حمل sippy جام و هل دادن کالسکه خانواده های یوتا مارس در همبستگی با موضوع زندگی

جنوب اردن مسلح با فنجان غذای و میوه, تنقلات, نگهداری از کودکان اسکوتر یا هل دادن بچه در کالسکه صدها Utahns راهپیمایی از طریق دقت برنامه ریزی شده خیابان سپیده دم چهارشنبه شب در تلاش برای بالا بردن آگاهی در مورد نژادپرستی نظاممند.

ماه مارس از یک جامعه پارک به یکی دیگر از جذب حدود یک هزار نفر بیشتر خانواده ها و به پایان رسید با یک آهنگ و همبستگی. این برنامه ریزی شده بود توسط گروهی از مادران که امید به تغییر الهام بخش — هر دو در بزرگسالان در جوامع خود و در کودکان همه آنها در حال افزایش است.

“این فقط یک گروه از پنج بچه و ما فکر کردم چه خبره می تواند ما را به شامل بچه های ما?'” گفت: بروک استاپلتون یکی از سازمان دهندگان از چهار ماه مارس است. “ما فقط احساس می کردم که جامعه ما نیاز به این, اما ما همچنین می خواستم به شامل بچه های ما.”

استاپلتون و با حضور تعدادی از تظاهرات اما او گفت: آنها هرگز احساس راحت گرفتن فرزندان جوان خود را. چهارشنبه مارس یک شانس برای الهام بخشیدن به کودکان خود و شاید جرقه برخی از مکالمات که ایجاد خواهد کرد بهتر و بیشتر استقبال جامعه برای همه کودکان است.

“من واقعا امیدوارم که ما ایجاد برخی از حرکت” استاپلتون گفت. “به عنوان شاخی به عنوان آن است که این بچه ها واقعا آینده هستند. من امیدوارم که این بچه ها رفتن به کلاس های درس خود را و است که آنها می توانند جشن رنگ.”

او گفت که او امیدوار است آنها خود را جشن می گیرند تفاوت و تنوع و او قصد دارد برای کمک به که اتفاق می افتد ماندن درگیر در دولت های محلی و مدارس محله. با وجود شور و شوق او گفت که او شوکه شده بود برای دیدن چقدر جامعه در آغوش این ایده از یک خانواده اعتراض.

“برای دیدن یک گروه بزرگ از مردم گرد هم می آیند در همبستگی عالی بود” استاپلتون گفت. “در آن طول می کشد نفس خود را دور. این فقط شگفت انگیز است برای دیدن است که همه ما مراقبت. … این خیلی هیجان انگیز بود.”

در میان کسانی که راهپیمایی بود ونسا برایانت که در جنوب اردن با او 2 – و 5-سال-کودکان. او راهپیمایی با دوستان نیز به فرزندان جوان خود را.

“ما فقط می خواستم به اینجا برای حمایت از این جنبش به عنوان آن را برای ما مهم است, بدیهی است,” گفت: برایانت که سیاه است و بزرگ شده در موری. “به بخشی از چیزی شبیه این چیزی است که من تا کنون دیده ام در طول عمر من است.”

چرا که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند کمتر از 2% از یوتا کلی جمعیت, زندگی در کندوی عسل دولت می تواند جداسازی تجربه. اما راهپیمایی با خانواده های دیگر چهارشنبه شب حتی اگر جمعیت بود و هنوز هم اکثریت سفید, احساس متفاوت, او گفت:.

“این صادقانه احساس شگفت انگیز است فقط به احساس مانند جامعه کشیدن با هم به ایستادن برای چیزهایی است که جامعه شده است مبارزه برای برای مدت زمان طولانی” برایانت گفت. “من احساس می کنم مانند متحدان در حال ایستاده تا با ما. آن را احساس می کند بهتر است و این احساس با اهمیت. بنابراین مهم است که برای من و بچه های من و خانواده من به بخشی از آن.”

کسانی که راهپیمایی برگزار علائم مشابه از طریق انجام برخی از امریکا بزرگترین شهرستانها و آنها را پر از هوا با همان شعارهای که شناور بالا جوامع در آتش است. از “نه عدالت بدون صلح!” به “که در خیابان ؟ خیابان های ما!” معترضان شعار می دادند که آنها در راهپیمایی های گذشته روشن رنگی خانه های کاملا آراسته متری.

