کارلوس ولا نمرات خود را 50th MLS هدف بلند LAFC به قرعه کشی با اتحادیه

لس آنجلس >> فیلادلفیا یونیون به لس آنجلس فوتبال باشگاه, دروازه بان کنت ورمیر مشکلات تمام شب را در روز یکشنبه اما هر زمان این اتحادیه در بر داشت پشت خالص LAFC قادر به پاسخگویی در نوع خود است.

آینده از یک 2-0 دست دادن به FC Dallas به شروع لیگ برتر فوتبال فصل, اتحادیه آمد به Banc کالیفرنیا ورزشگاه خود را به دنبال اولین پیروزی 2020 مبارزات انتخاباتی. اتحادیه و LAFC بازی سریع ء بازی که رفت جلو و عقب از افتتاح سوت به لحظات پایانی. پس از 90 اتشی دقیقه به علاوه 14 جمعی دقیقه از زمان اضافه شده است هر دو تیم برای حل و فصل یک نقطه در یک 3-3 قرعه کشی.

“این یک بازی سریع با بسیاری از انتقال. ما شانس های زیادی ایجاد کردیم اما در لحظات هنگامی که ما نیاز به دقیق تر و پیدا کردن راه های هوشمند به سرعت بازی را ما نیست به اندازه کافی خوب” گفت: LAFC سر مربی Bob Bradley بعد از بازی. “این عجیب و غریب در اوایل فصل بازی متفاوت از بازی های دیگر ما تا به حال. ناامید کننده بخشی است از دست دادن سه گل.”

LAFC به دست آورده متوالی کلین شیت در مقابل باشگاه لئون در لیگ قهرمانان کونکاکاف و اینتر میامی در MLS بازکن فصل گذشته در هفته است. این باشگاه اجازه نمی دهد یک شات در برابر لئون اما ورمیر چندین ضروری موجب صرفه جویی در برابر اینتر میامی برای حفظ دوم shutout. این اتحادیه در زمان کمتر عکس از هر کدام از LAFC قبلی مخالفان در روز یکشنبه, شب, شد اما کارآمد تر با آن ،

این اتحادیه در زمان سرب در برابر LAFC سه بار اما بدون سرب به طول انجامید بیش از ده دقیقه. در نیمه اول اتحادیه به جلو سرجیو سانتوس در زمان شات از 25 متری که ضرب و شتم یک غواصی ورمیر به سمت دور. کمتر از 10 دقیقه پس از سانتوس’ اعتصاب LAFC پاسخ از طریق کارلوس ولا که به ثمر رساند 50 خود را به طور منظم فصل هدف از ورود در جنوب کالیفرنیا. ویلا با ارسال 25-حیاط رایگان و پا زدن بیش از اتحادیه دیوار دفاعی و گذشته دروازه بان Andre بلیک.

“هر زمان که شما می توانید به عقب می آیند, شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن اعتماد به نفس از آن. نه همیشه فقط یک مثبت به دلیل آن را به معنی شما را پایین رفت و در یک زمان و شما می خواهم نه نه” گفت, هافبک مارک آنتونی کی. “با نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آینده این مهم است که بدانید این تیم با اعتماد به نفس است که حتی زمانی که ما اجازه دهید در یک هدف, ما می توانید بروید و چیزی از یک بازی است. این بازی بسیار گیج کننده باشد. من فکر می کنم بسیاری از تیم ها در حال رفتن به سعی کنید و بازی را می خواهم که برای ما است.”

در 48 دقیقه اتحادیه مدافع یاکوب Glesnes ضربه یک ضربه آزاد خود را از بیش از 40 متری به دور از هدف, یک knuckling اعتصاب که رفت و از طریق دیوار دفاعی و فرار رسیدن ورمیر. دیگو رسی آورده LAFC سطح با اولین هدف خود از سال 2020 کمتر از دو دقیقه بعد. این اتحادیه در زمان سرب برای بار سوم پشت Brenden Aaronson در دقیقه 69 اما centerback ادی سگورا به ثمر رساند LAFC سوم هدف از این مسابقه ثانیه بعد.

LAFC خود را نشان داد توهین آمیز سرسختی در پاک کردن جداگانه کسری اما این تیم نیاز بسیار قوی دفاعی تلاش در روز پنج شنبه هنگامی که آن را میزبان Liga MX تیم کروز آزول در Banc در روز پنج شنبه برای اولین بار پا از لیگ قهرمانان کونکاکاف چهارم.

“از همان ابتدا ما در مورد صحبت کردیم که مایل به انجام این کار به خوبی [لیگ قهرمانان اروپا], تست خودمان را در برابر تیم های خوب گفت:” برادلی. “پای دوم در برابر لئون بود یک شب خاص است. در این زمان ما در خانه شروع. کروز آزول شگفت انگیز تاریخ است. ما به دنبال به جلو به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im