مطالعه موردی نشان می دهد که بیماری قلب خطر مالاریا مواد مخدر استفاده می شود برای COVID-19

یکی از مواد مخدر و پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در coronavirus همه گیر منجر به یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ریتم قلب اختلال در 84 سال برای درمان COVID-19 با توجه به یک گزارش جدید.

به گفته پزشکان وضعیت او بهبود یافته پس از آنها قطع داروی کلروکين.

تبلیغات

کلروکين و مربوط به دارو هیدروکسی کلروکین معمولا مورد استفاده برای درمان مالاریا و برخی از بیماری های روماتیسمی. نقش خود را به عنوان یک درمان برای COVID-19 بحث برانگیز شده است و سازمان غذا و داروی آمریکا به تازگی خود کناره اضطراری مجوز برای آن استفاده کرد و گفت: این خطرات هرحال مزایای.

آژانس نیز هشدار داد که مواد مخدر می تواند منجر به خطرناک قلب اختلالات ریتم و گفت: آنها باید محفوظ است برای آزمایش های بالینی.

نویسندگان این مطالعه جدید هشدار می دهند که پزشکان باید به دقت نظارت بر بیماران دریافت خواهید کرد که کلروکين به خصوص زنان مسن تر و هر کسی در معرض خطر ابتلا به اختلالات ریتم قلب.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله ریتم قلب.

“از یک طرف [کلروکين و هیدروکسی کلروکین] شناخته شده به علت طولانی شدن خاص ECG به نام فاصله QT interval. از سوی دیگر وجود دارد هیچ مدرکی ناگهانی غیر قابل توضیح مرگ زمانی که آنها استفاده می شود برای درمان مالاریا” گفت: محقق سرب دکتر يشاي Szekely یک متخصص قلب و عروق در تل آویو Sourasky مرکز پزشکی در اسرائیل است.

“و در همین راستا نه آمریکا و نه اروپا روماتولوژی جوامع توصیه electrocardiographic (ECG) نظارت برای بیمارانی که دریافت طولانی مدت درمان با هیدروکسی کلروکین,” Szekely اضافه شده در یک مجله در انتشار اخبار.

بیمار در این مطالعه به بیمارستان با COVID-19. او تا به حال سابقه سرطان پستان و کنترل فشار خون بالا. او داروها شامل لتروزول برای سرطان پستان و ممانتین برای بیماری آلزایمر.

یک نوار قلب نشان داد که او QT تصحيح شده (QTc) فاصله بود 462 میلی ثانیه است. این بالا بود اما کمتر از 500 میلی ثانیه حد پیشنهاد شده توسط دستورالعمل های ایمنی برای کلروکين درمان است.

او شروع به دریافت کلروکين پس از او COVID-19 بدتر شده است. پس از پنج روز از درمان وجود نداشت تغییر در COVID-19 محققان گفت.

اما پیگیری ECG نشان داد نشانه های بسیار طویل فاصله QTc از 627 المللي به طوری که پزشکان در زمان او کلروکين و داروهای دیگر است که می تواند باعث QT-طولانی شدن جمله ممانتین و لتروزول.

بیمار شده و در پیوسته مانیتورینگ ECG و با توجه به مکمل های پتاسیم برای جلوگیری از مشکلات ریتم قلب. اما شش ساعت بعد او را ECG نشان قسمت های از یک تهدید کننده زندگی به نام آریتمی torsades de pointes (TdP). این به این معنی اتاق پایین از قلب در حال ضرب و شتم همگام با بالای اتاق.

او دریافت که درمان بلافاصله متوقف TdP و QT interval به تدریج نرمال. او از بیمارستان مرخص شد. پس از دو هفته با توجه به مطالعه موردی.

این ممانتین بیمار بود برای بیماری آلزایمر به احتمال زیاد منجر به ریتم قلب-اخلال در اثر کلروکين اما او فاصله QTc مشخصی تنها پس از او آغاز شده دریافت کلروکين, Szekely اشاره کرد.

“این به وضوح اشاره به کلروکين به عنوان مقصر مواد مخدر از TdP,” Szekely گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تبلیغ هیدروکسی کلروکین و کلروکين به عنوان COVID درمان است. با وجود شواهدی در حمایت از استفاده از آن به عنوان یک پیشگیرانه او همچنین گفت که او در زمان هیدروکسی کلروکین خود را پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

“درمان با کلروکين است عاری از خطر در بيماران مبتلا به COVID-19 به خصوص در کسانی که در معرض خطر امکانات برای QT طولانی شدن و TdP,” Szekely گفت.

“با توجه به آن مشکوک کارآمدی در درمان COVID-19 و خطر طولانی شدن قطعه QT و torsades de pointes, کلروکين درمان باید در نظر گرفته شود به طور کامل و بررسی به طور منظم,” او اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im