CDC اطلاعات برجسته نژادی و نابرابری در گسترش دامنه COVID-19 همه گیر

جولای 10 (UPI) — بیش از 34 درصد از اسپانیایی و لاتین آمریکایی که جان خود را از COVID-19 سراسر ایالات متحده شد و کمتر از 65 تجزیه و تحلیل منتشر شده جمعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری یافت می شود.

حدود 30 درصد از آمریکایی ها که از درگذشت COVID-19 نیز جوانتر از 65 سال در مقایسه با بیش از 13 درصد از سفید آمریکایی ها کمتر از 65 سال که از درگذشت این بیماری CDC گفت.

تبلیغات

فقط بیش از 20 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده شده اند, بزرگسالان زیر 65 آژانس گفت.

“نسبتا بالا درصد از اسپانیایی و غیر سفید decedents سن کمتر از 65 سال بودند قابل توجه” CDC محققان در گزارش خود نوشت:.

گفت: محققان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در نظر پتانسیل شدید بیماری در افراد جوان است که غیر از سفید و یا شرایط اساسی.

“سریع تر تشخیص داده و می تواند تسهیل در اوایل اجرای مراقبت های حمایتی,” گفتند.

در همه هیسپانیک و آمریکای لاتین آمریکایی ها برای اختصاص یک چهارم مرگ و میر ناشی از COVID-19 CDC در بر داشت حتی اگر آنها را تشکیل می دهند کمتر از 19 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به داده های سرشماری.

آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده در حدود 20 درصد از تمام COVID-19 مرگ, حتی اگر آنها حساب برای بیش از 13 درصد از جمعیت آمریکا بر اساس داده های سرشماری CDC گفت.

آخرین CDC یافته های در مورد تاثیر COVID-19 مبتنی بر تجزیه و تحلیل داده ها از طریق مارس 18. در آن زمان بیش از 1.3 میلیون مورد از این بیماری تایید شد در سراسر ایالات متحده و در نتیجه 83,000, مرگ و میر, آژانس گفت.

جمعه بعد از ظهر بیش از 3.1 میلیون مورد تأیید و بیش از 133,000 مرگ و میر گزارش شده در این کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

CDC تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که از 18 مه حدود 60 درصد از کسانی که از درگذشت COVID-19 در ایالات متحده مرد بودند.

بیش از 75 درصد از کسانی که فوت کرده اند تا به حال حداقل یک بیماری زمینه ای از جمله 83 درصد از کسانی که از سن 65 یا جوان CDC گفت.

بیماری های قلبی رایج ترین بیماری زمینهای در میان COVID-19 مرگ و میر در 61 درصد و به دنبال آن دیابت در 40 درصد بیماری مزمن کلیه در 21 درصد و بیماری مزمن ریه در 19 درصد آژانس گفت.

نزدیک به نیمی از افراد 65 ساله و جوانتر که درگذشت از COVID-19 تا به حال به دیابت CDC گزارش شده است.

تلاش برای بررسی SARS-CoV-2 انتقال و COVID-19-ارتباط مرگ و میر در میان نژادها و اقوام مختلف “می تواند منجر به هدفمند در سطح جامعه مرگ و میر پیشگیری از ابتکارات” CDC محققان نوشت.

“این کمپین را تشویق اجتماعی فاصله و نیاز به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی” آنها نوشت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>