مراقبت در مورد بحران آب و هوا به معنای حمایت از تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

هر کسی که به تماشای این فیلم از یک افسر پلیس حفر زانو خود را به گردن جورج فلوید باید قادر به درک خشم است که فوران در سراسر این کشور در سيستميک کاهش ارزش پول سیاه زندگی می کند. اما ما نیاز به انجام خیلی بیشتر از به سادگی آن را درک کنند. هر یک از ما نیاز به کشف کردن آنچه که ما به عنوان افراد و به عنوان اعضای جامعه خود ما به عنوان نمایندگان سازمان در واقع می توانید انجام دهید به معنی حمایت از مطالبات برای تغییر است که از این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند.

بیش از گذشته و هفته و ماه و سال, جنبش سیاه و سفید زندگی می کند و بسیاری از دیگران را coalesced در اطراف مجموعه ای از خواسته ها. یکی از آنها این است که ما باید پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور و سرمایه گذاری این منابع در جامعه مبتنی بر برنامه است. این تقاضا که همه افراد و سازمان هایی که مدعی حمایت از آب و هوا و عدالت باید پرتاب خود را سازماندهی وزن ،

هنگامی که ما را انتخاب کنید به صندوق پلیس وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که ما در حال انتخاب به صندوق نیست.شهرستانها در سراسر ایالات متحده صرف یک ذهن ترا درهم میشکنند بخشی از خود را به طور کلی بودجه در پلیس. در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور در هر سه ما مالیات پرداخت کننده دلار صرف انجام ندادی. در مینیاپولیس پلیس حساب برای 35.8 درصد از بودجه شهرستان در اوکلند آن را بیش از 40 درصد است. در بالتیمور متوسط اقامت منجر $772 یک سال به بودجه پلیس در شیکاگو شخصی خود برگه به شدت نظامی نیروی پلیس است $537.

چند اسناد و مدارک می گویند بیشتر در مورد که ما از بودجه ما. بودجه یک بیان از ما ارزش ها و اولویت های ما است. بودجه اخلاقی اسناد و مدارک. هنگامی که ما صحبت در مورد defunding پلیس این سوال نیست به سادگی ما باید بودجه پلیس در زمان گزاف سطوح. سوال این است که هر بیت به عنوان مقدار در مورد آنچه که ما به عنوان یک جامعه و یک شهر یک شهرستان به یک دولت ― ملت باید صرف پول ما ،

در سال 2017, شهر سیاتل که در آن من زندگی می کنند را کنار بگذارند $54 میلیون برای رسیدگی به بحران مسکن. که حدود 12 درصد از $410 میلیون که از شهرستان به اداره پلیس سیاتل در هر سال است. در زمان وجود دارد بیش از 11000 نفر دچار houselessness در منطقه سیاتل; شکل که نیست budged مقدار از زمان. من فکر می کنم آن را بی خطر است برای گفتن که تا به حال سیاتل پلیس بخش بودجه شده است 12 درصد از آنچه در سیاتل تا به حال اختصاص داده شده به ارائه مسکن برای کسانی که دچار بی خانمانی و نه راه دیگری در اطراف ما دیده اند نتایج بهتر است.

هنگامی که ما را انتخاب کنید به صندوق پلیس وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که ما در حال انتخاب به صندوق نیست. به به فقط یک مثال: شهر سیاتل در حال حاضر صرف لاشی $11.5 میلیون سال در دفتر توسعه پایدار و محیط زیست است که در این بخش به اتهام مدیریت تمام شهر را برای رسیدگی به بحران آب و هوا. که است که می گویند که شهر سیاتل در حال حاضر صرف سی و پنج برابر بیشتر در نگهبانی از آن را بر روی برنامه ها برای رسیدگی به بحران آب و هوا.

آب و هوا فعالان می تواند به خوبی به یاد داشته باشید که هر دلار ما صرف بودجه پلیس یک دلار صرف شده در برنامه های بهداشت روانی, اجتماعی, کارگران, توانبخشی, برنامه, آموزش, هنر, و بودجه محلی سبز معامله جدید برنامه.

این واقعیت که شهر سیاتل (تقریبا مانند هر شهر دیگر در کشور) صرف بیشتر در مورد پلیس از روی هر دو بی خانمانی بحران و یا بحران آب و هوا که البته تنها تر ساخته شده برآمدگی هنگامی که شما در نظر بگیرید که اداره پلیس سیاتل متهم شده است با سیستمیک تعصب نژادی و نقض قانون اساسی در مورد خشونت پلیس شده است و مسئول قتل چند نفر در طول دهه گذشته از جمله باردار 30 ساله آفریقایی آمریکایی Charleena Lyles و مادری آمریکایی woodcarver, John T. Williams به نام فقط دو

همه این را خیلی بیشتر حس اگر آن را در واقع کار می کرد. در عین حال بسیاری از شواهد نشان می دهد که پلیس بیشتر می کند در نتیجه جرم و جنایت کمتر متعهد بودن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آن را بعد از همه ملت ما نظامی نیروی پلیس که بار بدون خشونت بومی آب محافظ و آب و هوا فعالان در ایستاده سنگ. به عنوان یک جنبش آب و هوا ما نیز باید با چشم باز در مورد نقش پلیس در دفاع از سوخت های فسیلی شرکت هایی که خم جهنم در سوق دادن ما به سمت آب و هوا سقوط. آن را بعد از همه ملت ما نظامی نیروی پلیس که بار بدون خشونت بومی آب محافظ و آب و هوا فعالان در ایستاده سنگ. غیر قانونی بازداشت پلیس خشونت و استفاده بی رویه از گاز اشک آور است که ما شاهد شبانه در حال حاضر: همه نیز قرار داده شده است به استفاده از دفاع از حق از صنعت سوخت فسیلی به قفل ما به آب و هوا هرج و مرج است.

ممکن است کسانی که می گویند که خواستار defunding پلیس این است که انحراف در سازمان ها با تمرکز بر مقابله با بحران آب و هوا. “ما فقط نیاز به تمرکز بر روی تولید گازهای گلخانه ای” آنها ممکن است می گویند. این است که نه تنها عيب آن آسیب رساندن به این جنبش است. نه تنها خواستار defunding از پلیس و برای سرمایه گذاری در برنامه های که به نفع جوامع و به ویژه سیاه و سفید, قهوه ای و جوامع بومی ― کاملا مناسب و فقط چیزی که به انجام این است که یک راه بسیار واقعی است که جنبش آب و هوا کار می کنند به ساخت گسترده چند نژادی پایه که به آن نیاز دارد را به نفع خود.

آب و هوا و عدالت است که در مورد به مراتب بیشتر از کاهش تولید گازهای گلخانه ای. آن است که در مورد ساختمان عادلانه تر و عادلانه تر جهان است. آن را در مورد زیر رهبری کسانی هستند که بیشتر تحت تاثیر بی عدالتی است. و در حال حاضر آب و هوای جنبش دارای یک فرصت برای درست آن. آن را می توانید شروع به گرفتن پشت تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de