آنها اطاعت سیگنال های ترافیک و صرف شام به پایان رسید. اما نمی اشتباه خود رفتار بی عیب و نقص برای عدم شور و شوق.

“من امیدوارم که تغییر سیاست اتفاق می افتد به حمایت از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا” برایانت گفت. “که سیاه زندگی مهم و نشان می دهد که در همه ما اصلاحات سیاسی است. … ما می توانید صحبت در مورد آن, اما اجازه دهید بر روی آن عمل بیش از حد.”

Clotile بونر-فورکوش که مطرح شد در شمال ایالت یوتا و در حال حاضر زندگی در پرووو با شوهر و 3-ماه-پیر پسر graced جمعیت با یک آهنگ را در پایان ماه مارس.

“آن کلیک در نهایت این است که آمریکا مشکل” گفت: Bonner-فورکوش که یک زن سیاه به مرد سفید. “و ما به عنوان آمریکایی ها باید برای ایستادن در این لحظه به آن را تغییر دهید. و این تنها راه برای تغییر است به رسمیت شناختن این است که تاریخ ما. ما همه یکی هستیم. ما یک ملت و این چیزی است که ما باید به تعمیر با هم. این شگفت انگیز است که او در نهایت در نهایت آن را کردم.”

مانند برایانت او گفت: این زمان از لحظه احساس می کند متفاوت است.

“منظورم این است که در اینجا ما در سپیده دم یوتا به عنوان و به عنوان برش کوکی به عنوان شما می توانید و unapologetically مردم در حال بیرون آمدن و ایستادن برای آنچه درست است” بونر-فورکوش گفت. “و من دمیده دور. این خیلی بزرگ است.”

امی و کیسی Twitty که سفید سفر از عقاب کوه با سه فرزند خود را که به شرکت در ماه مارس است.

“ما برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و ما در اینجا به تفاوت” کیسی گفت. “باید وجود داشته باشد که تغییر اتفاق می افتد و آن را در خانه شروع می شود.”

خود را بزرگش الیوا, 12, گفت که او مطمئن بود که او می خواست برای شرکت در مارس تا زمانی که آنها وارد پارک.

“حالا که من اینجا هستم خوشحالم من,” او گفت:. “به صداقت, من فقط می خواستم به ماندن در خانه و تماشای تلویزیون است. … من فقط مطمئن نیستم (آنچه در آن بود).”

امی Twitty گفت که او و همسرش را با حضور تعدادی از تظاهرات و تجمعات اما روز چهارشنبه مارس مجاز آنها را برای نشان دادن همبستگی به عنوان یک خانواده است.

“ما می خواستیم به معرفی آنها گفت:” Twitty. “این است که در همه جا. مردم می گویند این (نژاد پرستی) در یوتا, اما از آن است که در ایالت یوتا است.”

او گفت: چند بار مردم گفت: چیزی به او را در مورد قدیمی ترین دختر قومیت “بودند و تکان دهنده است.”

“این تکان دهنده در هر زمان” او گفت:. “ما فکر می کنیم ما آمده ایم تا کنون. … این احساس های مختلف و این احساس قوی تر است. آن را به ما داده امید است. … امید من این است که خانواده ها مورد بحث ، که این پایان نیست بعد از دو یا سه هفته است که آن را تا به برخی از اثر دراز مدت.”

او گریه می کند وقتی که او نشان دهنده حوادث که موجب تظاهرات از جمله قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

“آن بوده است دلخراش,” او گفت:. “اما من می خواهم گفت, بیش از حد آن بوده است و امیدوار است که این اتفاق می افتد.”

استاپلتون که موفق یک تغییر پوشک در حالی که چک کردن تجهیزات صدا گفت: از دیدن بسیاری از مادران راهپیمایی الهام گرفته ،

“من فکر می کردم خیلی باحال بود برای دیدن بسیاری از مادران با تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان” او گفت:. “در آن طول می کشد تلاش برای گرفتن بچه های خود را وجود دارد. من فقط خیلی تحت تاثیر قرار گرفته. … حالا اجازه دهید شروع رای گیری اجازه دهید نگاهی به این مدارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im