CDC مدیر می گوید: موج دوم می تواند این زمستان. در اینجا به همین دلیل این امر می تواند بدتر از اول

CDC مدیر رابرت Redfield گفت واشنگتن پست در مصاحبه جدید که موج دوم رمان coronavirus می تواند بدتر از موج اول — عمدتا به دلیل آن اتفاق می افتد در زمستان.

Redfield گفت: موج دوم به احتمال زیاد شروع در آغاز فصل آنفولانزا که در حال حاضر قرار می دهد آمریکایی ها در خطر ابتلا به بیماری و مرگ در هر سال.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield گفت. “و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

او افزود: “ما قصد داریم به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

دو ویروس در همان زمان که قرار دادن بهداشت و درمان صنعت خدمات در معرض خطر بیش از حد Redfield گفت: پست. Coronavirus در حال حاضر سمت چپ بهداشت و درمان صنعت لرزاند و در از دست دادن.

موج دوم می تواند آمار زودتر از فصل زمستان بیش از حد. در واقع, آن ممکن است در امواج می آیند تا یک واکسن هست.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز, پیتر, علائم مدیر سازمان غذا و دارو مرکز بیولوژیک ارزیابی و تحقیقات گفت: در یک تماس تلفنی با خبرنگاران گفت که “این متاسفانه بعید نیست که ما ممکن است موج دوم و یا حتی یک موج سوم” تا زمانی که یک واکسن.

“من به لرزیدن که فکر می کنم, اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه است.”

البته موج دوم می تواند منجر به مرگ و میر و بیماری. اما آن را می تواند محدود شود اگر وجود دارد یک سطح بالاتری از ایمنی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

نشانه هایی وجود دارد که از دوم امواج در سراسر جهان است. سنگاپور به عنوان مثال شاهد تجدید حیات در عفونت با وجود دست زدن به موج اول خیلی خوب با توجه به نگهبان. این کشور برقرار قوی سیستم ردیابی است که متوقف بیماری از گسترش. اما پس از آن آمد در خوابگاه قرار دارد که هزاران نفر از کارگران خارجی.

وجود دارد امکان یک سوم و یا چهارم موج بیش از حد. Coronavirus خواهد حرکت از مراکز شهری به نقاط گرم مانند نیواورلئان و دیترویت که در آن در حال حاضر مخرب ویران کردن. در یک چهارم موج شهرهای کوچکتر خواهد بود ضربه که در برابر “محبوب باور است که تنها در مناطق پر جمعیت می تواند ضربه سخت” با توجه به فوربس.

پس چگونه این پایان ؟ Redfield گفت واشنگتن پست که فدرال و مقامات دولتی باید آماده برای احتمال موج دوم و فشار ایده اجتماعی فاصله.

و مقامات نیاز به افزایش تست و ردیابی برای محدود کردن گسترش گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de