دستگیر و زندانی چهره فدرال مسئول در وبر شهرستان فرار از زندان

سالت لیک سیتی — یک مرد متهم به تراشیدن سر خود و نما به عنوان یکی دیگر از زندانی برای فرار از وبر زندان شهرستان چهره جدید فدرال شارژ.

Kaleb Wiewandt, 41, شارژ در ایالات متحده دادگاه منطقه با فرار. اگر به جرم او می تواند محکوم به پنج سال زندان.

Wiewandt در حال حاضر در بازداشت در آیداهو و این روند در جریان است به او تحویل به ایالت یوتا است. دادستان درخواست کرده اند Wiewandt همچنان در بازداشت خود را در طول دادگاه.

Wiewandt دستگیر شد توسط مارشال آمریکا روز جمعه در کوه خانه, آیداهو, فقط در خارج از بویزی. او تا به حال شده است در اجرا پس از Feb. 25 وقتی پلیس می گویند او وانمود به همکار وبر شهرستان زندانی زندان متی Kyle Belnap, 36, دلپذیر نظر حفظ تمام اطلاعات شخصی خود.

Belnap قرار بود از زندان آزاد شده آن روز اما دادستان ها می گویند او اجازه Weiwandt را به جای او احتمالا باور او می تواند بعد از آن نقطه خارج از زندان به خطا و هنوز هم منتشر می شود خود را.

Belnap بود که در زندان برای دزدی از مغازه متهم شد پنج شنبه در 2 دادگاه منطقه با کمک و معاونت در جرم فرار و مانع عدالت دو سوم درجه جنایات.

Wiewandt شد و در حال حاضر در حال برگزار شد وبر شهرستان در فدرال کیفرخواست از فرار از زندان. Wiewandt محکوم شد در اتهام فدرال از پست الکترونیکی و سیم تقلب در آریزونا و اقامت در ژئو مراقبت های مسکونی هنگام ورود دوباره به مرکز شهر سالت لیک زمانی که او فرار کرد با توجه به سوابق دادگاه. او برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه در این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>