی خود طرح بلافاصله پس از انصراف از حداقل 10 ، 000 دلار از بدهی های دانشجویی هر فرد و نیاز به یک وام به پرداخت بیش از پنج درصد از درآمد اختیاری برای کسانی که بیش از $25,000. (کسانی که کمتر از $25,000 نمی خواهد که به پرداخت ماهانه و نه تعلق بهره.)

بار بدهی وام دانشجویی می افتد بزرگترین مردم از رنگ که قرض در نرخ های بالاتر و در مقادیر بزرگتر با توجه به نژادی و نابرابری در درآمد و ثروت است. علاوه بر این زنان برگزاری دو سوم از این کشور بدهی های دانشجویی و به طور متوسط قرض $3,000 بیشتر از مردان به حضور در دانشگاه—هنوز به دلیل ثروت و شکاف دستمزد زنان پیدا کردن آن سخت تر به بازپرداخت وام خود را. و سه میلیون آمریکایی بیش از سن 60 هنوز بدهی های دانشجویی. بیش از 40 ، 000 مردم بیش از 65 خود را به تامین اجتماعی پرداخت بازپرداخت مالیات یا سایر پرداخت های دولت جبران و یا هانه زیرا آنها افتاده را وام دانشجویی پرداخت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) عکس فوری گزارش مسن وام گیرندگان بیشتر از کسانی که بدون برجسته وام های دانشجویی که به گزارش آنها صرفنظر لازم در سلامت نیازهای مراقبت از قبیل داروهای تجویزی پزشکان بازديد و مراقبت از دندان به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن را.

مخالفان از بدهی های دانشجویی لغو استدلال می کنند که این امر می تواند یک ثروت باد آورده برای بسیاری ممتاز مانند پزشکان و وکلا که مثل من نگه داشتن مقدار زیادی از بدهی های دانشجویی. اما داده ها نشان می دهد دقیقا برعکس است. کسانی که با حداقل بدهی به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام های خود را به عنوان مثال کسانی که رها کردن از مدرسه قبل از به پایان رساندن تحصیلات خود را اما هنوز هم در قلاب پرداخت وام خود را. بنابراین لغو حتی 10 ، 000 دلار از بدهی وام دانشجویی—که تقریبا دو سوم از کسانی که به طور پیش فرض می تواند فوق العاده موثر برای کسانی که در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید اطمینان حاصل شود که همه مردم خود را اولویت بندی بهداشتی و اقتصادی تندرستی و خانواده و همسایگان. فدرال بدهی های دانشجویی لغو یک عامل اساسی در ساخت که ممکن است. آن را نیز تحریک اقتصاد اجازه می دهد میلیون ها نفر برای قرار دادن پول در غیر این صورت آنها را به پرداخت کردن وام های دانشجویی خود را به خرید یک ماشین جدید و تزریق پول نقد مورد نیاز را به کسب و کارهای محلی و خارج از رسیدن به رویای خرید یک خانه به نظر می رسد ممکن است.

روشن است که ما در حال ورود به یک در سراسر جهان انقباض خواهد شد که به عنوان بد و یا بدتر از بحران مالی 2008. در زمانی که شما خواندن این وبلاگ در مورد هفت نفر قصور در وام های دانشجویی خود را. اما امید وجود دارد. کنگره می تواند قوی اقدام جسورانه. از آن زمان به لغو بدهی وام دانشجویی و ارائه معنی دار امداد رسانی به مردم و قوی محرک اقتصادی که به نفع همه است.

شما می توانید پیدا کردن نامه اینجا. و اخیر مبین چگونگی مراقبت در عمل اثرات وام دانشجویی وام گیرندگان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de