Carl Reiner, کمدین و “دیک ون دایک نشان می دهد’, خالق درگذشت 98

30 ژوئن (فردا) — کمدین و دیک ون دایک نشان می دهد خالق Carl Reiner درگذشت در سن 98.

Reiner پسر Rob Reiner تایید در یک صدای جیر جیر شنبه که Reiner جانباز بازیگر کمدین, نویسنده, تهیه کننده و کارگردان, درگذشت دوشنبه شب.

تبلیغات

“شب گذشته پدرم در گذشت. همانطور که من نوشتن این قلب من است که صدمه زدن به. او نور هدایت” Rob Reiner نوشت.

TMZ گفت: Reiner درگذشت در بورلی هیلز خانه با خانواده اش در کنار او. Reiner دستیار جودی Nagy گفت: تنوع است که Reiner مرگ طبیعی مرده.

Reiner قبل بود در مرگ همسر خود را از 64 سال Estelle Reiner که در سال 2008 درگذشت. او جان سالم به در برد توسط Rob Reiner و دو فرزند دیگر مادر آنی Reiner و پسر لوکاس Reiner.

“هیچ چیز به من خشنود بیش از دانستن است که من زندگی بهترین زندگی ممکن است با داشتن ملاقات & ازدواج با استعداد استل (استلا) Lebost — که با همکاری من در آوردن راب آنی & Lucas Reiner به این نیازمندان & در حال تحول جهان” Reiner توییتی شنبه.

Reiner متولد شد و در برانکس, n. y., در سال 1922 و خدمت در ارتش نیروی هوایی در طول جنگ جهانی دوم است. به عنوان یک سرگرم کننده او برای اولین بار جلب توجه ملی در سال 1950 با بازی Sid سزار دوم موز در خود را نشان می دهد را نشان می دهد.

Reiner در ادامه به ایجاد, ارسال, محصولات, مستقیم, و به نظر می رسد به عنوان یک بازیگر در دیک ون دایک نشان می دهدکه پخش شد از سال 1961 تا 1966 و بعد از آن شرکت نوشته و کارگردانی چهار فیلم برای استیو مارتین: حرکت تند و سریع (1979), Dead Men don’t Wear Plaid (1982), مرد با دو مغز (1983) و همه از من (1984).

در بیشتر سال های اخیر Reiner بازی Saul بلوم در یازده اقیانوس, اقیانوس دوازده و اقیانوس سیزده. او مهمان ستاره دار در انجی ترایبکا در سال 2018 و ابراز کارل Reineroceros در داستان اسباب بازی 4که باز در تئاتر در سال 2019.

برای دستاوردهای خود را در کمدی و تاثیر او بر جامعه آمریکا Reiner مفتخر به مارک تواین جایزه طنز آمریکایی در مرکز کندی در سال 2000. او و Rob Reiner دریافت ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود در یک مراسم مشترک در سال 2017.

Reiner او نیز یک نویسنده منتشر شد که چندین خاطرات از جمله به یاد دارم من و آنچه که من را فراموش کرده به یاد داشته باشیدو کتاب های چرا و زمانی که دیک ون دایک نمایش متولد شد.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

ادی رستوران کاسکو

سابق St. Louis Cardinals ادی رستوران کاسکو دیده می شود در سال 1957. این همه ستاره infielider مدیر اجرایی و درگذشت در روز 24 ژوئن در سن 88. حسن نیت ارائه میدهد عکس از جی Publishing/Wikimedia Commons

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im