کارلی لوید می پیوندد مگان Rapinoe الکس مورگان در گم NWSL مسابقات فوتبال

22 ژوئن (فردا) — کارلی لوید اتحاد پیوست همکار ایالات متحده زنان ستاره های تیم ملی مگان Rapinoe و الکس مورگان در لیست ستاره خواهد شد که دست ملی فوتبال زنان لیگ چالش مسابقات جام.

Lloyd, 37, گفت: روز شنبه در بیانیه ای که او پایدار جزئی زانوی چپ آسیب های این فصل و نمی تواند به اندازه کافی سالم برای رقابت در ژوئن 27 ژوئیه 26 مسابقات در ایالت یوتا است.

تبلیغات

2020 NWSL چالش جام علائم بازگشت برای همه نه تیم در لیگ بود که برنامه ریزی شده برای شروع فصل آن مارس 18, اما متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بسیار bummed نمی شود قادر به بازی اما واقعا هیجان زده برای هم تیمی های من خواهد بود و تشویق آنها را در” لوید نوشت: روز شنبه در رسانه های اجتماعی. “و افشای کامل من باردار است!”

لوید برداشت تا آسیب در حالی که او آموزش دیده در خانه. ستاره هافبک تحت بازتوانی برای آسیب.

“این مایه تاسف است که زن دچار این آسیب” آسمان آبی FC مربی Freya Coombe گفت. “ما صحبت شده است در طول پیش فصل باقی مانده و امیدوار در مورد بازگشت او.

“ما همچنان به حمایت از او در طول فرایند بازیابی. در حال حاضر, من هیجان زده در مورد فرصت است که ما بازیکنان جوان و جدید خریدهای به گام تا و من اعتماد به نفس کامل در این تیم.”

Rapinoe مربی فرید Benstiti از OL سلطنت گفت: در اوایل این ماه که Rapinoe نمی خواهد رقابت در این مسابقات است. مورگان بازی خواهد کرد و پس از او به هنگام تولد اولین فرزند او ممکن است 7. اورلاندو غرور قرار می گیرد مورگان در 45 روز غیر فعال لیست در روز یکشنبه.

غرور مدافع علی Krieger است که انتظار می رود به بازی در این مسابقات است. مالوری Pugh لوید هم تیمی در آسمان آبی FC و آمریکا تیم زنان نیز انتظار می رود به بازی. کارولینای شمالی شجاعت مربی پل رایلی گفته او انتظار لین ویلیامز و کریستال دان برای حضور در این مسابقات است.

فهرست اسامی برای چالش های جام بودند به علت یکشنبه. این NWSL پنج شنبه اعلام کرد که یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 اما پس “بدون هیچ تغییری” برنامه ریزی شده بود برای چالش جام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de