Feb. 8 (UPI) — موسیقی گربه ها, کمدی A Madea خانواده مراسم تشییع جنازه و عمل تلنگر رمبو: آخرین خون با هشت گره هر کدام که Razzie نامزد اعلام شد شنبه صبح.

هر سه فیلم برای بدترین تصویر از 2019 بی احترامی همراه با فراموش نشدنی از شارون تیت و متعصب که هر دو رقابت برای چهار طلایی تمشک غنائم.

ممکن است “برندگان” در رده بدترین بازسازی, Rip-Off یا عاقبت در حال تاریک ققنوس, Godzilla: King of the Monsters, Hellboy, A Madea مراسم تشییع جنازه خانواده و رمبو: آخرین خون.

شارت برای بدترین بازیگر نقش اول مرد در حال جیمز فرانکو برای ZerovilleDavid Harbour برای Hellboy, Matthew McConaughey, برای آرامش, سیلوستر استالونه برای رمبو: آخرین خون و جان تراولتا برای این متعصب و تجارت رنگ.

نامزدهای بدترین بازیگر هیلاری داف برای فراموش نشدنی از شارون تیت, آن هاتاوی برای فشار و آرامشبا خاله هیوارد برای گربه Tyler Perry for A Madea مراسم تشییع جنازه خانواده و ترجمه برای فشار.

بدترین کارگردان مدعی هستند Fred Durst برای این Fanatic, جیمز فرانکو برای Zeroville, Adrian Grunberg برای رمبو: آخرین خونتام هوپر برای گربه ها و نیل مارشال برای Hellboy.

ذکر برای بدترین فیلمنامه هستند گربه توسط لی هال و تام هوپر فراموش نشدنی از شارون تیت توسط Danial Farrands, Hellboy توسط Andrew Cosby, A Madea خانواده, تشییع جنازه توسط Tyler Perry و رمبو: آخرین خون توسط Matthew Cirulnick و سیلوستر استالونه.

رقابت برای Razzie برای بدترین بی پروا بی توجهی به زندگی انسان و اموال عمومی هستند کشیده در سراسر بتن, فراموش نشدنی از شارون تیت, Hellboy, Joker و رمبو: آخرین خون.

نامزد دریافت جایزه برای نجات جایزه عبارتند از گذشته Razzie برندگان که در تبدیل ستارگان اجراهای سال گذشته: ادی مورفی برای Dolemite نام من استکیانو ریوز برای John Wick 3 و داستان اسباب بازی 4, Adam Sandler برای ختنه نشده, جواهرات, جنیفر لوپز برای زرنگ و ویل اسمیت برای علاءالدین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im